[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
GTA fännidele
smr597
Level 3

[EEMAL]

smileo.gif postitati 25.6.2008 00:14 Tsiteeri
GTA fännidele

Kuna mina olen üks neist siis mulle avaldas see pisike asjandus väga muljet :) kuna Gta4ja veel arvuti peal mängida ei sa siis saab san andrease sarnaseks teha, graafika poolest ;)
http://boris-vorontsov.narod.ru/ss_gtasa_en.htm

http://boris-vorontsov.narod.ru/screenshots/gtasa22.jpg

[Muudetud: 24.6.2008 smr597]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
xaxk
Level 5

[EEMAL]

postitati 25.6.2008 09:36 Tsiteeri

ee... saab küll ju arvuti peal mängida, see tuli ammu juba arvutile välja ju, suve alguses...

edit: sorry, ajasin ps3-ga sassi...

[Muudetud: 27.6.2008 xaxk]

Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 25.6.2008 09:54 Tsiteeri

omfg ....seda ei ole veel arvutile tehtud ...oktoobris tuleb GTA IV arvutile ...pane google otsingusse "GTA IV release date" ...praegu on see PS3 ja Xbox360 -nele

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 25.6.2008 13:24 Tsiteeri

hmm jamh. Proovisin ta ka ära kuid mingit ilusat effekti mina ei saanud.
Tegi hoopis inetumaks. Proovisin nõrgematele süsteemidele mõeldud mod-i ka kuid see jooksutas mängu üldse kinni.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 25.6.2008 13:29 Tsiteeri

mul on gta sa graafika ...1024x768 resu...effecktid on low ja anti alaising 3x ja mul pole siis läägi :D ...nii kui ma panen need effecktid kas või veits kõrgemale hakkab mul läägima :D ja mitte vähe :D

Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
smr597
Level 3

[EEMAL]

postitati 25.6.2008 14:43 Tsiteeri

et see käivitada peab mängu ajal shift+f12 vajutama :) ja kõiki muid efekte saab ka nende shift+f'idega aktiveerida .. suht ilus näeb välja nii mäng aga jah rõve lääg tuleb mul sisse :D mul mingi pann ka suht. Xboxi peal ma gta4ja veel mängida ei saa sest pult rändab ringi ja xboxil on mul rrod ka, pean garantiise viima :/

[Muudetud: 25.6.2008 smr597]

sealiha
Vända Gänkster

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 19:36 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Rallitaja
omfg ....seda ei ole veel arvutile tehtud ...oktoobris tuleb GTA IV arvutile ...pane google otsingusse "GTA IV release date" ...praegu on see PS3 ja Xbox360 -nele

kus sa veel sellist valeinfot said?
Pole öeldud et see tuleb PCle ja isegi tegijad on eiranud seda arvutile toppimast

http://nobat.forumotion.com/
uus ja kiiresti arenev GMi foorum

smr597
Level 3

[EEMAL]

postitati 9.10.2008 21:05 Tsiteeri

KUID siiski tal oli ENAMVÄHEM õigus :D lol November 18. tuleb gta4 PC'le :)
siin üks esimene pc video ka
www.gta4.net

smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 10.10.2008 13:16 Tsiteeri

lõpuks on gta4 tulemas! super uudis!
RPG I: smiley
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 10.10.2008 14:03 Tsiteeri

Naljakas, kuidas arvutimängud pubekaid tatti pritsima ajavad : D
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 10.10.2008 14:32 Tsiteeri

Naljakas, kuidas pubekad h0lxi tatti pritsima ajavad : D
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 11.10.2008 17:45 Tsiteeri

Kuidas seda värki peale saab? Kuhu need failid topin?

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 11.10.2008 18:17 Tsiteeri

Kui piramisega ise hakkama ei saa, siis ei jää muud üle, kui osta.
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 11.10.2008 18:18 Tsiteeri

mul san olemas

ninja09
→☺←

[EEMAL]

postitati 4.11.2008 16:52 Tsiteeri

18 November tuleb arvutile.
EDIT: Eestisse 30 november, sorri. (kui just piraatlusega ei tegele -_-)

http://www.prizerebel.com/images/banner1.gif
^^Liitu^^

Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 4.11.2008 18:26 Tsiteeri

ma kyll osta ei viitsiks :D

simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 6.11.2008 18:27 Tsiteeri

keegi selle modiga mängib ka? äkki annaks oma selle setingute faili. mul pilt ülihele ja pegeldused autodel on mingi kahtlase nurga alt ainult

smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 3.12.2008 18:18 Tsiteeri

gta IV pc-le väljas,kellelgi olemas juba???

pole ise veel dli leidnud
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 3.12.2008 18:30 Tsiteeri

Täna pidi juba ProGames-i poes olema.

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 4.12.2008 00:02 Tsiteeri

Tirib Steamist juba... Oeh. 16 tundi? Ja alles 41%
Vist läheb veel ööpäev ära.

Ometigi on kiirus 120 KB/s ümber kogu aeg. Aga no 15GB ikkagi...
Ei malda oodata nii kaua!
Muidugi oleks võinud poole tunniga selle saada tasuta STV DC++ hubist, aga tõenäoliselt venekeelse... :öak:

Samas, plaatidega ka jantida ei viitsi.

dl-idega edu. Online activation, DRM, SecuRom, cracki ei tule vist niipea ja ma ei kujuta eriti ette seda mängu ilma võrgus proovimiseta - mis piramise puhul rohkem reegel.

Piramise kohta jutt siin:
http://gtaveeb.ee/index.php/iv/
--
Nädalavahetus on "kinni pandud", niisiis...
--
Loodan, et PC versioon ei ole nii ropult kiiskav ja udune kui konsoolide piltidel on. Ei saa aru, miks krutitakse brightness põhja uutel mängudel, nii et võimalikult räme oleks, ja kutsutakse seda realismiks?
Suvel õues päikese käes inimene näeb kõike selgelt ja kenasti. ...ja värviliselt. Mitte kollakasvalge möksina.
Realism my ass

--

[Muudetud: 3-12-2008 InCreator]
Emo2: InCreator
Herra_Huu
Level 7

[EEMAL]

postitati 5.12.2008 18:42 Tsiteeri

Mul mäng olemas, töötab ka, aga see nn. "Drunken Camera" probleem muudab mängimise võimatuks. Ei ole veel parandust sellele kusagilt leidnud.
Tsitaat:
Tsitaat: icedude
Ainuke asi mis kuidagi ei saa action olla on puzzle/action.

Pilvemees
Moderator

[EEMAL]

postitati 5.12.2008 18:59 Tsiteeri

installi endale framework 3.5
see drunk värk ei ole mängu mõeldud nii, ega ka tossavad ja gaasi põhjas hoidvad autod.

http://mangulooja.dragon.ee/lahinguatid/lahinguatid.gifhttp://mangulooja.dragon.ee/lembitu/lembitu_sig.pnghttp://mangulooja.dragon.ee/sigs/kindlus_sig.jpghttp://mangulooja.dragon.ee/keskaeg/sig.png
Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>
smiley
Roven

[EEMAL]

postitati 5.12.2008 19:54 Tsiteeri

tõmban torrentit,13.5 gb,45% tõmmatud. elab üle kui multiplayer ei saa,kuigi igav veits,aga mis teha.
Herra_Huu
Level 7

[EEMAL]

postitati 5.12.2008 20:52 Tsiteeri

Tõmbasin framework 3.5. Ikka sama lugu, paar minutit saab mängida ja siis hakkab kaamera tõmblema ja auto kaotab juhitavuse.
Tsitaat:
Tsitaat: icedude
Ainuke asi mis kuidagi ei saa action olla on puzzle/action.

InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 5.12.2008 22:29 Tsiteeri

Mingi 29% mängust on nüüd läbitud, 2 päeva paugutatud

Hiire ja klaveriga auto juhtimine on täiesti, täiesti kohutav...
Ja relvad on liiga kallid/raskesti kättesaadavad.

Samas, taksod on ülimalt tore teema mängus. Ega ikka ei viitsi KOGU aeg sõita kuhugi, nii et rabad takso ja hopp... Mobiil ka hea mõte.

Mis räme on, et ei saa näppida anti-aliasingut maha ega bloomi. Eriti bloomi. Esmamulje, keset päeva, tekkis tunne, et nagu läbi akvaariumi vaataks kõike, selline sogane ja udune ja vastik. Nagu sama pilti hajutataks 10 korda iseenese peale, iga kord natuke nihutades

...Paari tunniga harjus ära... Ikkagi ei saa aru, miks kuradi päralt peab mängu niimoodi rikkuma? Las ma ise valin, kas ma tahan või ei seda jampsi, mida mingi poole ajuga programmeerija peab realismiks?

Tõmbasin render settingud täiesti maha, öisel ajal peaaegu perfektne, päeva kannatab ka ära.

Väga aeglane on. madal-keskmised settingud (rohkem madalad kui keskmised) ja 1248x1024 ja fps jääb kuhugi 20-30 vahele. Udusel ajal või öösel kui kõikjal 100 lampi ja miljon varju, kisub alla 20. Ei takerdu õnneks, aga selline lagi tunne on kohe, hiir uimasem ja kõik raske kuidagi üldse. Vaene GF8800 GTX punnitab elu eest.

Varjud on kuidagi veidrad, täpilised. Seda ei saa eriti parandada ka, ja see vähegi, mida saab, tõmbab fpsi mittemängitavalt madalaks.

Story on sitaks hea.

Linn on... igav kuidagi. Ei viitsi üldse punktist A punkti B sõita. Sest mingeid huvitavaid asju - eriti relvi - ei leia niikuinii kusagilt. Ja sõitmine, see loll hiir + klaver süsteem... Autode füüsika on täiesti kihva keeratud: 90 kraadine kurv - ehk siis pööre paremale või vasakule on peaaegu võimatu kui just ei sõida kõndimise kiirusel. Autod täiega ujuvad, loksuvad ja tahavad üle kuudi käia. Kõige halvem asi minu arust. Võibolla puldiga on lihtsam, aga ma ei taha puldiga sihtida-tulistada seega pusin klaveril edasi.

Girlfriend on veel mõttetum teema kui San Andreases minu arust. Ajaraisk.

Mentide eest saab suht lihtsalt ära 2 wanted stari juures. Kolmega kisub keeruliseks juba.

tulistamine on palju, palju parem kui SA-s.
Oleks siis relvi! Teistes GTAdes tuli lihtsalt paarile gängsterile tuul alla teha ja vähemalt püstoli said kätte. Igal pool, iga kell. Siin, pea võimatu. Kui just ei taha sõita linna teise otsa, poodi... Proovisin helistada 911 moblal, kutsusin mendid ja proovisin neilt relva ja autot pätsata. Niko tõstab käed üles kui tal ei ole relva ja mendil on. Kuulid tapavad kähku ka, nii et ei olegi mõtet klõbistada ja üritada paljakäsi. Realistlik, aga paha.

New Yorki / Liberty City juures on kõige magedam, et eri linnaosi lahutavad sillad. See oli tüütu GTA's, GTA 3's, ja nüüd siis GTA IV's.

Palju viriseda, aga siiski, nagu unelmate GTA oleks, kõik mis sakkis või oleks võinud olla eelmises 3-s 3d GTA's, on olemas nüüd. Saaks natuke kiiremini tööle: Antosotropic filterduse peale ja bloomi maha mõistliku FPS juures, ei kurdaks üldse.

Mängin edasi...
Emo2: InCreator
 Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm