[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Gamemakeris Patch.
ChrisB3D
Bännitud

[EEMAL]

postitati 5.6.2008 13:50 Tsiteeri
Gamemakeris Patch.

Hakkasin kah siis ka gamemakeriga tegelema, hetkel olen kõike osand teha, aga tekkis küsimus kuidas teha mängule patchi või midagi, et kui täiustad ei pea kohe kõik uuesti tõmbama vaid tõmbavad migni pisikese patchi ja asi korras.
No näiteks on mängus 3 püssi oletame ja teen 1 juurde, aga kuidas ma nii teha saaks et ma ei pea kogu mängu uuesti postima üles, vaid postin patchi, küsimus on selles et kuidas ma selle patchi teen.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
ChrisB3D
Bännitud

[EEMAL]

postitati 5.6.2008 15:02 Tsiteeri

ini faile oskan käsitleda, aga kas see oleks loogiline, et on andmete kaustas fail nimega relvad.txt või mingi asi, ja seal on kood, mis on parooliga kaitsdtud näiteks, ja siis kui tahad patchida, tõmbad patchi, mis on samanimeline relvad.txt ja mäng võtab siis uue koodi sisse või mis, raske seletada aga loogiliselt peaks töötama?
ja üks asi veel, sprited tuleb eraldi patchi siis kaasa anda ka?:)

[Muudetud: 5.6.2008 ChrisB3D]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Crypton

[EEMAL]

postitati 5.6.2008 15:21 Tsiteeri

Kõik nüüd jääbki selle taha kuidas sa oma patchi tahad üles ehitada.
Mina kasutaks R.E.A.L Loading süsteemi oma patchimisel. GMC-st leiab selle üles.
Selle kasutusele võtmine võtab natukene õppimis aega aga see võimaldab panna exe välised failid arhiivi ja see salasõnaga kaitsta.

Kui asja enda jaoks keeruliseks ei taha ajada siis paset otseselt peale poel võimalik panna üksikutele eraldi failidele. Siis võid krüpteerida jms.

Aga põhitrikk on laadida failid/info siis exe väliselt.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm