[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Firefoxi maailmarekord
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 31.5.2008 22:32 Tsiteeri
Firefoxi maailmarekord

Nonii avastasin siis sellise veebilehe nagu www.spreadfirefox.com.
Ehk Firefox laseb Juunis välja uue firefox-i beta ja üritab siis saada Guinessi rekordiraamatusse.
Rekordit üritavad nad püstitada 24 tunni jooksul kõige rohkem allalaadimisi saades ja nad tahavad et meie neid allalaadimisi teeks.Veebilehel peaks varsti tulema ka see täpne kuupäev millal saab hakata alla laadmina uut firefox 3.0 -e.
Praegu saate lihtsalt ennast umbes nagu ära registreerida, et seda teha mine www.spreadfirefox.com(üleval on link ka)
Registreerimine ei võta peaaegu üldse aega (oleneb kui kiiresti enda emaili trükid)Registreerimiseks vajuta kodulehel linki ''Pledge''.Praegu oli juba eestist 1507 inimest ära Pledge-inud
Rääkige siis kas te registreerite ära,tõmbate,mis brauserit kasutate ja üldse kõike firefoxi kohta.
Ise registreerisin juba ära.

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 31.5.2008 22:52 Tsiteeri

Ei,ei nad lasevad alguses beta välja selle rekordi jaoks täisversioon tuleb hiljem aga betat saab juunis tõmmata.
http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 2.6.2008 15:18 Tsiteeri

mul on juba beta olemas :wtf:

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-rc.html

nojah igastahes opera on jah hea asi, proovisin ka mingit Flock-i. nojah, see oli enamvähem firefoxi koopia aga ma sain aru, et see oli javas tehtud ja seepärast oli ta veidike aeglasem, muidu oli tal mõnusaid add-ons vms. seal.

Vabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 10:28 Tsiteeri

Internet explorerist loobusin juba ammu aga kas keegi teab kuidas seda maha saaks lasta?

normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 11:24 Tsiteeri

Ah jaa add/remove shit-is on ka see olemas.Ma pole seda enne märganud.

jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 12:50 Tsiteeri

kusjuures, internet exploreri sai täiesti maha võtta, see et seda on vaja failide vaatamiseks jne on microsofti bs.
programmi nimi oli xplite kui ma õieti mäletan.
ning selline asi nagu nlite on ka olemas, millega saab teha windowsi install-cd, kuhu saad ise valida, mis komponendid sa täpselt peale lased.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 13:10 Tsiteeri

seda nlitet ma ise kasutan kah et oma EEEpc 701-le panna peale XP väiksem versioon.
Aga nüüd EEEpc Ei booti enam(praegu panen xp-d peale.
nüüd kiskus juba veita offtopicuks.

jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 16:26 Tsiteeri

http://en.wikipedia.org/wiki/Removal_of_Internet_Explorer

mina tõlgin seda nii, et minul on õigus.
timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 16:53 Tsiteeri

Kaua te nagu kanad ühte ja sama nokite,firefox is best,end of topik.
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 17:27 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: dm11
Tsitaat:
Tsitaat: timbat
Kaua te nagu kanad ühte ja sama nokite,O P E R A is best,end of topik.

Õige puha respect opera

[Muudetud: 3-6-2008 gmmeiter]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 17:30 Tsiteeri

mul on savi mis browserit ma kasutan peaasi et netis saaks tuuseldada :D

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Herra_Huu
Level 7

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 18:23 Tsiteeri

seda ma usun
Tsitaat:
Tsitaat: icedude
Ainuke asi mis kuidagi ei saa action olla on puzzle/action.

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 19:15 Tsiteeri

No aga mina nüüd jälle teemas. JUBE MÕTETU! Ma ei mõista, miks peaks mingi firefoxi downloadimiseks regama...

Kah mul rekord miljon downloadis firefoxi pool miljonit installis sisse, teine pool ei puutunud seda kunagi ja neist poolest, kes asja endale arvuti installisid, veerand selle sealt välja lasi.

Mul on hetkel arvutis mozilla 1.0.04 vms.. Kasutan ikka, aga opera on parem tabid ja puha (A)
PS.. kasutaks küll uuemat mozillat, aga mõte on brauserit mida võid seadistada miljonit moodi, aga kopeerida ei saa sõnagi.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 19:30 Tsiteeri

mul küll saab mozilla3 kopeerida ...isegi mozilla 2 sain kopeerida

Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 20:14 Tsiteeri

jnt, loe ka järgmist lõiku:

Tsitaat:
In contrast, some programmers and security writers have held that it is possible to have a useful and working Windows system with IE excised, that is, without Microsoft's implementation of web browsing and HTML viewing. These people include consultant Fred Vorck, who advocates that consumers should have the choice to remove "integrated" features of Microsoft Windows [10] and participates in the HFSLIP project; Dino Nuhagic, who is the creator of nLite — a product that allows users to remove Windows components like Internet Explorer and Windows Media Player, amongst others [11]; and Shane Brooks, who created 98lite and XPLite to remove and manage Windows components [12] after the installation of the operating system. These experts have all suggested removing Internet Explorer from computers in order to decrease exposure to security risks on the Internet [13]

ja kui sa enda lõigu algust uuriksid, näeks sa, et see oli microsofti versioon asjast, mitte neutraalne tõde.
kumba poolt sina usud, kas suhteliselt sõltumatuid tarkasi, kes ehitasid xplite ja seetõttu teavad, millest räägivad või microsofti, kes peaks küll paremini teadma, aga kellel pole see üldsegi esimene kord valetada ning kellel olid veel suured rahad mängus, nagu artikili lõpupoole jutuks tuleb?
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 3.6.2008 21:29 Tsiteeri

jnt täiesti olemas sidemed mozillaga.. oli vägagi uus brauser ka olemas.. seadistasin mis ma seadistasin, küsisin mis ma küsisin, mitte üks tark ei osanud aidata mul mozillat seadistada nii, et ma sealt sõnagi kopeerida oleks saanud.

Vanemast versioonist saan. Uues ei saa.

jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 4.6.2008 10:08 Tsiteeri

jah, xplite on mul endal ka kasutuses, võtsin ka korraks internet exploreri täielikult maha ja ainus asi mis ei töödand oli msn... see oli küll põhjus ie uuesti peale lasta, kuid on ka olemas alternatiivid ja ei puutu tegelt väga teemasse isegi.
windows nägi välja 100% samasugune nagu varem, isegi põhjalik ringituuseldamine ei toond ühtkit muutust välja.
mis on täpselt need võimalused, mis windowsi kasutajaliidesest internet exploreri väljaviskamisega kaovad?

ja opera imeb firefoxiga võrreldes kõvasti vähem mälu, käivitub kiiremini, joonistab kiiremini ja on turvalisem,
ja tal on sellest hoolimata rohkem võimalusi, ning kui ma õieti mäletan, siis toetab ka viimaseid netiformaate kõige paremini.
ise aga kasutan jätkuvalt firefoxi, sest ei ole viitsind ümber harjuda.

update: sain ka msni ilma ieta tööle ja tõmbasin opera. soovitan kõigile, sest see on lihtsalt pehme liikumisega.

maioska seletada päris hästi, igatahes väga reaalne.

[Muudetud: 6/4/2008 jorss]
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 4.6.2008 13:53 Tsiteeri

seletan siis veel, et windowsi lahutamatu osa on internet explorer aint microsofti andmetel.

see oleks sama, mis kristlased teevad, st väidavad, et piibel on tõsi, sest need on jumala sõnad ja jumal on olemas, sest piiblis on nii kirjas.

mina ei viitsi enam vaielda, see ei jõua mitte kuhugi.
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 4.6.2008 17:13 Tsiteeri

windowsi shell on sitt nkn. Ja minu teada kasutab windows Explorerit, mitte iexploret shellina.

[Muudetud: 4.6.2008 h0lx]

http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 4.6.2008 17:19 Tsiteeri

täpsusta... linux on vaid kernel.
http://i47.tinypic.com/x0w83p.gif
Moonwalk
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 4.6.2008 19:25 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: jnt
dsfsdfsdfsdfsdfs

xplite ei vaheta internet explorerit välja, ta kustutab selle lihtsalt.
isegi väike suuruste võrdlemine kinnitab seda tõsiasja.
internet explorer on kuskil 20 mega, xplite 800 kb ning see aint lisab ja kustutab windowsi komponente, asendamisega tegu ei ole.
holxi vahepealne post pani mind mõtlema, et äkki sa ajad internet exploreri tavalise exploreriga segi.
edit: internet exploreri puudumisega kaasneb veel selline boonus, et need jubedad msni reklaamid on kadund.

[Muudetud: 6/4/2008 jorss]
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 4.6.2008 20:38 Tsiteeri

kuda?...tahaks maha saada...:öak: ajavad...:D ja teevad aeglasemaks ka arvutit...(mõttetu -õpin kodus kirjutama ja tulen foorumisse rami raiskamine)

jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 4.6.2008 21:57 Tsiteeri

vasakud ääred on täiesti olemas ja töötavad, kuigi uninstallisin ka renderdusmootori. xplite ei asenda midagi, uuri ise kui ei usu.
ja renderdusmootor on päriselt ka läind, sest windows exploreri aadressiribale www.neti.ee kirjutamine ei löö enam seda lehekülge lahti ja html help ei tööta.
järeldus: failide ja vasakservade näitamiseks ei kasutata htmli.

internet explorer ja ta htmli renderdaja likvideerimine ei too kaasa märgatavat funktsionaalsuse vähenemist, järelikult explorer ei kasuta failide näitamiseks htmli renderdusmootorit.

ära vaidle kui pole proovind toetudes ainult ühele allikale, kellele veel meeldib tõde väänata.
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 15.6.2008 20:10 Tsiteeri

Noh uuendus!!
Download day on Juuni 17!

sealiha
Vända Gänkster

[EEMAL]

postitati 20.6.2008 17:02 Tsiteeri

firefox on ikka tore asi.
mozzillast saab mõnusaid add-on´e,näitex nüüd mul ei tule ühti tüütut reklaami enam ja saan lihtsalt tõmmata youtube i videosi jne

http://nobat.forumotion.com/
uus ja kiiresti arenev GMi foorum

Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm