[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Objectist framed/läbi paistvad pildid
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 18.5.2008 19:40 Tsiteeri
Objectist framed/läbi paistvad pildid

et tahaks nagu umbes sellist asja teha :D kuna ma seletada ei oska siis tegin pildi ...ma loodan et saate aru mida ma silmas pean =)

http://img155.imageshack.us/img155/1097/framedyz3.png
---
vabandust segase pildi eest...obj liigub vasakule

[Muudetud: 18-5-2008 Rallitaja]

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 18.5.2008 19:47 Tsiteeri

ei ma ei mõtle seda ...ma mõtlen nagu et kui obj liigub siis temast tekivad sellised imaged taha nagu mis pärast hajuvad

Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 18.5.2008 19:55 Tsiteeri

ma ei osand seda öelda :D mingi 15 minutit mõtlesin kuidas siia kirjutada kuid ei osanud...ega sa ei tea mis selle nimi võiks olla /selle näite

Crypton

[EEMAL]

postitati 18.5.2008 20:07 Tsiteeri

jh enne terminid selgeks, sellist asja nimetatakse motion blur-iks, liikumisel tekkiv illusioon, et liikuva objekti taha jääb tema kujutis, vähekene hägusemana, maha (nb, see ei ole definitsioon, lihtsalt mu arusaam asjast :))

http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/viewthread.php?tid=1883

[Muudetud: 18-5-2008 Crypton]

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 18.5.2008 20:07 Tsiteeri

mul on sihuke tunne et pean alarmi kasutama on see nii :D ?

Crypton

[EEMAL]

postitati 18.5.2008 20:24 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: jnt
motion blur on see, kui objekt mis liigub, muutub ISE uduseks.

ise ja temale peab tekkima see järelvenivus ka sutsuke juurde, siis peaks olema täielik motion blur. Kuigi see oleneb ka liikumise tüübist. Nii et jh... ghosting siis või mis ta ka poleks :D.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 18.5.2008 20:47 Tsiteeri

õige motion blur on see kui sa renderdadühte kaadrit mitu korda erinevatel ajahetkedel selle kaadri sees ja siis arvutad nende kõigi keskmise. põhimõtteliselt on see sama mis anti-alias, aint ajas.
siin on täpsemalt kirjutatud sellest kui minu jutt pold arusaadav:
http://freespace.virgin.net/hugo.elias/graphics/x_motion.htm

[Muudetud: 5/18/2008 jorss]
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm