[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Paar lihtsat küsimust.
darkdragon
Level 2

[EEMAL]

postitati 5.5.2008 16:15 Tsiteeri
Paar lihtsat küsimust.

Seoses strateegiamängude võistlusega on mul paar küsimust (hiljem tuleb vb juurde).

1. Mul pole siiani väga hästi välja tulnud linkide tegemine. Kuidas saaks teha nt linki, et kui hiirega talle peale lähed, siis talle tekib joon alla?

2. Kuidas teha mängu nö pimedaid alasid, et kui sa pole kusagil maailma otsas veel käinud, siis see koht on must (nagu KPS-s)?

3. Missuguse programmiga on kõige parem mängule graafikat teha? (Paluks mitte väga keeruline, ma pole varem väga graafikat teinud ja ei tule veel hästi välja).

PALUN AIDAKE. KIIRE. :duh:

[Muudetud: 5.5.2008 darkdragon]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Crypton

[EEMAL]

postitati 5.5.2008 17:36 Tsiteeri

1. Ma kahjuks ei mõista mida sa mõtled sõna "link" all. Kui siit foorumist otsiksid strateegia mängu õpetuste jada peaksid kohe kindlasti abi saama.

2. Selleks on omad mootorid isegi olemas. Vaata netist ja otsi FOV ehk Fog Of Vision näiteid.
3. see oleneb mida sa täpsemalt teha tahad. Head graafikat saab teha ka Paintiga. Kui asi selge saab teha ka Adobe Photoshopiga vägagi ilusaid asju. Siis on igast PaintShop Pro-d jpt. Ühesõnaga neid on alaga segada, lihtsalt kõik oleneb kuidas on su oskused, aga igalepoole saab ka areneda ja õppida vastavaid programme.

[Muudetud: 5-5-2008 Crypton]

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 5.5.2008 17:54 Tsiteeri

head graafikat saab ka teha game maker sprite editoris :P ...kõik mu mängude graafika on tehtud game maker sprite editor...(ma vähemalt ei mäletaks et ma oleks millegi muuga teinud. vb paintiga olen ka teinud):P

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
darkdragon
Level 2

[EEMAL]

postitati 6.5.2008 13:48 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Crypton
1. Ma kahjuks ei mõista mida sa mõtled sõna "link" all. Kui siit foorumist otsiksid strateegia mängu õpetuste jada peaksid kohe kindlasti abi saama.

2. Selleks on omad mootorid isegi olemas. Vaata netist ja otsi FOV ehk Fog Of Vision näiteid.
3. see oleneb mida sa täpsemalt teha tahad. Head graafikat saab teha ka Paintiga. Kui asi selge saab teha ka Adobe Photoshopiga vägagi ilusaid asju. Siis on igast PaintShop Pro-d jpt. Ühesõnaga neid on alaga segada, lihtsalt kõik oleneb kuidas on su oskused, aga igalepoole saab ka areneda ja õppida vastavaid programme.

[Muudetud: 5-5-2008 Crypton]

Linke on igal pool. Lingid on need kirjad, kuhu vajutades avaneb uus leht(hiire kursus muutub käekujuliseks). Siin foorumis on kõik lingid rohelised.

Crypton

[EEMAL]

postitati 6.5.2008 19:31 Tsiteeri

hmm game makeris linki....

Nuh tgtl suht straight forward. Et joont alla saada võid ise joonistada või muuta tekti stiili nagu sa veebilehtedel teeksid. Uuri manualist millega neid määrata saab. Seda kas hiir on lingi peal pead kontrollima koordinaatidega e. hakakd kontrollima vahemikku kas teksti alguskoordinaatidest kui lõpu omadeni on hiire koordinaat sees, siis annad joonistatud tekstile tema effekti, ehk allajoonivuse.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 8.5.2008 19:46 Tsiteeri

2. Paint+Adobe Photoshop, PaintShop Pro.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorss

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm