[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
LightScribe plaatidest...
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

thumbup.gif postitati 5.4.2008 08:05 Tsiteeri
LightScribe plaatidest...

Tsitaat arvutikasutajast:

Tsitaat:

Lightscribe on aasta-paari vanune HP väljatöötatud tehnoloogia, mis võimaldab lisaks CD/DVD-plaatide kirjutamisele ka plaadi pinnale pilte joonistada. Tänu sellele saab plaadi markeeringu soovitud kujunduses, olgu see plaadi sisu kohta käiv tekst või illustreeriv pilt, kanda otse plaaditoorikule. Lightscribe-plaatidel on etiketipoolel eriline kiht, mis laserkiirega kuumutamisel muudab keemilise reaktsiooni tulemusel värvi. Just nagu faksipaber, ainult et CD-plaadil. Etiketi kõrvetamiseks tuleb vaid CD/DVD-plaat seadmes ringi keerata ning sama laser kõrvetab plaadi teisele poolele ka kujunduse (burn-turn-burn). Nii ei ole küll võimalik saada mitmevärvilist tulemust, ent pildi kvaliteedile ei saa suurt midagi ette heita – maksimaalne trükitihedus on 600 dpi. Paraku ei saa Lightscribe-silte teha mitte iga kirjutusseadmega ega igale plaadile. Nii toorikud, kirjutusseade kui ka tarkvara peavad toetama Lightscribe'i.

Kuidas kasutada:

1. Oled veendunud, et sinu CD/DVD kirjutaja toetab LightScribet (enamasti on neil kohe ees näha selline ikoon:
http://i207.photobucket.com/albums/bb72/TDKSports/DMGTUT/DeviceIcon.gif
2. Oled varunud LightScribet toetava plaadi Toorkut ümbrisel on samasugune ikoon, ning toorik ise on täiesti ühte värvi, pole ka ühtegi kirja.
3. Millega.. Mina kasutan selleks Nero 7 essentials'i. Seal on sees nii Lightscribe plaatide kujundamine, kui plaatidele printimine.
4. Kui oled plaadi kujundanud, siis võib minna kuni 20 minutit, et pilt plaadile kanda ;)

Edu LightScribede tegemisel :happy:

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 5.4.2008 08:29 Tsiteeri

mul ka see olemas kuid mul ta ei taha nagu teha et kui ta nagu hakkab tegema et mingi preparing cd/dvd blablabla siis ta jääb lõpus seisma ja ta ei tee mitte midagi:mad:

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 5.4.2008 09:06 Tsiteeri

Seleta palun käik käigult ära mida sa teed..

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 5.4.2008 10:35 Tsiteeri

mul viskas nero 7 errori, kui proovisin valet pidi kirjutada...

matukoppel
Level 5

[EEMAL]

postitati 11.4.2008 21:11 Tsiteeri

Endal töötab päris korralikult, olen ise kah paar plaati kirjutanud, ja midagi rasket ei ole.
Minu tooriku torni peal on küll burn-flip-burn:D

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 11.4.2008 21:37 Tsiteeri

aa flippida tuleb ka vahepeal :DXD

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 12.4.2008 10:21 Tsiteeri

aga need on nii kallid, et oi oi oi.. ja eestis neid ei müüdagi.. kui üldse..

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 12.4.2008 11:31 Tsiteeri

mida kanni kus kohas?! see teeb ju ju alla 6 krooni LS plaadi eest :o ma kohe hv'sse uurima

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 12.4.2008 15:08 Tsiteeri

ega seal nüüd ka palju kehvemaid pakumisi pole! 7kr nt LS plaat jne.

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm