[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Tahaks Automängu Õpetust
h2dap2takas
Level 1

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 12:26 Tsiteeri
Tahaks Automängu Õpetust

Ma olen netis koland ja otsin automängu õpetust. Olen leidnud õpetuse, aga olen algaja ja mulle oleks vaja rohkem lahti seletada. (Muide need õpetused millest ma aru ei saanud oli kirjutanud Karel Pool.) Oleks väga tänulik kui aitaksite.(A)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 12:48 Tsiteeri

ma vaatasin, et see on ju gamemaker 4ja ajal tehtud, enamus asju seal ei tööta ju seitsmendas versioonis.
ja mina ütlen, et gamemaker on saast ja on ajaraisk seda õppida, sest tegelikult see ei anna eriti programeerimis-skille ja on mõttetult aeglane.

vaata parem linoleumi, kui sa oled piisavalt kannatlik, et näha kaks tundi vaeva, et suvalise suurusega kast ekraanile joonistada.
http://www.anywherebb.com/postline/index.php?l=D4JeGEdhacS6Srr6QLQgZpWesA4&r=lYUhcug3l3hh9gr6Rtv1flhhT4s6lfk5
aga sellest on vähemalt kasu tulevikus sul.
ja minult sa respekti ei saa kui gamemakerit kasutad.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorssKambakas I: jorss, Perfoon
jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 13:09 Tsiteeri

võimalik.
aga teeb sama välja.
Crypton

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 14:38 Tsiteeri

Nuh kisub jälle muuks aruteluks. Mina leian küll et GM-iga alustamine pole üldse paha mõte. Sain ju isegi alustatud ja on teinud asja lihtsamaks teiste keelte õppimisel. Põhitõed/mõtted saab kätte ikka.

hädapätakale selline asi et räägi millest sa täpsemalt aru ei saa.
Enne abi küsimist uuri ja puuri niipalju kui ise saad, proovi kasvõi tulemus ligilähedalt samasuguseks saada. Kui täpset tulemust ei saa küsi mida sa valesti teinud oled jne.
Mingi üldise mulaga on raske ju aidata.
Loe veel muddy teksti, kui lause arusaamatu loe see kasvõi mitu korda läbi, kuni sa sellest aru saad.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
h2dap2takas
Level 1

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 15:35 Tsiteeri

ok asi on selles ma olen veel kobam kui algaja (ma olen pool kuud alles mänge teinud). Täpsemalt ei saanud ma aru sellest et kui auto põrkab vastu seina siis auto kiirus jagatakse kahega. ( Jh ma arvan, et osad itsitavad :s) Probleem ongi selles, et kust saab jagada auto kiirus kaheks kui ta vastu kumme või seina põrkab. A ja see pole vell mu ainuke mure:(

h2dap2takas
Level 1

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 16:05 Tsiteeri

tänud .

jorss
Level 12

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 16:17 Tsiteeri

seitsmeaastastel pole mõtet mänge teha, obviously ei saa sealt kvaliteeti tulla.
parimal juhul tuleb sealt aint mõni käkerdis, mis kuidagimoodi mõnitab nfsi või taolist väikeste laste lemmikmängu.
h2dap2takas
Level 1

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 16:19 Tsiteeri

sry aga ma pole seitsme aastane (ma pole lihtsalt kunagi varem niisuguse asja vastu huvi tundnud.)

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 16:23 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: jorss
seitsmeaastastel pole mõtet mänge teha, obviously ei saa sealt kvaliteeti tulla.
parimal juhul tuleb sealt aint mõni käkerdis, mis kuidagimoodi mõnitab nfsi või taolist väikeste laste lemmikmängu.

mul oli mõte küll ühte mängu mõnitada.. tega colin McRae DÖRT aga mingi kuuaega ennem sai Colin surma ja siis ma mõtlesin et sitta kah.. ei hakka..

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h2dap2takas
Level 1

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 16:27 Tsiteeri

Kui vajutada üles nuppu, hakkab auto liikuma kiirendusega 0.3. "Relative" kastis peab olema linnuke. Kui seda ei ole, siis ei hakka auto liikuma mitte kiirendusega 0.3 vaid kiirusega 0.3. Samuti peame kontrollima, et üles nupu vajutus mõjub vaid siis, kui auto kiirus on alla kaheksa. Muidu võib meie autost ülikiiresti liikub rakett saada. See jama kuna olen algaja ei jaga ma matsu kust ma saan sellise koha nagu ma just kirjutasin.
Ma olen leidnud päris mitu kohta kus on kast "Relative".

h2dap2takas
Level 1

[EEMAL]

postitati 23.3.2008 16:43 Tsiteeri

Jh aga seda tahaks teada kui vana sa olid kui mänge tegema hakkasid?

-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 24.3.2008 06:11 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: jorss
ma vaatasin, et see on ju gamemaker 4ja ajal tehtud, enamus asju seal ei tööta ju seitsmendas versioonis.
ja mina ütlen, et gamemaker on saast ja on ajaraisk seda õppida, sest tegelikult see ei anna eriti programeerimis-skille ja on mõttetult aeglane.

vaata parem linoleumi, kui sa oled piisavalt kannatlik, et näha kaks tundi vaeva, et suvalise suurusega kast ekraanile joonistada.
http://www.anywherebb.com/postline/index.php?l=D4JeGEdhacS6Srr6QLQgZpWesA4&r=lYUhcug3l3hh9gr6Rtv1flhhT4s6lfk5
aga sellest on vähemalt kasu tulevikus sul.
ja minult sa respekti ei saa kui gamemakerit kasutad.

Õige!

Platform II: -DMI-; H0lx&jorss

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm