[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Sellter
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 5.2.2008 18:41 Tsiteeri
Sellter

Tegin kosmose mängu mis sarnaneb natuke telekamängu Galaxile :D

http://www.hot.ee/caupohelvik13//Sellter.exe

Selles mängus pead sa tulistama tulnuka laevu =)Tulnuka laev ei tohi puutuda sinu laeva muidu sa lendad õhku.
rohkem abi saab mängu helpist help on F1
Kõige uuem versioon.
Download Sellter

[Muudetud: 12-4-2008 Rallitaja]

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 5.2.2008 19:29 Tsiteeri

lõputu mänguke.. laev kaob ära aga mäng põhimõteliselt jätkub.. aint.. tulistamist pole enam :D

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 5.2.2008 19:34 Tsiteeri

nojh :P ma arvan et kui aega mul jätkub siis teen mingi väikse storri või missioone ka sinna.

Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 6.2.2008 15:30 Tsiteeri

pilt!
Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 6.2.2008 20:00 Tsiteeri

http://img85.imageshack.us/img85/1038/kosmosww4.png
Tegin uuendusi uus versioon on siin
http://www.hot.ee/rpgjoonised//Sellter.exe
Update-Stori,muusika,vaenlane tulistab,kivid,kui mingi asi lõhkeb siis jupid lendavad,laeva plahvatus muudetud.
Missioon pole veel kui on see room kus mingid 3 planeeti roheline oranz ja sinine siis vajutage ESC kuna ma pole sealt kaugemale jõudnud

[Muudetud: 12.21.2007 Rallitaja]

Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 8.2.2008 17:52 Tsiteeri

plahvatus on okse värvi:D
tee midagi erilisemat, hetkel nii igav m2ngida. tee relvad ja elu pakkikesed ja nii edasi...

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 8.2.2008 18:32 Tsiteeri

see tuleb pärast nagu et teed paar missiooni ära siis saad uue relva valida jned onju :P see kõik tuleb veel nohik ma ei jõua ka kõike onju :D

Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 15.2.2008 12:05 Tsiteeri

ok tegin siis suure hüppe mängus edasi :D minu meelest vähemalt.
Bugs-Saab ekraanist välja minna kui vaja olla elus.Plahvatus nats rõve.Nool ei taha hästi vajutada kirjade peale. Kui ära sured siis aeg käib edasi ja võib su edasi viia.:D
Cheats-Ctrl annab 100 punkti juurde kui all hoida siis jookseb seda skoori.Alt peaks viima missioni valimisse :P.Mul muidu ei töödanud kuid võib olla teil töötab ehk siis number 9 peaks viima ründamis missioni valimisse kui sa oled esilehel kus on star ja välju need teistes ruumides ei tööta see.
Tegematta-Viimane suur mission kus sa sõdid ja saad igale poole minna ja esiots ka liigub ehk sul on vaba voli kus käia. Ufode emalaev. AI .

siis downloadi saate siit
http://dodownload.filefront.com/9635847//05fca3221daa04b9431b29756b74df54e791c64adb70f1c41773ec06343d36e282c74684a07fd0ed

Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 12.4.2008 14:54 Tsiteeri

http://www.hot.ee/caupohelvik13//sellter.exe

tegin siis mängu lõplikuks...kui erroreid tuleb siis öelge...Bugid parandan suvel ära siis rohkem aega...Seekord tegin ise muusika mis pole küll suurem asi kuid noh midagi ikka ju oli vaja ;D
Viimane mission ei tulnud nii kuidas ma tahtsin kuid mul polnud tuju seda teha ...Teen järgmises osas siis natuke teist moodi mängu
-----
imelik kuhu peeter1000 postitus kadus :wtf:
----------
Vabandage hetkel tuleb unexpected error ette püüan selle parandada lähi ajal

[Muudetud: 12-4-2008 Rallitaja]

sealiha
Vända Gänkster

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 19:15 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Rallitaja
Cheats-Ctrl annab 100 punkti juurde kui all hoida siis jookseb seda skoori

huvitav... keda need punktid huvitavad.
mida nende eest saab? muidu on jah lahe :"WOW emme emme ma sain Jack Johnis 12497 punkti ,mu elu rekord:o"... aga kui sa saad cheatida omale punkte siis on ju mõttetu,punktid näitavad skilli mitte seda kui palju ma jaksan vajutada ctrl.

Mäng muidu halb pole (vist) aga lihtsalt see cheat on vist mõttetu.

http://nobat.forumotion.com/
uus ja kiiresti arenev GMi foorum

ChrisB3D
Bännitud

[EEMAL]

postitati 26.6.2008 19:22 Tsiteeri

JAck johnis XD XD XD
Tsitaat:
Tsitaat: xaxk
Tsitaat: Xaxk
Aga kui keegi peeretab siis seda sa ju ei näe aga krimpsus näo teed ikkagi :)

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 27.6.2008 07:08 Tsiteeri

Tohutu gm isu ajas küll peale :P
http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm