[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
Drifti mänguke(Väiksem versioon kui alpha:D)
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 03:29 Tsiteeri

No jaa, ma sain aru, aga miks InCreator rõhutab, et sõna "TÜHI KOHT" ei tohi seda ja ei tohi teist? :)
Alj5 Asendus! ;)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 17:28 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: dsfsödjgers
Ma lugegu oma postitused läbi, et jõuab ehk mulle endalegi midagi kohale... :duh: Mis mulle siis peaks kohale jõudma? :P Et ma olen hullar? :D Ma olen juba ammu teadlik, mis nimi mul kaela on määritud, paljud peavad mind hulluks, aga teie vaadake oma foorum põhjalikult läbi ja äkki saate isegi aru, et see foorum on ikka täitsa perses ning kui see ei aita, siis võrrelge oma foorumit näiteks ükskõik, millise teise foorumiga, kas märkate vahet!? :P
Mis mind sunnib kasutajaid juurde tegema? :P No kuulge, ma tahan kaa veel sõna võtta! Mis te arvate, et mul ei ole õigust nõuda isegi seda vähest, mida ma põhimõtte küsimuse tõttu tahan? Muidugi arvate! (A)

Ja minumeelest ei otsusta seda mitte teie, mis on sisukad kirjed ja mis mitte - see on maitse ja eluvaate küsimus, kellel üldse muidugi eluvaadet on, teil on rohkem võimu omanikud ja maailma loojad oma arvates, siin on tõesti point ja siis pole mul mõtet teiega vaielda, sest ilmselt teid ei huvita kaa, kel õigus on. Kel ei meeldi ja kes vastu hakkab, saab lihtsalt hoiatuse või postitamiskeelu ja kõik, avalehele aga põhjendate bännimist valedega, ehk siis oma väljamõeldud väidetega.

No kuulge, tühi koht ei tee siin nõudmisi ja valib oma postituste ülesehitust, ütleb nii mõndagi sellest, et tühi koht seest tühja "o"'ga peaks, nagu teie perse alla sattunud krõpsu pühkima. "tühi koht" ja "mängumeister" ning kui abi anda ei oska, siis ei oska te muud teha, kui panna lause: "Reeglid Selgeks!". Täiesti haige! :s

Sõbragagi sai siin käidud, ta ei saand mitte muhvigi aru ja ei osand muud teha, kui naeda ja öelda: "Täiesti Putsis!". :) Ärge muretsege, ma nii väga "kardan" oma postituste säilimist võrgus! :P Teie aga saate kindlasti veel rohkem kuulsamaks, kui Nobat, kui veel mõne noore rullnina sisse impordite! (A)

Tra mees kui paljud sind hulluks peavad, oledki hull.
Nii idiootset juttu annab otsida ikka!
Ptsi ma ei saa aru miks sa siit nahuj ei tõmba juba!
Nii võimatut tegelast ma pole veel näinud. Kui ei meeldi mine minema mitte ära jaura siin et see sitt koht ja olete kõik sitad!!

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
marge31
M|| (l)

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 17:59 Tsiteeri

jyri1234 ära mine närvi :D, mis sa ikka roppe sõnu laiali pillud :).
^^

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 16.1.2010 23:18 Tsiteeri

jyri1234, mina olengi võimatu! (A) Aga teie ise lõite selle kõige! ;) Te peaks olema üldse tänulikud, et pakun võimalust veel minust vabaneda, mille vastusoov ei ole kaugeltki nii jubedalt suur. :lala: Ma peaks siin lihtsalt teil närvidele käima, kaua mul isu on, kuid ma siiski pakun teile võimaluse oma kaabakalikku käitumise põhjuse eest põigelda. Kui teil ei meeldi, et ma siin postitan ja teen, mis tahan, siis kustutage kõik viimseni Alju5'st siit keskkonnast, te võite jätta varikontod, aga Alju5 peab olema eemaldatud, siis lõpetan ka teiega suhtluse. Siia ei tohi midagi jääda, mis näitaks, et ma siin olen olnud! Kui te arvate, et mul on häbi, then go ahead, kuid mul on oma eritingimus ja ma ei tagane sellest! ;)
Samas rikud sinagi siin reegleid, ropendamine on siin ju lausa eraldi väljatoodud punkt. :s Aga noh ilmselt saan ma jälle vastukaja, et ärgu ma kaevaku tühja! Tõbrastele ju reegleid endile ja omadele ei sea! :lala:

Alj5 Asendus! ;)

h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 16.1.2010 23:20 Tsiteeri

No kurat, kui see sulle nii südameasi on, siis kustuta oma postitused ise, sul on see võimalus. Kui ei viitsi, siis on see su oma probleem.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 16.1.2010 23:48 Tsiteeri

Ma tahaks oma kasutajanime siit kaa ära saada, äkki kurat õpetad, kuidas see käib!? :o :) Minu teada, ei saa ma minu kontosse praegu isegi sisse, rääkimata selle kustutamisest siis! :)
Alj5 Asendus! ;)

marge31
M|| (l)

[EEMAL]

postitati 17.1.2010 09:57 Tsiteeri

Ära siis rohkem enam postita, jääb vähem siia, kui kunagi lahkuda kavatsed.
^^

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 17.1.2010 21:13 Tsiteeri

Pange mulle hoiatus kui tahate, sul alju, oleks neid juba üle 100..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
stalkerxx3
Level 2

[EEMAL]

postitati 17.10.2010 18:59 Tsiteeri

Leidsin vea: Link ei tööta..

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 18.10.2010 01:49 Tsiteeri

kuupäeva vaatasid?
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
stalkerxx3
Level 2

[EEMAL]

postitati 19.10.2010 17:04 Tsiteeri

Rofl, päris vana topic. :D

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
 Lehekülgi:  1  2  3

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm