[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
Drifti mänguke(Väiksem versioon kui alpha:D)
Crypton

[EEMAL]

postitati 29.4.2008 17:02 Tsiteeri

Tõesti olge vait. Selline pasandamine siin ostub varsti saatuslikuks teile mõlemale.
Peeter ära ärgita ja Chris ära tee kahtlaselt õhutavaid poste. Mis mõtet on kommenteerida teemat ja loota tema uutele postitustele kui ta siit bännitud on :s?

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
ChrisB3D
Bännitud

[EEMAL]

postitati 29.4.2008 17:38 Tsiteeri

ei ma katsetasin lihtsalt mängu ja suht meeldis;) ok siis...

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gaimo
Bännitud

[EEMAL]

postitati 22.6.2008 11:32 Tsiteeri

nii...
proovisin...
nooled ei tööta korralikult .
muidu norm mäng :P

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Alju5
-=executed=-

[EEMAL]

postitati 11.12.2009 13:08 Tsiteeri

Vanad kasutajad lahti blokeerida! :wow: Ma tean Nobat't tema küll tühi koht pole, mida kuradit! :wtf:
Alj5

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
valter
1

[EEMAL]

postitati 11.12.2009 14:14 Tsiteeri

nobatil on juba uus kasutaja siin... chrisb3d oli ta varikonto, loogiline et sai bänni...
http://www.dmgamez.pri.ee/GRONGO1/uss_walk.gif
Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Alju5
-=executed=-

[EEMAL]

postitati 12.12.2009 00:05 Tsiteeri

Ärge mõelge asju välja! :o Muidugi toote te igast põhjusi välja, et tüübid, kes teil ei meeldi välja süüa, aga minule ärge tulge küll jama ajama siin. :D Mina ei ole see tüüp, kes teie kuulujutte ja nippe usuks. :s Te mindki üritanud kõiksuguste nimedega maha teha, aga mulle ärge tulge küll kärbseid silma ajama! :D Mina igat jama ei usu ja Nobat't ma tean. Kui ta tahtis uue foorumi luua, siis ehk seepärast, et midagi etemat saavutada, kui see siin, mis tal ka õnnestunud on. :D
Alj5

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 12.12.2009 00:08 Tsiteeri

Ära postita enam.
A window is technically a wallhack.
Emo2: InCreator
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 12.12.2009 00:17 Tsiteeri

Aga miks sa veel siin oled, kui nobat parema foorumi tegi? Või oledki tema uus varikonto?
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
normann
Level 15

[EEMAL]

postitati 12.12.2009 00:18 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: InCreator
Ära postita enam.

+1
Palun?

to : h0lx
Nagu ta on juba enne öelnud(mitte sõna sõnalt) :
Kuna te mu kasutajat siit ära ei kustuta siis ma jään siia ja mölisen iga asja kohta ja kaevan suvalt ringi!!!

http://media.kickstatic.com/kickapps/images/40602/photos/PHOTO_7961920_40602_4826691_ap.jpg

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
InCreator
baksjor!

[EEMAL]

postitati 12.12.2009 00:19 Tsiteeri

Korras.
A window is technically a wallhack.
Emo2: InCreator
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 12.12.2009 02:11 Tsiteeri

Ega Aljust vist enne lahti ei saa kui peab ikka nii tegema
"Pole inimest, pole probleemi" - J. Stalin
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
xcbvdfg
Level 1

[EEMAL]

postitati 18.12.2009 10:04 Tsiteeri

Sul on õigus Rallitaja! :)

Kui sa mõtlesid, et tulete mind reaalselt killima, siis kavatsen vastu hakata! ;)
Kui sa aga mõtlesid minu konto ja postituste täielikku kaotamist, ehk minu tapmist siin foorumis, siis saate must igaveseks lahti, vähemalt ei tule teil mind näha. (A)

Tundub õiglane? :lala:

Alj5 asendus!

jnt
Veebiguru

[EEMAL]

postitati 18.12.2009 11:34 Tsiteeri

Ei... Kõik mis oled siin foorumis rääkinud, siia ka jääb. :D Sellega oleksid pidanud juba alguses arvestama. Meie midagi ära ei kustuta. Ma saan aru, et sul on häbi enda pärast, et oled sellist hobusekakat siia kribanud, kuid sellele oleks pidanud enne mõtlema. Nüüd on tegu tehtud ja sina pead sellega leppima. Kogu lugu. Inimene peab ikka enda öeldu eest vastutuse ka võtma ja täpselt nii sa seda nüüd teed - sinu postid jäävad siia.
GigAHerZ Web - http://jnt.pri.ee/
Banner Exchange - http://be.jnt.pri.ee/
Mission Possible - http://web.zone.ee/mispos/
Black Nova Traders - http://bnt.jnt.pri.ee/
Aktsioon I: jnt
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 01:37 Tsiteeri

Muide, keegi ütles jah, et isegi mu nime foorumist kustutada jääb see archive'i järgi, isegi aadressi anti. Väga armas ju, mu rate.ee konto blokeeriti, kus oli palju mulle olulisi näidendeid ja realistlikku kriitikat, mida mul ei õnnestunudki taastada vaatamata sellele, et palju aega sinna pühendanud olen, kuid nüüd saan ma ehk need tagasi, thänks. (A) Te ei tunne mind, mind ei koti, mis siit archive'i jääb. ;) Peate mind lihtsalt hullariks, ise panete siin räiget psühholoogia tundi mul või ei ole te lihtsalt ülbiku east välja kasvanud. :o
Mina olen muidugi kõiges süüdi, nagu need teisedki. Aga minuga nii lihtne ei ole, kui tahate mul pähe sittuda ja maatasa, et kogu foorum oleks nagu üks suur populaarne ja teid toetav tervik, siis laske käia, aga minust nii kergelt lihtsalt bänniga ei vabane, mina tahan midagi vastu ja te teate, mida! ;)

jyri1234
Level 9

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 06:56 Tsiteeri

Loog ju et peame sind hullariks kui niimoodi reostad..
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 11:55 Tsiteeri

Miks minu postitused siis risu on ja teie omad mitte? Minu arvates samasugune kirjatähtede kombinatsioon, nagu teie omadki. :s Ja no, kuna te Alju5 kontolt postitusõiguse võtsite, siis pean, neid kontosid juurde tegema, et kirjakastid töötaks siiski edasi. Loog ju! :D
Alj5 Asendus! ;)

Peeter
Level 9

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 15:17 Tsiteeri

Mis sind sunnib?
Strateegia II: Peeter ja rallitajaRPG III: Peeter<br>Jõulu 2008 II: PeeterEmo3: emoemo<br>Aktsioon I (2009): PeeterVabateema I: veka&pets
marge31
M|| (l)

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 17:52 Tsiteeri

Mis mõte sel üldse on, kasutajaid juurde teha?
Tähed tähtedeks, sisu loeb - enamasti.

^^

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 14.1.2010 17:58 Tsiteeri

Alju, loe korra kõik oma postitused läbi, ehk jõuab endale ka midagi kohale.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 00:27 Tsiteeri

Ma lugegu oma postitused läbi, et jõuab ehk mulle endalegi midagi kohale... :duh: Mis mulle siis peaks kohale jõudma? :P Et ma olen hullar? :D Ma olen juba ammu teadlik, mis nimi mul kaela on määritud, paljud peavad mind hulluks, aga teie vaadake oma foorum põhjalikult läbi ja äkki saate isegi aru, et see foorum on ikka täitsa perses ning kui see ei aita, siis võrrelge oma foorumit näiteks ükskõik, millise teise foorumiga, kas märkate vahet!? :P
Mis mind sunnib kasutajaid juurde tegema? :P No kuulge, ma tahan kaa veel sõna võtta! Mis te arvate, et mul ei ole õigust nõuda isegi seda vähest, mida ma põhimõtte küsimuse tõttu tahan? Muidugi arvate! (A)

Ja minumeelest ei otsusta seda mitte teie, mis on sisukad kirjed ja mis mitte - see on maitse ja eluvaate küsimus, kellel üldse muidugi eluvaadet on, teil on rohkem võimu omanikud ja maailma loojad oma arvates, siin on tõesti point ja siis pole mul mõtet teiega vaielda, sest ilmselt teid ei huvita kaa, kel õigus on. Kel ei meeldi ja kes vastu hakkab, saab lihtsalt hoiatuse või postitamiskeelu ja kõik, avalehele aga põhjendate bännimist valedega, ehk siis oma väljamõeldud väidetega.

No kuulge, tühi koht ei tee siin nõudmisi ja valib oma postituste ülesehitust, ütleb nii mõndagi sellest, et tühi koht seest tühja "o"'ga peaks, nagu teie perse alla sattunud krõpsu pühkima. "tühi koht" ja "mängumeister" ning kui abi anda ei oska, siis ei oska te muud teha, kui panna lause: "Reeglid Selgeks!". Täiesti haige! :s

Sõbragagi sai siin käidud, ta ei saand mitte muhvigi aru ja ei osand muud teha, kui naeda ja öelda: "Täiesti Putsis!". :) Ärge muretsege, ma nii väga "kardan" oma postituste säilimist võrgus! :P Teie aga saate kindlasti veel rohkem kuulsamaks, kui Nobat, kui veel mõne noore rullnina sisse impordite! (A)

Alj5 Asendus! ;)

valter
1

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 02:04 Tsiteeri

"No kuulge, ma tahan kaa veel sõna võtta!" - keegi ei keelagi ..

"Kel ei meeldi ja kes vastu hakkab, saab lihtsalt hoiatuse või postitamiskeelu ja kõik, avalehele aga põhjendate bännimist valedega, ehk siis oma väljamõeldud väidetega." - loll jutt. Bännimist või hoiatamist pole kunagi valedega põhjendanud. Sa arvad et SHOOTER sai asjata postituse keelu? http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/viewthread.php?tid=2771#pid47695
Praeguseks ajaks on keeld juba maas.

""tühi koht" ja "mängumeister" ning kui abi anda ei oska, siis ei oska te muud teha, kui panna lause: "Reeglid Selgeks!". Täiesti haige! "
otsi see koht üles palun. Aga enamasti jah "tühjad kohad" ehk värsked kasutajad ei tunne veel reegleid ja peab korrale kutsuma. Loogiline. Kui reegleid lugema ei õhuta, siis ei loetagi neid KUNAGI!! ja vaata, tühikoht/mudilane/mängumeister on lihtsalt staatused, kuidas kasutaja mänge teha oskab! Mul ükskõik kuidas keegi teine teisi nende staatuste järgi liigitab, ju siis liigitab valesti. need staatused on ainult mängumeisterdamise oskuse jaoks.

Aga üldiselt jah, see pole vabaaja foorum. See on lihtsalt mängude tegemise foorum. Ikkagi Eesti suurim mängude tegemise foorum. Leiad mõne suurema või?

Ja eks ta kipu nii olema jah, et osad tahetakse välja süüa. Aga kui väljasöödav hakkab vastu ka veel vaidlema, süüaksegi välja.

Ralli I: dm11Veresaun III: dm11<br>Emo1: icedude, valter8bit I: võistlus kestabAktsioon III (2009): -<br>Aasta mäng 2009: Pilvemees, valter<br>Vabateema II: valter
dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 02:35 Tsiteeri

Njah, ma olen seda teksti näinud küll juba, Peeter Facepalmide Isand suunas mind juba sinna! :) Mina ise olen neid reegleid juba ammu ja sitaauguni näinud. Kasutas üle 3-smaili ja tegi seda teist korda, kui InCreator näitas talle "tühja koha" reegleid. Aga ometi ei pannud ma tähele, kus teda aidata püüti, kohe esimese vea juures näidati koht kätte, kusjuures rõhutati, et TÜHI KOHT ei pane VIHASEID smaile 7 tükki järjest, mis mulle endale eestikeeles ütleb, et see õigus on vaid siinsetel mängumeistritel, administraatoritel, moderaatoritel ja mudilastel, kusjuures erand käib ka muude rullninade suhtes. :) Pani teist korda veel cry'd, sai kohe bänni, ära ei kustutatud! Need vihased smailid polnud isegi mitte teile, sest kes see ikka uus niisama käsutama kukkub, ta on lihtsalt närviline, kuna asi kripeldab südames või on see tema kirjamood lihtsalt, aga siis tulevad juurde kommentaarid, mis lihtsalt süüdistavad kõikvõimalikes asjades. No türa, ta pole midagi ju nõudnud, siinne rahvas ei süvene teksti. Sõna "Arusaadav" ei tarvitse olla nõue, vaid ka see, et ülejäänust sai ta aru. Siis sai kohe InCreator'lt taha ja unustas smailidega reegli, sai kohe bänni. Te kutsute siia sisse ilgelt ilusa valimisreklaamiga, aga reaalset abi ei anna algajatele, vaid kingaga näkku, näe mölise vähem ja siis vaatame, kas üldse aitame. Jah, kipub olema jah, et osad tahetakse välja süüa, aga miks sina peaadministraator seda ei takista? Peame meie ilgelt hästi suhtlema või, meie oleme siin haldurid või? :o

Ja ma pole veel ikka mulle määratud karistustega nõus ja laimu eest, et mina ründasin kriitikut! Ehk näitaksid mulle ette, kus ma reegleid rikkusin siis, ennem, kui ma roppused ja vastusõimu kasutusele võtsin? Ma ründasin sõimu ja kõrvalisi kahtlaseid vihjeid! :o

Suurim mängutegemise foorum jah, ma olen nõus, populaarne on ju kõik teistsugused ja nõrgemad nurka suruda ja ise nende viletsusest kõrgele rühkida! :s

Alj5 Asendus! ;)

valter
1

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 03:01 Tsiteeri

võtame selle shooteri teema uuesti ette, step by step.

SHOOTER soovis kaevanduse pilti
Tsitaat:
pealtvaatega kaevandus

vaja pealtvaates kaevandust

simmo tegi mis sai!
Tsitaat:

Tegin!

Kuna polnud midagi täpsemalt öeldud tegin 12*12px :P suuruse künka, mille sees ma kujutan kaevandust.
*PILT*

selle asemel, et olla tänulik, SHOOTER aga:
Tsitaat:
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: mõtlesin sellist hoonestust nagu kaevandustes on:nutab::nutab::6:

vihastas, ja nähvas aitaja peale. viga nr 1

siis Crypton kutsus korrale, viisakalt
Tsitaat:

Shooter, esiteks loe foorumi reegleid!
Teiseks, kuna sinu soovil oli üüratult vähe informatsiooni siis soovitud tulemuse mitte saamisel süüdista ainult ennast. Oma vea parandamiseks uurida:

http://dmgamez.pri.ee/foorum/viewthread.php?tid=1236

Kahju, kui kõik sama peab uuesti ja uuesti üle rääkima, kuigi võiks selle kõik ise välja uurida (vastavad ja konkreetsed teemad ometigi kleebistena olemas, ei pea kuskilt sügavalt arhiividest otsima)

SHOOTER sai aru:
Tsitaat:
selge tahan hoonestust nagu mingite konveierlintidega võimalikult väike aga arusaadav

Increator ":mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: mõtlesin sellist hoonestust nagu kaevandustes on:nutab::nutab::6:" selle peale:
Tsitaat:

1) "tühi koht" ei esita siin mingeid nõudmisi
2) "tühi koht" ei postita vihaseid smileysid 7 tükki ritta
3) "tühi koht" austab foorumi reegleid ja kasutajaid ja ei käitu nagu pubekas

Kaevandus aga joonista ise ja palu viisakalt, et keegi aitaks paremaks teha või annaks nõu-kriitikat.

See töötab märksa paremini kui ülbitsemine ja tuleb sulle ka endale kasuks.

ja siis SHOOTER

Tsitaat:
:nutab::nutab::nutab::nutab::nutab::nutab:

rõhutan InCreatori postitatut: "2) "tühi koht" ei postita vihaseid smileysid 7 tükki ritta"

Increator
Tsitaat:
4) "tühi koht" sai IP-bänni mõneks ajaks

karistus. mõneks ajaks. peab karistama, et korda majja lüüja. Ja sa veel ütled, et me veel ei püüa.

ja SHOOTER, vihaselt, ärritunult nähvama kohe.

Tsitaat:
JAH???? :mad:tühi koht:mad: on tagasi HAHAHAHAHA

... siit andis InCreator ka postituse keelu, mille minna ennist maha juba võtsin.

aga selle kohta ma ütleks, et vigadest õpitakse. Ega see on ju loogiline et iga uus kasutaja ei pruugi kohe siin hakkama saada, seepärast ka selline käitumine. Ma ei saa aru, miks sellise asja peale kohe niiii pikka viha peetakse...

"Te kutsute siia sisse ilgelt ilusa valimisreklaamiga, aga reaalset abi ei anna algajatele, vaid kingaga näkku, näe mölise vähem ja siis vaatame, kas üldse aitame"
aitame, aitame. ilusti tuleb küsida, see on loogiline. Ega halvasti ja ülbelt küsides ei tahetagi aidata.

Näide:
1) "KLGE JOONISTASGE MULLE TEGLEANE!!!! :mad::mad::mad:"
väga ebameeldiv oleks seda aidata, hea kui "Aitäh"ki tuleb. Me ei ole kohustatud joonistama seda, kui isegi seletatud pole, milline see täpsemalt olema peab!

2)"Tere. Oleks vaja külgvaates tegelast, 32x32. Tegelane peaks olema mingi sõdalane relvaga. Ette tänades :)"
Loomulikult aitame, ilusti küsitud, hea ka aidata.

Küsida tuleb ilusti.

dsfsödjgers
Alju5 - banned

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 03:14 Tsiteeri

Pheh, jumala mõttetu ju! :s Mina vastaks küll talle, aga kui informatsiooni jääb väheks, siis küsiks puudujäägi kohta ja vajadusel isegi põhjendaks, miks ei saand ma esimene kord anda vastust, siis just, ilusti ütlemisest ta teab juba ise, kuidas käituda järgmine kord, et saaks info kasvõi kiireminigi kätte, mitte ei peaks omakorda üle küsima. Ja no mind ajaks ka vihale, kui ei suuda lihtsalt ise, see ei tähenda, et ma teisi käseks, vaid seda, et olen vihane.

Nüüd, kui me võtame seda kogu jama, lollust ja mõttetust ikkagi veana, siis kindlasti on see viisakam, kui minu mängude alla antud kommentaarid, mida nad ise nimetavad kriitikaks. :P Ülbikud aga karistada ei saa, saan hoopis mina reaktsiooni ja meeleavalduse eest, ah õige, tühjal kohal pole ju üldse õigust meelt avaldada, aga ma tahaks teada, kas sa tahad tõesti enda foorumisse midagi taolist!? :s

Alj5 Asendus! ;)

valter
1

[EEMAL]

postitati 15.1.2010 03:22 Tsiteeri

no ma oleks ise ka vast küsinud, aga no inimesed on erinevad, võtted on erinevad ;)

"ah õige, tühjal kohal pole ju üldse õigust meelt avaldada"
loe ülal uuesti mis ma nende tühja kohtade ja mängumeistrite staatuste kohta rääkisin.

Lehekülgi:  1  2  3

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm