[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Wolfenstein ET
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 6.1.2008 00:00 Tsiteeri
Wolfenstein ET

Kas siin foorumis keegi on veel aktiivne Wolfenstein Et-s?
mina igatahes olen ja ma käin siis selles serveris
8.2.122.196:27960 see on PG clan server ja seal tuleb mingi asi ära downloadida mis võtab ainult natuke aega mul võttis 2 minta muidu. see pole yldse asju täis topitud...btw ma olen seal clannis ka=)

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Ric
Poleemik

[EEMAL]

postitati 6.1.2008 10:33 Tsiteeri

Aastaid tagasi sai ikka kõvasti mängitud. Viimased paar päeva olen aga säherduse asjandusega ametis olnud:

http://img220.imageshack.us/img220/1663/pilt1oz8.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/1600/pilt2dy4.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/149/pilt3kx1.jpg
http://img220.imageshack.us/img220/3143/pilt4cz0.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/790/pilt5ha2.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/7315/pilt6pj7.jpg

Osalt lähenevat Vabadussõja alguse 90-ndat aastapäeva silmas pidades, teisalt ka väheke enese lõbuks.
Strateegia I: Ric
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Crypton

[EEMAL]

postitati 6.1.2008 10:46 Tsiteeri

Oi kurjam, väga kift (y). Olen ka mänginud natukene kuid ei pakkunud eriti huvi. Muidugi nüüd see ET: Quake Wars ka väljas, mille demo saanud mängida. Kuigi seal seda ajastut teha ei saa. Igatahes kui sellega valmis saad siis tahaks kindlasti järele proovida. Ehk viskaks mingi serveri ka siis ülesse :).
Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 6.1.2008 11:19 Tsiteeri

Ise ka kunagi mängisin.Enamasi mingites BBA serverites.Sai kaua aega mängitud,sest ikkagi tasuta ning populaarne.

ET:QW demo väljatulekul proovisin sedagi ja hiljem sai täisversioon ka ostetud.Nüüd mängin seda.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 6.1.2008 11:20 Tsiteeri

mul oli kunagi nii et kui ma arvuti ringis käisin ja endal veel arvutit polnud mingi 486 oli ja seal oli normaalsed masinad ja ma veel mäletan kui lõbus meil oli :D.mina mu vend ja üksklassivend(rain) läksime mingisse kings of fieldi serverisse ja seal oli nii et meie olime mingi 3-kesi ja siis koguaeg 20 venda lendas peale siis tapsime ära saime relvad ära laaditud medpacke antud ja siis uuesti lendas peale jne vahest ikka surime ka aga noh ytle nii et yhe eluga parim saavutus oli meil kokku tappes mingi 60 venda :D.Need oli head ajad

Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
steelsaviour
ı¥ı CACK ı¥ı

[EEMAL]

postitati 6.1.2008 21:00 Tsiteeri

Ette jõudsid teema tegemisega...tlen sinna servusse kohe...
Ei connecti ära sinna servusse...

[Muudetud: 6-1-2008 steelsaviour]

Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 7.1.2008 13:43 Tsiteeri

ma ka täna proovisin ei võtnud ylesse millegi pärast

MartinS
Juhukülastaja

[EEMAL]

postitati 7.1.2008 15:16 Tsiteeri

Olin enne mitu head aastat ühes klannis ja hiljem ka klannites mis on tegelenud ka teiste mängutega peale Wolf ET. Aga need klannid on väga vähe tuntud enamus siiski olnud.
----
Mäng ise on tegelikult väga hea aga kui liiga kaua aega jutti mängida siis ikka viskab üle küll.

[Muudetud: 7.1.2008 MartinS]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 12.1.2008 18:05 Tsiteeri

olin kunagi eesti top10-nes.
kuskil clanbase arhiivis veel tulemused veel alles:P
mingi ilge pro oli,, praegu alustasin uuesti ja mingit tunnetust pole:(

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
MartinS
Juhukülastaja

[EEMAL]

postitati 12.1.2008 19:57 Tsiteeri

Sama siin ... uuesti alustamine on ikka jube raske ... Igasugused uued tegijad ja mõned vanad tegijad kes on suutnud oma taset hoida on juba ees ja viivad sinu vana taseme ka nulli(n)

Aga sama heaks ma vast ei saa nagu need tänapäeva kangelased :D

Lähen vist täielikult CSi peale üle :)

[Muudetud: 12.1.2008 MartinS]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 13.1.2008 10:45 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Rallitaja
Kas siin foorumis keegi on veel aktiivne Wolfenstein Et-s?
mina igatahes olen ja ma käin siis selles serveris
8.2.122.196:27960 see on PG clan server ja seal tuleb mingi asi ära downloadida mis võtab ainult natuke aega mul võttis 2 minta muidu. see pole yldse asju täis topitud...btw ma olen seal clannis ka=)

ma olin PG-s kunagi, see on lihtsalt fun clan. playgirl. selles mõttes, et ei tehta clanware, ega muusi asju. taktikaid kah pole.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 13.1.2008 21:58 Tsiteeri

jah kui hakkad esimene kord wolfi mängima siis see hetk ongi kõige edukam sul ja siis kui pärast hakkad uuesti mängima siis see nii hästi enam välja ei tule kuna oled närvilisemaks läinud kuna suur rõhk on koolil jne.

sealiha
Vända Gänkster

[EEMAL]

postitati 13.1.2008 22:23 Tsiteeri

YEAH!! wolf ruulib.
kuigi ma ise ei viici seda enam mänguda.

eelistan half life 2te

Tsitaat:
Tsitaat: Nohik
olin kunagi eesti top10-nes.
kuskil clanbase arhiivis veel tulemused veel alles:P
mingi ilge pro oli,, praegu alustasin uuesti ja mingit tunnetust pole:(

nägin oma silmaga kui pro see tüüp on.
:lala:

[Muudetud: 13.1.2008 sealiha]

http://nobat.forumotion.com/
uus ja kiiresti arenev GMi foorum

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 1.2.2008 21:43 Tsiteeri

no kuidas mängis :D?

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 19.3.2008 20:41 Tsiteeri

Keegi viitsib siis koos pelada nata?
http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm