[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
MartinS Isikuteema
MartinS
Juhukülastaja

[EEMAL]

postitati 28.11.2007 00:07 Tsiteeri
MartinS Isikuteema

Minu isikuteema. Palju siia lisada ei saa sest GMiga pole ma eriti palju asju teinud. 2 mängu ja üks programm.
Seda esimest korda ma ei mäleta eriti millal gamemaker mulle silma jäi. Aga arvatavasti oli see 2004-2005.aasta. Samuti pole alles jäänud ükski nendest tehtud asjadest.
-----------------------------
Tehtud asju:

Aeg: Kusagil 2004/05
Sai tehtud GM 5.1 vist Hit The Ball Extreme mida arendasin päris palju ja mis erines kõvasti Tavalisest Hit The Ballist. Viimane versioon oli vist v.0.3. Tasemeid oli 10 kandis. Kahjuks on antud zone.ee leht ka maha võetud kus see mul asus.

Aeg: 2005 Sügis arvatavasti.
Alustasin platvormeri arendamist kus oli graafika ja süsteem minu arendatud. Kahjuks kool pidurtas asja ja asi jäigi tegematta.

Aeg: 2006 Talv.
Sai loodud täielikult oma kasutuseks kuid levis siiski ka sõbrade kaudu edasi pisike nn. programm windowsi jaoks mis avaks CD/DVD seadme lihtsalt vajutades mingit kindlat klahvi klaviatuuril. Haakides külge mingid failid sain selle system trys jooksvaks. Kahjuks seda ka omal alles ei ole.

Aeg: 2007.Talv
Niisiis see asi on täiesti idee staadiumis :). Paljud teist mäletavad Hackers World 1 ja 2 ? Omal tekkis neid meenutades idee luua GameMakeri peal neist Remake. HW 1 Remake valmimise olen plaaninud 2008.a talve/kevade peale. Hetkel kirjutan kooli kõrvalt alles Menüü süsteemi. Graafiat peaaegu pole ollagi veel.

Aeg: 2007.13.Detsember
Hackers World 1 : Remake
Story valmis, põhineb 90% ulatuses vana mängu storyl. Välja on nopitud ainult mõned asjad mida ma arvan et ma ei oska GameMakeris rakendata. Kuna viimane suurem kogemus pärineb siiski 2005 aastast siis pean ka palju juurde õppima.
Hetkel hakkasin nüüd siis alles mootorit kirjutama samuti teen graafika kohta nn. game arti alles. Et nagu kuidas võiks midagi olla jne.

[Muudetud: 13.12.2007 MartinS]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 28.11.2007 16:39 Tsiteeri

:o
hackers worldi tegija:)
teretere:)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
MartinS
Juhukülastaja

[EEMAL]

postitati 28.11.2007 19:18 Tsiteeri

Ei ei ma ei ole algsete Hacker World 1 ja 2 looja need tegid siiski teised inimesed. Omal lihtsalt kavas teha mängutest GM abil uuversioonid kus ainult "mõned" misjoonid natuke teistsugused.
Soov on vanale heale mängule elu sisse puhuda :)
---
Hea oleks luua HW1est uusversioon 10.aastapäeva tähistamiseks :). Kuna Hackers World 1 loodi 1998 aastal.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 29.11.2007 17:16 Tsiteeri

tere ka minu poolt. Tore näha et ka arvestatavaid uustulnukaid tuleb, vähemalt isikuteemast lähtudes :)
Egast midagi, jääme aga sinu loomingut ootama.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
MartinS
Juhukülastaja

[EEMAL]

postitati 13.12.2007 01:38 Tsiteeri

Update: Hakkasin siis Hackers World 1 : Remake mootorit kirjutama.

Heretic
Level 3

[EEMAL]

postitati 30.3.2008 14:16 Tsiteeri

sorri aga mulle hakkab tekkima väike kahtlus sinu aususe kohta, kuna sa pole veel vastanud et kuidas selle auhinnaga siis lood on. kui kõik korras on ja ma kunagi selle siiski kätte saan vm. siis ma muidugi arvan sinust ikkagi hästi. Kui ma saaksin auhinna kättesaamises kindel olla siis ega mul kiiret poleks, lihtsalt praegu on juba üpris kaua möödas.
Ralli II: Heretic, jaanusKaklusmäng I: HereticKambakas III: Heretic, jaanus<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Heretic
Level 3

[EEMAL]

postitati 30.3.2008 15:43 Tsiteeri

jap, ma arvan et võib vaja minna küll, tänan tähelepanu juhtimise eest..=)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
veka8
^^

[EEMAL]

postitati 30.3.2008 16:03 Tsiteeri

ma pole ühtegi su mängu mänginud, aga võiksid mõne teha küll :D

heretic, sa polegi veel võistluse raha kätte saanud?

Vabateema I: veka&pets
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Heretic
Level 3

[EEMAL]

postitati 2.4.2008 21:40 Tsiteeri

Miks ma midagi ei kuule enam, PS'idele pole enam vastanud mingist hetkest, ja üldse, pole foorumisse juba üle nädala tulnud, võiks siis midagigi selgitada.
Kui mingi ajutine probleem, siis vabandaks vähemalt või midagi, aga seda ei saa kah tehtud. Ütleks siis midagigi.

[Muudetud: 4/3/2008 Heretic]
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 3.4.2008 06:34 Tsiteeri

Martin uuuuuuuuuuuuuuu, kus sa oled?

Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 9.4.2008 20:00 Tsiteeri

No kadunud mees igatahes pole, kooliski käib.

Heretic
Level 3

[EEMAL]

postitati 9.4.2008 21:20 Tsiteeri

jah, 18.03 teatas ta mulle päris kindlalt et 22/23.03 saadab ära ja peale seda pole enam vastanud..

[Muudetud: 4/9/2008 Heretic]
Hyena
Level 6

[EEMAL]

postitati 11.4.2008 07:12 Tsiteeri

Näe foorumis teine praegu! Me ootame sult vastust, martin :)

edit:
läks välja ja ei postitanudki midagi :\

[Muudetud: 11.4.2008 Hyena]

Heretic
Level 3

[EEMAL]

postitati 11.4.2008 22:31 Tsiteeri

ta saatis mulle PS'i ära: hiljemalt pühapäeval on käes.
tore et ta jälle olemas on. =)

edit: ei saanud ma veel midagi :(

[Muudetud: 5/11/2008 Heretic]

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm