[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
gamemaker 6 abi!
tunka13
Level 1

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 13:35 Tsiteeri
gamemaker 6 abi!

ma olel vaadanud palju 6petusi kuid ei saa aru kuda gamemaker 6 registeerida 8eldakse et emailile saadetakse help kuda sisestada key ja kasutaja gamemaker 6'se aga ma ei saanud palun aidake!!!

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 17:10 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Peeter1000
dm11 võta see ära sealt vana dmg kodulehest gm crackid ja need piraat asjad

Oi oi oi oi. Mis see siis nüüd on? Peeter1000 levitad mingit piraatlust sisaldavat linki? Mina küll nüüd sealt otsima ei hakanud aga jätsin su lingi teksti samaks. Sealt loeb ikka midagi välja. Kuna jämedam rikkumine on sul postitamine hetkel kolmapäevani takistatud.

[Muudetud: 29-10-2007 Crypton]

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
steelsaviour
ı¥ı CACK ı¥ı

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 23:27 Tsiteeri

crypton -.- kui sa linki ei vaadanudki siis sõida pekki Ausalt. Peeter niigi kommenteerib vähe.
ja ta ütles et "võtke see link maha mitte et "minge kõik sinna ja pettuge kuna tegelt seal ei ole
piraat stuffi! Ausõna crypton... nii käkki kah ei läheks. Õhtu liig hilja,mine maga kaineks.

Ja teemakohaselt teema tegijale.. pane timbatboy@hotmail.com msn-i ja ta
saadab sulle pildi kus on osutatud nupule mida tuleb vajutada koodi sisestamiseks.

[Muudetud: 29-10-2007 steelsaviour]

Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
steelsaviour
ı¥ı CACK ı¥ı

[EEMAL]

postitati 30.10.2007 07:26 Tsiteeri

-.- peeter tahtis piraatluse kustutamisega ainult head.
Minul pole arvutis ühtegi piraat asja sest mul linux. linux rullz,it free and best! oleks aint programme rohkem... hetkel linuxil üle 20 miljoni kasutaja.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 30.10.2007 08:37 Tsiteeri

´jah aga seda poleks vaja nii avalikult öelda ps on parem..

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 30.10.2007 11:03 Tsiteeri

kas netpoint lööb maha sellise asja eest või on sul lihtsalt mingi teema piraatluse vastu?

[Muudetud: 30-10-2007 -DMI-]

Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Crypton

[EEMAL]

postitati 30.10.2007 16:35 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: steelsaviour
crypton -.- kui sa linki ei vaadanudki siis sõida pekki Ausalt. Peeter niigi kommenteerib vähe.
ja ta ütles et "võtke see link maha mitte et "minge kõik sinna ja pettuge kuna tegelt seal ei ole
piraat stuffi! Ausõna crypton... nii käkki kah ei läheks. Õhtu liig hilja,mine maga kaineks.

khm...

Tsitaat:
Tsitaat: Crypton
Mina küll nüüd sealt otsima ei hakanud aga jätsin su lingi teksti samaks. Sealt loeb ikka midagi välja.

see tähendab, et ma ei hakanud lehe sisust seda peetri poolt mainitud cracki otsima. Ja tema lingi "nimest" või "pealkirjast" loeb ju välja et lehel on crack olemas ja mis ta siis seda siin jagab? Kui ta tahab teatada dm11-le mingi lehe sisust siis tehku seda tema u2u-s mitte mingi suvalistes teemades.

Tsitaat:
Peeter niigi kommenteerib vähe.

Ja miks see minu mure peaks olema. Keegi ei peagi ju koguaeg kommenteerima. Imelik oleks ju.

Tsitaat:
ja ta ütles et "võtke see link maha

rohkem vist ikka:

Tsitaat:
dm11 võta see ära sealt vana dmg kodulehest gm crackid ja need piraat asjad

ja kui mingi "link maha võtta" siis miks ta seda üldse jagab??

Tsitaat:
Õhtu liig hilja,mine maga kaineks.

Muuseas tulin ka just praegu töölt ja olen väsinud, kuid mul vähemalt mõte veel töötab.

Tõesti, steelsaviour, ma lihtsalt pidin seda kõike ütlema. Loodan et tunned ennast nüüd veel õigemana.... NOT

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 31.10.2007 13:25 Tsiteeri

hui noh? miks kõik vinguvad? oli väike eksimus siis oli..

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 1.11.2007 09:05 Tsiteeri

aga ajaloolisele lehele küll piraatlust ei jätaks kuk*ed -.-
http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
tunka13
Level 1

[EEMAL]

postitati 3.11.2007 09:14 Tsiteeri

issand jumal kas te j22tegi vaidlema v6i aitate inimesi kaa naq!!!!

Crypton

[EEMAL]

postitati 3.11.2007 10:51 Tsiteeri

Tsitaat:
mina ei ole pannud neid cracke sinna dmgamezi lehele.

Nuh ja siis. Teeb ju sama välja kui ütleksin et "www.crackimegamemakerit.eu mina pole sinna cracke pannud ja seal ei tohiks neid olla ka." Aga mida paganat siis seda levitada on vaja.
Aga jh praegu paluks dm11-l see nö OT siit teemast kõrtsi liigutada. Antud ülesande täitmisel jäävad mul kogemused väheks.

tunka13
Level 1

[EEMAL]

postitati 7.11.2007 14:01 Tsiteeri

ou aga kuda seda cracki panna gamemaker.exeks?

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 7.11.2007 14:26 Tsiteeri

igatahes nüüd on lehekülg suletud!!! teie süü!
http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm