[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Cyrus
Cyrus
Level 3

[EEMAL]

postitati 21.10.2007 17:02 Tsiteeri
Cyrus

Nonii, eks ma üritan tagantjärgi meenutada millega ma hakkama olen saanud. GM oli mu esimesi kogemuse programmeerimise vallas, praeguseks valdan juba natuke rohkem kui ainult GMLi, nimetan siis ylesse keeles millega ma midagi võin valmis teha: GML, C++, VBA, Pascal, Basic.

2004 lõin ma oma esimese RPG "Aquartica", no ma olen veel mänge teinud, lihsalt enam ei mäleta :D Mõned mängud on Owngamesis (http://www.zone.ee/owngames/index.php?id=2) veel üleval, ja välja lasin need mängus AX Games nime all.

Peale seda ma meisterdasin mingi aastake Helbreath game servereid, mille source code oli kirjutatud C++is.

Nüüdseks olen ma loonud erinevaid progresid GMiga, SCC (Screen Capture Client, ehk siis lasi online useritelt pilte requestida ja client uploadis kuhugi serverisse, asi enam pole kasutuses kuna FTP on ebaturvaline protocol ja MySQL on ka ebaturvaline ilma teatud asju rakendamata, mida küll GM veel ei võimalda).
Mingi aeg tegin ma veel WarCraft III Gaming Center progre valmis, mis iseenesest töötas ja asendas siis IRC pickup bote, aga noh jällegi oli ebaturvaline kuna andmed olid MySQL anbmebaasis ja serveri lahendust polnud (kui nüüd uuesti teeks siis poleks mingi probleem sellele ka server kaasata).
Praegu poolni jäänud projektidest yks on Equilibrium Online Project, ehk siis MMORPG (Natuke rohkem infot seal: http://dotagc.planet.ee/MMO/)
Teine on pooleni jäänud complex IRC bot, mis kasutab MySQL anbmebaasi ja millel on kaasatud ka natuke Pascalis kirjutatud kraami. Aga main source on ikkagi GMLis kirjutatud, keegi IRC bote kirjutada tahab siis tulgu minu juurde ma võin selle koha pealt aidata.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm