[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2
Kus olete reisimas käinud?:DAvaldage enda reisimuljeid:D
Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 26.9.2007 17:55 Tsiteeri
Kus olete reisimas käinud?:DAvaldage enda reisimuljeid:D

Mina olen reisimas käinud oehhh, paljudes kohtades, lätis,leedus,norras,rootsis,soomes,türgis,egiptuses,sloveenias,horvaatias,hispaanias,itaalisas,corsical,sardiinial,veneetsias, venemaal, ukrainas, ja mõned kohad veel:D. meeldib väga reisida, kogun selleks rämedalt.Kus te teised käinud olete, avaldage ka reisimuljeid

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 26.9.2007 18:55 Tsiteeri

pm 100% eesti siis lätis ja soomes.. iga suvi rändan eestit mööda :) järgmine suvi pühendusn saartele (pakri ja vainloo'le kui viimasele saab.. teine ikkagi vääga kaugel!)

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 27.9.2007 07:35 Tsiteeri

Iga nädal reisin 5 korda kooli :P väga pikad reisid.
muidu püsin korteri aladel.

http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 27.9.2007 13:49 Tsiteeri

soome on kallis.. endal jäi sommi maale umbes 100€

[Muudetud: 27-9-2007 gmmeiter]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
h0lx
Kohalik sitapea

[EEMAL]

postitati 28.9.2007 20:01 Tsiteeri

Soomel pole viga midagi... Läti ja leedu on suht kaka hoopis, nagu siseneks nõukaaega.. neway olen ise käind läbi Läti(isegi ujunud sinna), Leedu, Poola, Saksamaa, Prantsusmaa, Belgia, Holland, Soome.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorssJõulumäng I: h0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 28.9.2007 21:00 Tsiteeri

Just tulin pivarootsi puhkelaagrist... lahhhee, kõva party oli

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 28.9.2007 22:28 Tsiteeri

põhimõte on, et reisida tuleb natuke plaaniga koos.. selline huupi kogu maailma läbi tallamine on raiskamine.. kui kuhugi minna siis natukene riigi ajaloost ja vaatamis väärsustest, et plaan oleks ees ja reis 101% õnnestuks!

Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 29.9.2007 21:16 Tsiteeri

aajaloo mõttes soovitan hullult corsicat:D(y) napoleoni haudu ja pereliikmetre haudu, ilsad paleed...

koolisolen
Bännitud

[EEMAL]

postitati 22.10.2007 16:22 Tsiteeri

veerand eestit, rohkem ei midagi
Üllatus!Kliki siia!
http://sb.live.ee/estonian.gif
PSST!(ma pole päriselt bännitud,ainult timbati rahu pärast)
PSST2! olen küll bännitud, ma ei saa ju postitada :D

sealiha
Vända Gänkster

[EEMAL]

postitati 22.10.2007 18:11 Tsiteeri

90% Eestit.
rootsis,soomes,lätis,venemaal,

Venemaa oli kõige mõtetum.

-graphicdude-
Level 2

[EEMAL]

postitati 22.10.2007 18:43 Tsiteeri

Rootsis, Soomes, Lätis, Leedus, Venemaal ning suurem osa Eestist on kaa läbi vaadatud. =)

Rootsist ja Soomest eriti midagi meeles ei ole, sai suht noorena käidud. :)

Lätis meeldis loomaaed. :)
Leedus eriti ei meeldinud, sest leedukad tulid kallale. :haigefriik:
Mõlemad olid siis klassieksursioonid.

Venemaal just eriti meeldiv ei olnud, eriti veel '5 tärni' hotell.
:D

Eestis on siiski kõige rohkem meeldinud. :happy:

http://www.fileupyours.com/files/168917/b%E4ner.jpg
Kaklusmäng III: -graphicdude-<br>
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 22.10.2007 18:48 Tsiteeri

venemaa '5 tärni' hottel on lahe koht:D klass nagu sai sinna reisile ja said 5 tärni hottelli aga noh mis asi on venemaa reis ilma viinuskita? mitte miski, ja siis üks klassivend seletab, kuidas ta läks wc'sse ja ebakaines olekus istus potile mis täie põmakaga u 30cm allapoole vajus.. see polnugi veel kõige hullem, hull oli asi siis, kui ta vett tõmbas.. kõigepealt tuli nö käbi mädanenud nöörikküljest lahti ja siis sai veel krohviga vastu peada..

jumal tänatud et ma seal ei käinud :):):) ei olnud kehtivat passi :) IDioodi kaart rokib!

Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 09:57 Tsiteeri

küprosel:D

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 13:14 Tsiteeri

Ma käisin täna teistpool arvutilauda! :P
Ric
Poleemik

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 14:24 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: timbat
Ma käisin täna teistpool arvutilauda! :P

Saagu herr Timbati ennastsalgav retk jäädvustuma kõigisse ajalooürikuisse, et ka homsed vägimehed võiksid oma tegudes saada innustatud Tema ainulisest südikusest ja vahvusest!

Sellega seoses arvan sündsaks mainida, et minu silmad on mõõtnud küll Soomemaad, Saldejumsimaad, Leedumaad, Poolamaad, Slovakimaad, Ungarimaad ja Serbiat, kuid veel pole ma sattunud riiki, mis oma toreduselt ületaks meie kullakallist kodumaad.

[Muudetud: 29-10-2007 Ric]

Strateegia I: Ric
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 14:37 Tsiteeri

ma käisin ka just.. paras juhtme pundar.. usb juhe tuli ära ja siis läksin vaatama miks tuli..

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 14:49 Tsiteeri

Püstitõusmisega läks pikalt,pea aegu oleks hiljaks jäänud. Mitme meetri peale kõlavad naksatused käisid jalgadest läbi...Kohale jõudsin edukalt. Nagu arvasin oli netijuhe kindalt paigas ja tagasi toolile jõudes tõi 1 referes neti tagasi.
Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 29.10.2007 16:18 Tsiteeri

lätis koeranäitusel, minu koer sai essa koha:P:P:D:D:cul:

GMzebli
Level 5

[EEMAL]

postitati 9.12.2007 10:44 Tsiteeri

Soomes. Ajeah mõnus Helsinki ja Linnanmäki :P (y), Lätis see veepark siis kõvem variant.

[Muudetud: 9-12-2007 GMzebli]

"Auto on seisnud. Enne seismajäämist sõitis."

Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 20.12.2007 19:21 Tsiteeri

ojijah, läti veepark on super(y)!!!
see on ylimõnsa:D

Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 20.12.2007 19:24 Tsiteeri

Soome ja Põhja Essti on läbi võetud. soomes oli suht igav kui käisin seal kuskil ma ei mäleta mis selle nimi oli aga see oli mingi nagu eesti eletrikeskus kus need igasugused asjad on.Esstis on üli lahe see maja kivi julm suur=)

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 20.12.2007 19:25 Tsiteeri

pärnus on ka hea! pealegi on pärnu natuke vaiksem koht kui tahad sõpradega aega veeta siis esmaspäeval oli suht tühi :)

Ja veel soovitaks väikest munamäge! hea koht! ise käin mäesuuskadega! ootan juba lund :)

Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 20.12.2007 19:27 Tsiteeri

a jh pärnus käisin ka korra seal veepargis :P eelmine aasta suht normaale oli :D pidime ootama sõpradega seal kaua aega bussi :P

Peeter - Blood Money --- Delayed during tragic technical issues!
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Nohik
Bännitud

[EEMAL]

postitati 21.12.2007 11:32 Tsiteeri

peaksin järgmine aasta vist kreekasse minema´.

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 21.12.2007 11:38 Tsiteeri

holx kle :) nüüd shengenis :P ujuks koos lätti :D sul tee tuttav :D

Lehekülgi:  1  2

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm