[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Seiklusmängumootor(php) + üks mäng
jaanus
Moderaator

[EEMAL]

postitati 29.8.2007 08:12 Tsiteeri
Seiklusmängumootor(php) + üks mäng

Olen ikka ja jälle ehitanud universaalseid seiklusmängumootoreid millede abiga saaksin mängudeks teha kõik ideed mis mul on. Üks viimasest leiutistest on PHPl põhinev mootor. Kogu mäng koosneb kahest tekstifailist ja seda saab mängida läbi neti. Tahtmise korral saab ka lisada pilte jms.

http://seiklus.noq.pri.ee

Hetkel on mootori ehitus poole peal. Mingi hetk tahaks teha ka kasutajate registreerimise, sisselogimise ja läbi neti mängukirjutamise võimalus. Pole ka kirjutatud turvaskripti mis välistaks sohi tegemise ja pikemat õpetust. Ja hetkel saan ainult mina mängusid lisada.

Mootori võimalusi: Teha txt failidest mäng, võimalik kasutada ka kotisüsteemi mida saab vajadusel osaliselt ümber ehitada ka questide näitamise süsteemiks ja kõigeks muuks (kui fantaasiat jätkub), olemas on ka lihtne if-ide süsteem ja saab mänge ka hinnata.

Kui kellegil on huvi asja täpsema ehituse või sinna mängude tegemise vastu siis ma olen rõõmuga nõus aitama. Eriti hästi suhtun kui keegi tahab sinna mängu teha.

Hetkel on sinna ka valmis ehitatud üks seiklusmäng. Kellel viitsimist võib seda läbi mängida mitu korda kuna täielikuks läbimiseks peab vähemalt 2 kuni 4 korda mängima.

[Muudetud: 19-01-2005 jaanus]

Ralli II: Heretic, jaanusKambakas III: Heretic, jaanus<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 30.8.2007 07:55 Tsiteeri

üpris tore...see on nagu "mehe mäng" html versioonis.Aga juures veel kott ja muutujad.Kunagi võiks kah proovida.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jaanus
Moderaator

[EEMAL]

postitati 31.8.2007 13:21 Tsiteeri

Kui piisavalt paljusid huvitab võin läbi neti mängu tegemise asja valmis ehitada ja kunagi tollele mootorile mängude tegemise võistluse teha (millel on kena rahastus minu poolt).
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
-DMI-
Level 12

[EEMAL]

postitati 31.8.2007 15:24 Tsiteeri

Ehita...Kas jõuad selle võistluse lõpuks valmis, sest ma arvan et kohe peale seda võistlust võiks proovida teha uut võistlust, kasutades seda moodorit.
Platform II: -DMI-; H0lx&jorss
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
jaanus
Moderaator

[EEMAL]

postitati 31.8.2007 17:41 Tsiteeri

Kui väga tahan siis ikka jõuan. Ja hetkel saab ka sellele mootorile mänge teha. Progred valmis nagu õpetatud, saadad mulle, ma laen ülesse.
jaanus
Moderaator

[EEMAL]

postitati 31.8.2007 17:59 Tsiteeri

trofeed pole graafika omale vaja. Heretic tegeleb sellega juba. Minu võistlustele tulevad Hereticu joonistatud trofeed. Ongi lahe kui mõni on veidi teises stiilis.
jaanus
Moderaator

[EEMAL]

postitati 31.8.2007 18:16 Tsiteeri

Olgu. Saab korraldatud.

Tegin ka seiklusmängu mootoril olevale mängule Kiviaeg uued kotis olevate asjade pildid. Nüüd on kõigil illustratsioon juures.

[Muudetud: 19-01-2005 jaanus]

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm