[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Sprite Muutmine ...
k3nTzZ
Level 2

[EEMAL]

gm5.gif postitati 3.8.2007 12:36 Tsiteeri
Sprite Muutmine ...

1) Laseb Left Mouse Buttoniga:duh:
2) Vahetab Sprite Siis Kui ma Vajutan Left Mouse'i , Liikuvaks Spriteks ;d VMS:duh:
3)Hiir Käiks Sihikuga Kaasas ;d:duh:

Keegi Oskab Nendele Lahendust Anda Siis , Palun ? :D

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 3.8.2007 13:27 Tsiteeri

k3nTzZ , esimene asi mida ma sul soovitan teha on mõelda. Ma ei mõtle seda negatiivselt vaid et mõtlemine käib asjaga kaasas. Ennekõike Uuri programi, õpi seda tundma, kus mis asub, siis jõuad ka ise lahendusteni.

1) Mõtle mida tuleks loogiliselt teha et saada lasta vastava nupuga?
Selleks tuleb ainult uurida Evente. Leiad sealt nimistust ilusti hiire ülesse, ja sealt edasi. Global Left Mouse Button Pressed on see nupp mis antud juhul sobib. Global on globaalne et siis kui vajutad vasakut nuppu siis see mõjub igalpool. Ilma Globalita töötab siis kui vasaku nupuga klikkad vastava objekti peale.
Laskmine on ka kerge. Kui nupp ülesse leitud. Tekita kuuli objekt soovitud kohta. Kuuli objektis pane kuul liikuma, lisades talle kiiruse "speed" ja suuna "direction"

2) Jällegi, kui õige event üles leitud muudadki pilti nagu eelnevates teemades juttu oli image_single jms.

3) Antud juhul käib asi vastupidi. Sihik käib ikka hiirega kaasa :).
Joonistad siis sihiku hiire asukoha peale mouse_x ja mouse_y(draw_sprite() funktsiooniga)
või teed objekti ja tema Steppi paned et x=mouse_x jne.
Soovitan esimest varianti.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
k3nTzZ
Level 2

[EEMAL]

postitati 3.8.2007 16:00 Tsiteeri

Ma Olen Juba 12 Päeva Sellega Tutvunud ;P 3 Päeva Sellest Olen Seda Mängu Teinud Mis Ma Präegu teen ! :P

1) Jah , Ma Juba Tean Kust Seda Nuppu Leida ...

2)Nojah , Ma Tean Aq Mis Event See On , Seda Maitea (Vb Selgitasin Valesti VMS ? )

3)Katsetan , Loodan Et Töötab ! :)

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 4.8.2007 00:11 Tsiteeri

2) "Vahetab Sprite Siis Kui ma Vajutan Left Mouse'i "

Nagu kui left mouse ajal tahad vahetada siis selle nupu evendi sees tulebki ju pilti muuta ?!

"teine variant on parem, ei ole vaja tühja drawida."

Nuh jälle kuidas kellegile. Mulle endale meeldib objektide arvu hoida minimaalsena.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm