[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
3D Majad
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 19.7.2007 21:18 Tsiteeri
3D Majad

ma teen üht ralli mängu kus oleks vaja teha ka 3d maju nagu GTA 1 oli.Kuna ma olen noob siis ma ei saanud sellest keerulisest jutust eriti aru ja tahaks nagu samm samm haaval vihjeid saama nagu et kui olen sprite ja objectiks ära teinud et mis edasi jne ma ei leidnud enne siit teemasid ka kus oleks 3d majadest midagi räägitud

kui keegi viitsiks aidata siis oleksin väga tänulik(A)

[Muudetud: 19.07.2007 Rallitaja]
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Kami
Level 4

[EEMAL]

postitati 20.7.2007 08:05 Tsiteeri

Kui oled algaja ära asu kohe nii raske asja kallale.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 20.7.2007 09:52 Tsiteeri

ega ma eriline noob ka pole.ma olen umbes 2-3 mängu teinud neist 2 on olnud ralli mängud aga maju pole olnud ja 1 neist oli mu esimene mäng.
Kaklusmäng II: RallitajaStrateegia II: Peeter ja rallitajaRPG II: RallitajaJõulu 2008 I: Rallitaja8bit II: võistlus kestabAktsioon II (2009): Rallitaja
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 20.7.2007 10:10 Tsiteeri

ma ei saanud üldse aru nüüd

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Caupo
Caupo

[EEMAL]

postitati 20.7.2007 10:56 Tsiteeri

ma mõtlesin selle all seda et ma olen umbes 3 mängu teinud mis on kyllaltki hästi välja tulnud aga noh mitte nii hästi et seda oleks hea mängida ma oskan midagi ikka valmis ka teha. Ainult et ma pole kunagi 3d asjadega yldse midagi teinud.

nyyd on mul selline probleem et yhes kohas on nagu kummid ja sinna vastu minnes peaks see põrkama kuid ma saan sellest kummist nagu läbi minna ja 1 CM kaugusel põrkan ma mingi õhuga kokku lihtsalt aga ma arvan et see asi nyyd kuulub õpetuse alla mitte graafika alla

[Muudetud: 19.07.2007 Rallitaja]

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm