[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Kami
Kami
Level 4

[EEMAL]

postitati 11.7.2007 08:59 Tsiteeri
Kami

GameMaker-iga
Hakkasin ma tõsisemalt tegelema alles 2007. aasta suvel.
Kuigi liitusin juba 13.7.2005 Dmgamez-iga.
Tol ajal olin ma 12 aastane, hetkel aga 14 aastane.
Siiski olin ma alguses midagi hullemat kui n00b.
Alustuseks oma gamemaker-i teekonnale küsisin ma teistelt nii graafikat kui ka mootorit et need kokkupanna ja sellest oma mäng teha, kuid sellest midagi välja ei tulnud kuna keegi ei olnud nii rumal, hoopis jagati mulle õpetusi.
Tsiteerin Roven-it :

Tsitaat:

omg 1. sa küsid omale tervet mängu mitte abi
2. kui sa oled noob siis ära võta nii suurt projekti ette
3.õpi natuke veel ja kui valmis oled siis tee oma rpg valmis

Ja Jaanust:
Tsitaat:

selleasemel et niimodi küsida arenda kuskil loogika ja gml-i leveleid ja kui ma sul see kõik ära teeksin siis ma võiks ju selle ülesse panna oma mänguna

Peale seda ei küsinud ma nooblikult abi enam vaid hakkasin tegelema ripoffimisega minu esimeseks ohrviks oli Sixten-i Võluri Seiklused. Kui õnneks/kahjuks see päevavalgust Dmgamez-is ega mujal Internetis ei näinud.
Kui selle projektiga ühel pool olin siis tegelesin sarnaste asjadega kuid mitte ripimise ja mängude tegemise eesmärkidel vaid, et arendada oma GameMaker-i oskusi.

Peale seda kui olin natukene GameMaker-i kohapealt arenenud mängisin Ahi 2-te, mäng oli nii võrratu, et ma tahtsin kindlalt ise sarnast teha siis leidsin ma Gm.Bytez-i kui ma sealt abi küsisin siis olid inimesed nii kurjad et sealt tulin ma ära ning siiani ei kasuta seda.
Kuna mul Ahju sarnase RTS-i tegemine läbipõrus otsustasin hoopis hakkata tegema RPG-d nüüd kui mul oli kogemusi natuke rohkem ja tahtejõudu kah asusin meisterdama kuid ka siin tuli välja et polnud piisavalt oskuseid. Siis nägin ma et see sama inimene (Sixten) väljastas oma Asgarthiani. See andis ju mulle võimaluse teha sarnane ainuke asi mis oleks olnud vaja oleks olnud küsida gmd faili ja ma oleks saanud õppida ja vaadata kuidas asi tehtud. Kuid sellegi poolest ei olnud Sixten nõus mulle seda andma. Kuid me leidsime et meil on palju ühist, me mõlemad kanname prille, tegeleme gm-iga jms. Juhuse kombel olid meil ka prillid samal ajal samast kohast katki :) . Peale seda ma eriti ei mäleta mis edasi juhtus kui see et me suhtlesime Sixten-iga päris palju ja saime päris headeks sõpradeks (minu arust) . Millalgi lasime välja koos ka Võlur 2-e.
Siis kui ma tuhnisin natuke netis ja otsisin näiteid leidsin ma kellegi kes otsis "Graafika Meistrit" ma just küll suurem asi graafika tegija tol ajal polnud kuid kuna töö oli iseenesest päris lihtne sain ma sellega imehästi hakkama. Samuti sai ka siit sõprusele jalad alla.
Samuti ma siit siis edasi ei mäleta mis edasi sai.
Siis nüüd kui oli liitunud keegi S.M.E ja ta nägi, et ma olen temast üks päev hiljem sündinud, kas siit sai sõprus jalad alla. Niisiis nüüd olen ma juba päris kogenud ja valmis tegema mingisuguseidki mänge.
14.6.2007 Alustasin uuesti GameMaker-iga kuna oli kodus igav alustasin mänguga "Aeg Ärgata" kuna ma tegin paar asja alguses valesti tekkis veereva lumepalli effekt mida rohkem ma tegin seda halvemaks asi läks lõpuks otsustasin et see mäng on omadega õhtal suhteliselt ja seadsin sellele mängule staatuse Failed/Cancelled. Sama päeva õhtul alustasin uue RTS-iga mis räägib Viikingitest. Sellest saab mu esimene mäng (loodetavasti). Ja nüüd siin ma olengi teatavasti ainuke mängutegija Paides.

[Muudetud: 11.7.2007 Kami]

[Muudetud: 11.7.2007 Kami]

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Kami
Level 4

[EEMAL]

postitati 14.7.2007 08:01 Tsiteeri

Juhhei! Eile õhtul 0:32 öösel sain alpha valmis oma esimesest mängust "Varjaakide Lahing" varsti panen neti üles saavad teised ka proovida ;)
Sammuti otsin kedagi kes saaks graafikat joonistada.

[Muudetud: 14.7.2007 Kami]

Kami
Level 4

[EEMAL]

postitati 20.7.2007 08:08 Tsiteeri

Juhhei! Mäng areneb siiani jõudsasti, sain ilusama graafika tehtud logo ja mainscreeni suht ilusad tulid.

Kami
Level 4

[EEMAL]

postitati 24.7.2007 07:28 Tsiteeri

Täna lasen VL 0.2 välja. Niipea kui vead parandatud, pildid tehtud, Jaanusele saadetud panen lingi.

[Muudetud: 24.7.2007 Kami]

Kami
Level 4

[EEMAL]

postitati 28.7.2007 14:47 Tsiteeri

Mõtlesin juba VL 0.3 tulemata jätta aga keski tore "Pilvemees" ütles, et sellel on potensiaali eks lähen koju ja hakkan usinasti edasi tegema.
Samas hakkasin täna "KPS: Burgothi Sau" Arendus ver 1.4 kirjutama põhjalikumat ja täiustatud helpfile-i.

[Muudetud: 28.7.2007 Kami]

timbat
lihtsalt nolifer

[EEMAL]

postitati 30.7.2007 17:36 Tsiteeri

Näete kui lahe tegelane see kami on?
http://i56.tinypic.com/v49bgw.jpg
Strateegia III: timbat ja steelsaviour<br>
Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Vants
Level 3

[EEMAL]

postitati 31.7.2007 08:50 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Kami
Sammuti otsin kedagi kes saaks graafikat joonistada.

[Muudetud: 14.7.2007 Kami]

Sinu mänge vaadates pole su graafikal küll midagi viga =P

http://miniprofile.xfire.com/bg/co/type/0/mitokonder.png

Kami
Level 4

[EEMAL]

postitati 3.8.2007 07:52 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: timbat
Näete kui lahe tegelane see kami on?

KEK

Kami
Level 4

[EEMAL]

postitati 30.7.2009 02:13 Tsiteeri

Kami on siiski veel elu ja tervise juures.

Sleven
Level 2

[EEMAL]

postitati 18.3.2010 20:51 Tsiteeri

Naised saunas rääkisid, et Kami on Noarootsis nüüd tarkusi ammendamas !
<--- Algaja

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm