[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Browseri põhine mäng
x-rott
Level 3

[EEMAL]

postitati 27.6.2007 15:36 Tsiteeri
Browseri põhine mäng

Tahaks teha browseri põhist mängu. Millise programmiga on kõige lihtsam ja kas niimoodi ei saa naq umber invisionfree boardsis et annab sulle naq lehe ja siis hakkad nokitsema?
Yks kyssa on veel, milline laptopi firma on kõige parem. Kas DELL w?

[Muudetud: 27-6-2007 x-rott]

Lugege minu WebComic'sit:
"Life of John" - Webcomic for Gamers:
http://i142.photobucket.com/albums/r110/Hanz_Eric/BannerLifeOfJohn1.gif

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 27.6.2007 15:45 Tsiteeri

smart ftp'd kasutan! siiani pole probleeme kasutan ka full php'ga ja ikka pole problasid! soovitan!

inivisionfree board on´php poolt suht kaitstud! proovisin ise üks kord sealt nagu osadeks lüüa... ei õnnestu...

vaata firmat kui sellist ei sa otse öelda... mõni hetk võib dellil olla parim läppar teine hetk paneb hp oma arvutitele neili core2 proset peale ja siis jälle hp parim... ja siis asus topib ültse 25 core2 proset peale nii et seda küll nii öelda ei saa...

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 28.6.2007 16:45 Tsiteeri

se kuradi pixelauto on ju foorumipõhine...:haigefriik:
.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 28.6.2007 19:07 Tsiteeri

on jaa aga selle kood on jumala pull ma tahan nagu kasutajate hinnagut muuta ja ei leia sed fkning kohta :D admin jp veel pool inglis keelne kah :D

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 1.7.2007 19:41 Tsiteeri

no ja aga see on ikka´kaka, et nagu kahes keeles.. aga parem ikka kui kolmes :D

lennar
Level 5

[EEMAL]

postitati 8.7.2007 12:19 Tsiteeri

Võiks ka kunagi proovida php õppida
http://blitz3d.forumotion.com/
blitz3d huvilistele. 3d mängude tegemiseks.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 8.7.2007 17:16 Tsiteeri

kunagi? alusta parem kohe! sest php on nii lajaldane mõiste!

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 8.7.2007 20:33 Tsiteeri

noh tema ütleb php eks :D aga lao sa peast kokku üks weebipõhine mäng ei saa :D

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 8.7.2007 20:54 Tsiteeri

noh pm saad küll laduda mängu kokku eks aga selliseid ma homme proovin tüüpe on küll ja küll! Kuid mul väike isuke peal jnt oleksid nõus koos midagi tegema kui aus olla siis mul isegi midagi on! pikselauto on nagu valmis :s sellega ei oska ei mina ei kix midagi peale hakata mängiaid on ja ei ole ka... ma arvan, et ma teen natukene üht teist seadmist ja siis panen ühe algelise värgi ülesse :D

gmmeiter
GlorY

[EEMAL]

postitati 9.7.2007 19:55 Tsiteeri

ma teen midagi valmis mingi regamise ja ostmis süsteemi ning siis vaatan vast regan ka mingi full php ja mysqle toetava weebi ruumi endale siiani pole viitsinud!

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm