[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Probleem tektifailist saadava väärtuse paigaldamisega mängu
Crypton

[EEMAL]

gm6.gif postitati 9.6.2007 20:43
Probleem tektifailist saadava väärtuse paigaldamisega mängu

Nimelt tahan yhte värvi textifailist mängu panna. Täpsemalt siis hexadecimal väärtust. Ja millegipärast ei taha mängus kohe mitte seda näidata värvina muutuja all.

Näiteks laen selle väärtuse mingi muutuja alla ja tahan seda draw evendis värvi all kasutada, siis ei toimi. Kui aga panen kohe selle väärtuse $blabla siis näitab värvi.

Ja laen stringi koos $ märgiga. Ma ei tea, mul on juba juhe kokku jooksnud, et miks ta muutuja all ei toimi.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 10.6.2007 09:24

Kirjuta ini faili.Äkki töötab.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
Crypton

[EEMAL]

postitati 10.6.2007 10:36

Nop, paraku mitte.
Asi on kuidagi nii et see väärtus mille ma failist laen muutub nagu stringiks. Aga kui panna värviks kohe $FFFFFF siis see on justkui real väärtus ja seda GM loeb. Ja seetõttu olekski nyyd vaja saada failist laetud hex värv real-ina aga tema kuju peab samaks jääma.

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Crypton

[EEMAL]

postitati 11.6.2007 14:41

Okei sain tänu ametlikule foorumile asja lahendatud.
Eemaldasin kõik hex värvid ja kasutasin GM-i 24-bit-ist numbrikoodi. Ja ilusti töötab.

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm