[ARHIIV] mängumeistrid
Pole sisse logitud. [Logi sisse ]
Mine lehekülje algusesse
Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Automatic Mouse Clicker
gm12345
Level 2

[EEMAL]

postitati 20.5.2007 20:16 Tsiteeri
Automatic Mouse Clicker

Tervist!
Sooviks saada üht automatic mouse clickeri näidist, et otsid mingi asukoha seejärel vajutad kas klaviatuurilt mingit nuppu või annad selle asukoha klikates kuhugile jne...
=)

Edit by jnt:
Me siin foorumis mõistame kõiki tähti, seega ei pea ainult trükitähti (caps lock peal) kasutama... ;) (muutsin pealkirja siis ära)

[Muudetud: 20.5.2007 jnt]

Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
Crypton

[EEMAL]

postitati 20.5.2007 20:41 Tsiteeri

Et nagu paned paika mingi asukoha hiirega ja kui vajutad klavikal mingit nuppu siis minnakse automaatselt sellele asukohale ??

Et mina igatahes ei mõista hästi, mida sa saavutada üritad. Et selgita täpsemalt.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum
gm12345
Level 2

[EEMAL]

postitati 20.5.2007 21:25 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Crypton
Et nagu paned paika mingi asukoha hiirega ja kui vajutad klavikal mingit nuppu siis minnakse automaatselt sellele asukohale ??

Et mina igatahes ei mõista hästi, mida sa saavutada üritad. Et selgita täpsemalt.

Sooviks teha nagu raterape sarnast programmi, mis käivitamisel hakkab teistele hindeid jagama ning selle abil teenid endale boonuspunkte...

Crypton

[EEMAL]

postitati 21.5.2007 05:40 Tsiteeri

Oeh, minu arust igasugune asi mis seondub rate-iga ja sealt mingite näitajate suurendamisega on ülimalt mõttetu -õpin kodus kirjutama ja tulen foorumisse .

Aga ega minu teada GM-iga sellist asja ei saa teha ka. GM ei sisalda vist browseri või sellist laadi networkimise käsklusi. Sa saaad küll seal läbi neti mängu teha, kuid kas ka mingitel saitidel midagi klikata või koguda... minu kogemus jääb siin väheks.

Maze I: CryptonRalli III: Crypton<br>
simmo
Level 10

[EEMAL]

postitati 21.5.2007 11:45 Tsiteeri

GM ametlikus foorumis on mõningaid dll faile mille abiga võib sellist asja võibolla teostada.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i
gm12345
Level 2

[EEMAL]

postitati 21.5.2007 14:17 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Crypton
Oeh, minu arust igasugune asi mis seondub rate-iga ja sealt mingite näitajate suurendamisega on ülimalt mõttetu.

Aga ega minu teada GM-iga sellist asja ei saa teha ka. GM ei sisalda vist browseri või sellist laadi networkimise käsklusi. Sa saaad küll seal läbi neti mängu teha, kuid kas ka mingitel saitidel midagi klikata või koguda... minu kogemus jääb siin väheks.

Kahjuks pole see mõttetu, olen teinud varemgi igasuguseid rate programme ning olen saand selle eest üle 500.-

gm12345
Level 2

[EEMAL]

postitati 25.5.2007 08:07 Tsiteeri

Tsitaat:
Tsitaat: Peeter1000
Aga kas sellised on üldse lubatud rates?
Nt. Runescapes (hale mäng) ei ole lubatud kasutada mingeid automaatklikkereid.

no tegelt pole sellised programmid lubatud jah, kuid siiski tahaks hakata sellise programmiga raha teenima...=)

Uku
Moderaator

[EEMAL]

postitati 25.5.2007 12:13 Tsiteeri

kõik mis pole keelatud on lubatud, ja kust nad teavad et ma reiti ei reibi? pangu sinna siis mingid "koodiküsijad" vahele kui mingi rutiine klikimine alatasa käib... oma mure, kinni se koht, las lapsed hakkavad mujal h**rama feimi eest...siis se
reit on nagu selline põhitugi mis praegu hoiaad selliseid asju elus, ja teised on tagaplaanil, kui se kinni palńna, on väike mõõnake ja vohatakse uutesse kohtadesse üle... nagu narkokaubanudegagi..

.

Vaata kasutaja profiili Otsi kasutaja postitusi Saada privaatsõnum Vaata kasutaja MSN-i

Hetkel loevad seda teemat:
Mitte ühtegi - 1 külaline

Mine lehekülje lõppu

Foorumi algbaas põhineb XMB mootoril, modifitseeritud Valter Pundi poolt
Kodulehekülg on tehtud Valter Pundi poolt vpundi ät gmail punkt komm