Foorumi logo

Arutelu kasutajastaatuste üle (välja lõigatud purxivõistluse teemast)
valter - 11.10.2010 10:35

+1

(mõtlesin et teeks niimoodi, et kes enne uut aastat mängu ei väljasta, saab bänni (A))

icedude - 11.10.2010 11:49

1+

Tsitaat:
Tsitaat: valter
(mõtlesin et teeks niimoodi, et kes enne uut aastat mängu ei väljasta, saab bänni (A))

(mõtlesin et teeks niimoodi, et kes enne uut aastat mängu väljastab, saab nänni (A))

Bproof - 11.10.2010 14:27

Või tuleks teha kõik tühjadeks kohtadeks tagasi, mängumeistrid teevad uue meistriteose :evil:

timoolen - 11.10.2010 17:42

See oleks väga huvitav, tiitlid on ju pisut aegunud, kuna varem oli iga lihtsam teos meistriteos
ja kõikide võistluste võitjad meistrid. Teeks õige äkki veel rohkem neid "staatuseid" ja TÕELISE
meistri tiitli teenib välja tõsise mänguga(seda muidugi annab kindlaks teha kui tõsine ja hea).
(Kõlab kui tühimike ülestõus :D)

InCreator - 12.10.2010 12:55

"väga huvitav" tõepoolest.
Pakun välja järgmised tiitlid, mis peaks dmg kokku võtma:

"kustunud täht" -- aka praegused mängumeistrid
"võib-olla" -- rallitaja, valter, timmo
"luuser mazelane" -- need luuserid mudilased kes ühe maze tegid, suht faili ja hoolimata soovitustest, iial ei võtnud kätte ja viilinud seda lahedaks mänguks. Ehk enamus
"troll" / "mode" -- ülejäänud bande ehk aljud / h0lxid

icedude - 12.10.2010 13:24

"Meister"--omab mitut esikohta võistlustelt ja on silma paistnud oma piiritute teadmistega mängude maailmast.
"Tegija"--omab mitut medalit võistlustelt ja on avaldanud ka võistlusväliselt häid mänge
"Õpipoiss"--liigub õiges suunas, on teinud mitu mängu mida juba saab mängida
"Wannabe" -- midagi tegi, aga ei midagi asjalikku
"Mazelane" -- need luuserid mudilased kes ühe maze tegid, suht faili
"Troll" -- ülejäänud bande

Ja siis annaks igasugu omadusõnu sinna juurde toppida.
Kui ükstaspuha millise astmega tegelane pole pikemat aega midagi avaldanud saab tiitli ette
string nimi="Kustunud "+tiitel
"Asjalik, TLDR, trolliv, bännitud, originaalne"

InCreator - 12.10.2010 13:36

"wannabe" on kahe "n"-iga.
Ja pole mõtet toppida inglise keelt eesti keele vahele.

Milleks nii palju staatusi? Minu omad on palju täpsemalt.
Sest tegelt on kõik mazelased-trollid ja lihtsalt nostalgia pärast võib ühe-kaks tüüpi eristada

icedude - 12.10.2010 13:47

Jah, seda küll, aga võiks lihtsalt olla mingi staatus mille poole pürgida ükstaspuha, mis astmel sa oled.

InCreator - 12.10.2010 14:04

Pürgida?

Teeme siis rate.
Mingi hindamissüsteemi, kus valemi moodustavad mängude arv ja hinne.
Kindlasti ei saa see olla kõigi mängude keskmine hinne, sest 1 viieline mäng lämmatab siis teise, kellel on 10 mängu, aga hinne kõigub 2-st 6-ni näiteks ja tähtsam on palju mänge kui üks väga hea, sest hea teed kiiresti läbi ja kui uusi ei tule--

Ja selle valemi tulemus võiks olla staatuse asemel. Nagu e-penis length või midagi

icedude - 12.10.2010 14:28

Sellistesse ekstreemsustes ei pea ka minema. Et sinu pakutud staatused on väga negatiivsed. Kuidas on kustunud täht parem kui võib-olla? Ma usun, et 6 tükki on normaalne. Samuti võib jaotada ka medaleid.

Umbes nagu spordiüritustel, et kõik saavad medali, mis näitab osavõttu. Samuti võib selliseid medaleid jaotada ka võistluse väliselt. Siis toimub kandideerimine, nagu aasta parim mäng. Või kui on näiteks mingi halloween või värk. Kõik kes avaldavad mängu selleks ajaks, teemal halloween saavad omale medal. Või siis medalid üldiselt representeeriks siis osavõttu foorumi tegemistest üldiselt.

Karikaid jaotatakse ainult võistluste kohtade eest.

Bproof - 12.10.2010 14:57

Kõige targem oleks teha hääletus/ uus teema mitte seda siin purxi teemas rääkida..
InC su staatused kõik negatiivsed, võiksid olla miskit head ka :D .
Ma pakuksin :

"Täht" -- ehk praegused mängumeistrid
"meister" -- need kes on siis teinud üsna hea mängu, küll aga mitte meistriteost.
" mazelane" -- ehk siis mina ja paljud teised
"troll" aka Silx-y,Alju 5 ja muud trollid

see tooks siis pmst ära kõik liigud ( minu teada ..) ja pole negatiivne
(
Kustunud täht,võib olla meister, lollakas mazelane , paks troll
(

Silx-y - 12.10.2010 15:59

Mina troll? Võibolla natukene :D

Anyways, neid tiitleid võiks ikka jagada mängutegemise oskuste järgi.

a'la

mingid tähed nagu sõjaväe auastmed. Mida rohkem tähti seda rohkem kõvem sell...

Bproof - 12.10.2010 19:03

Tsitaat:
Tsitaat: Silx-y
Mina troll? Võibolla natukene :D

Anyways, neid tiitleid võiks ikka jagada mängutegemise oskuste järgi.

a'la

mingid tähed nagu sõjaväe auastmed. Mida rohkem tähti seda rohkem kõvem sell...

mhm , süsteem võiks siis olla pmst sihuke et seal level 2 või level 9 selle asemel oleks siis tähed (või gml logod,w/e) ja mazelastel siis 1 või pool , jne jne.
ja peab olema ntx 5 ? 10 ? tähte et saak siis selle Mängu meister/Tähe/blabla staatuse..

InCreator - 12.10.2010 19:06

ja selle poole siis kõik püüdleks? jätke jama, härrased. Lolluste väljamõtlemise asemel peaks igamees burgsi keevitama praegu.

rallibear ütles õieti - marss mängu tegema! sittunud seda teemat küllalt siin.

Pilvemees - 13.10.2010 14:04

Mulle endale küll ei oma tähtsust kas ma selel foorumi silmis olen mängumeister või luuser. Teised inimesed hinnaku mind ise mu avaldatud mängude ja muude eeskujulike tegude poolest.
Siin foorumis on nii palju juttu mingite tiitlite ja muu jura üle - mänge aga on vähe. See jutt võiks keerelda just mängude ja sellega seonduva ümber, mitte aljude jms tegelaste ümber.

SHOOTER - 27.12.2010 10:38

Mina arvan, et selle "Tühi koht" võiks küll ära muuta nt mingi "algaja" vms tooks kindlasti juurde rohkem mängutegijaid kui see tsipa sõbralikum oleks

Silx-y - 27.12.2010 12:16

Tühi koht ongi selleks, et innustada inimest sellest koledast märgist oma avatari all lahti saama. :D

MinaPoleBarni - 27.12.2010 14:26

Oleks tahtnud juba ammu siia kirjutada, aga ei tahtnud kaevur matiks saada. Nüüd on mul siis võimalik kirjutada. Minu arust võiks joosta heade ja halbade staatuste vahelt mingi joonja mõni võiks olla täpselt joone peal. Näide praegustel staatustel:

Mängumeister
---Mudilane---
Tühi koht

Samas neid staatusi jääb tõesti väheks. Võiks olla midagi sellist:

Mängumeister
Tubli tegija(mitte päris meister veel, aga keskklassist parem)
---Tulevane tegija(keskklass)---
Mazelane
Troll(pole ühtegi mängu tehtud)

Bproof - 27.12.2010 15:29

Tsitaat:
Tsitaat: MinaPoleBarni
Oleks tahtnud juba ammu siia kirjutada, aga ei tahtnud kaevur matiks saada. Nüüd on mul siis võimalik kirjutada. Minu arust võiks joosta heade ja halbade staatuste vahelt mingi joonja mõni võiks olla täpselt joone peal. Näide praegustel staatustel:

Mängumeister
---Mudilane---
Tühi koht

Samas neid staatusi jääb tõesti väheks. Võiks olla midagi sellist:

Mängumeister
Tubli tegija(mitte päris meister veel, aga keskklassist parem)
---Tulevane tegija(keskklass)---
Mazelane

Neid ei muudeta nkn ära, ja praegu ju samas kõik olemas mis vaja kui järgi mõelda ( ennem tahtsin ja postitasin siia et uusi staatuseid :D )

Tühi koht - sa pole sit*agi teind , oled ju null siis ? ( nagu mina :( )

Mudilane - Oled saanud paari hea mänguga hakkama , oled mudilane ( ei pea olema kohe tulevane tegija ju :D ? )

Mängumeister - on vaja siia üldse midagi lisada ?

Niiet samas on siin kõik olemas, aint selle "tühi koht" o täht on tühi see on väga, väga julm :D

edit1: aaa see ka et , Valter või kes neid teeb, tühi kohT <-- T täht on väga niru välja lugeda ja tundub nagu E ? ja T tähe sees mingi valge täpp ka .. :D

Silx-y - 27.12.2010 16:03

Tsitaat:
Tsitaat: MinaPoleBarni

Vaidlen vastu. Sina oled troll ja sa pole ühtegi mängu teinud.
Aga uued kes foorumisse tulevad saavad sinu loogika järgi kohe trolli staatuse. Troll, ei ole see kes pole veel mängu teinud ja küsib abi ning argumenteerib mõnel teemal.

Ja btw, kas sa pole mitte bannitud?

batoonike - 27.12.2010 16:35

Kõik staatused olemas:
1. alguseses pole midagi teind.
2. Siis teed midagi, oled mudilane.
3. Nii kaua oled mudilane, kuni midagi mängitavat teed. Lihtne.

Ainuke koht, kus staatuseid juurde saaks oleks mingi "pro", kes on palju lahedaid asju teinud, nagu Valter (või Inci riliisiv kaksikvend). Aga neile pole staatust vaja.

+1 kui pole eelmine aasta midagi reaalselt mängitavat tootnud siis aasta alguses tühi koht tagasi.

Ma ei teadnudki, et Eigen või Veka8 midagi lahedat tootnud on! Kohe otsin...

Edit: Princess and the Banjo, Super Painters, Go! jne.

valter - 27.12.2010 16:51

"+1 et aasta alguses, kui pole eelmine aasta midagi riliisind (oma suure projekti playable demo kasvõi) siis tühi koht tagasi."

hea mõte. või siis tõesti teha neljas staatus juurde
-- "kustunud täht" (ehk siis endine mängumeister)
ja see kes see aasta oli mudilane ja pole see aasta ühtegi mängu teinud, on järgmine aasta jälle tühi koht.

tegelikult oleks väga julm mõnda vana mängumeistrit lihtsalt tühjaks kohaks tagasi tembeldada. näiteks camtor?

MinaPoleBarni - 27.12.2010 18:31

Bproof, tühi kohe?:mh:

Silx-y, vat olen küll, ma olen sulle ju msnis saatnud mingeid prototüüpe vahepeal.

Silx-y - 27.12.2010 18:48

Prototüüp pole veel mäng.

MinaPoleBarni - 27.12.2010 18:55

Nojah, aga tegelikult jäävad mu mängud alati graafilise poole pärast seisma, koodida ma oskan, niiet pole vaja mögiseda midagi.