Foorumi logo

Myyn steam accounti
normann - 28.3.2010 16:34

VAC banned aga need m2ngud mis sellel on on nii-v6i-naa half life lisad mis on enamus offline.
CS1.6 vac banned on parem kui nonsteam , kuna steam servereid mis on unsecure ,on ikkagi mitukymmend tuhat.
Kellegil soovi on postitage siia.

h0lx - 28.3.2010 16:57

Sitt mees, et VAC bänni said...

Pealegi steami kasutaja on tasuta ja see ürgne CS, mida ainult mingid nohikud veel mängivad maksab heal juhul paar eurot, seega tõenäoliselt odavam, kui sinu oma ja ei ole bännitud ka(pealegi maine on rikkumata).

normann - 28.3.2010 17:30

Pilti ka vaatasid?
Half life ja k6ik expansionid.
Ise oled sitt mees ,kui eeldad kohe et mina selle banni sain.
Sain selle accounti yhelt klannikaaslaselt umbes 2 aastat tagasi ja se oli banned juba ,mul l2ks CW jaoks stiimi vaja.
CS maksab 7,99 Eur ,nii et kui sul midagi t6ep2rast 6elda pole siis 2ra palun siia teemasse enam postita.

h0lx - 28.3.2010 21:38

Paar-8 eurot, vahet pole, VAC banned on VAC banned, normaalsetes serverites mängida ei saa, sama hästi võid need mängud endale torrentida.

valter - 28.3.2010 22:56

"CS1.6 vac banned on parem kui nonsteam , kuna steam servereid mis on unsecure ,on ikkagi mitukymmend tuhat."
Ei ole parem. Vac secured serverid on üldjuhul paremad. Kõik minu fav serverid on nt vac-id. Sama asi Sources ka. (rääkimata gmodist)