Foorumi logo

Miks sometimes on fun teha games ja sometimes pole fun teha games?
icedude - 17.11.2009 12:28

Teema kopeeritud ühest teisest teemast.
Batoonike
-------------------------------

Aeh. Eh, mis sa teed. I cant blame nobody, but myself. Mängude tegemine on raske. Raske on väga suhteline eelmises lauses. Miks? Seepärast, et igal poole kus ma ka ei käi või mida ma ka ei tee alati käib mul peast läbi mõte...äkki saab sellest mängu teha või kas poleks äge kui sellest oleks mäng. Uued mänguideed lihtsalt ronivad mulle ise pähe, see ka põhjus mix siin foorumis hängin. Infact ka praegu on mind kaasatud looma ühte mitte arvutimängu.

Mõnel inimesel on see lihtsalt kaasa sündinud, mõnel pole. See on nagu lavakoomikud. Ma olen alati mõelnud et how the hell they come up this stuff, its bloody hilarious. Ma ei suudaks ka viimases hädas mingit joke-i välja mõelda. Ma leian, et samamoodi on ka mängude tegemine. You have it or not and its the way you see life.

Raske on seepärast, et neid mänge, mida olen võimeline tegema praegu ei rahulda minu FUN vajadust. Ma leian et väga raske on teha minu praeguste oskuste juures mängu, mis oleks piisavalt fun to play. Infact, ma pole eriti ühtegi mängu dmg-s näinud, mis seda teeks vähemalt 50%. Aga samas on see normaalne, sest lõppude lõpuks me teemegi seda seepärast, et ükskord sinna maale jõuda.

Tahaksin ka defineerida, mis asi on Fun minujaoks. See on see kui sa avastad midagi uut ja hakkad leidma selle piire, võimalusi, effekte, mõjusi, mida iganes, kuni hetkeni kus sa tead kõike. Teadmatus on fun.

Siinkohal ka arvustus valteri viimase mängu kohta. Ainuke fun element asja juures oli mapeditor. Ma chillisin map editoris rohkem kui mängus endas. Mäng polnud paha. Isegi täis effektidega jooksis ilusti mu crapy läppari peal. Pole vahet kuipalju effecte sinna toppida, ei muutu asi paremaks. Oli detaile, mis panid näo naerule küll. Näiteks, see kuidas nad silmi pilgutasid. Peast käis läbi mõte...holy Fbomm, they are alive. Sellele illusioonile andis väga tugeva realismi feelingu juurde erinevad suurused. Veri oli ilus, aga see ilus oli natuke too unrealistic...mis natukese ajapärast muutus tiba häirivaks. Samamoodi oleks võinud relvast kuuli väljumise sähvatust natuke erinevaks timmida. Tohutult palju oleks juurde andnud mingi storyline., mis sobiks antud konteksti, mis siis tekitaks eesmärgi nt kill all the badguys. Nii et see mängu väike storyline oleks täidetav 5-10 minuti gameplayga. Mulle meeldivad head menüüd ja sellekohapealt see mäng tõi paki kohale. Väikese küsimärgi alla jäi Why this game? Mis oli selle mängu mõte?

Lolli jutu ajamine? Äkki tooks näite...ja ma proovin ennast parandada. Päevikut, blogi ma ei pea ning seepärast tulistan siin kõik mis pähe tuleb ritta ja Post.

Aniway, these were my thoughts today.

Pilvemees - 17.11.2009 17:26

a äkki hakkaksid päevikut pidama...palun?

Pilvemees - 17.11.2009 21:00

minu arust on nii, et you know, it's really hard, enda südant teile nii puistata, you know, really haard, sõõõuuuu see on raske mulle, tõesti, like...ah never maind. tegelt tahaks defineerida mis on arvutimäng minu jaoks. see on nagu....jesus christ, seda nii raske defineerida tegelikult - jesus christ, aga ma proovin. tegelt on mnge mängida nii FUN. FUN FUN FUN....

valter - 17.11.2009 21:26

in minu opinion mäng on fun siis, kui game on playable ja beautiful graafikaga. everytinhg peab olema good... if ya know what i mean..

and dats mah post

h0lx - 17.11.2009 21:48

tl;dr

InCreator - 17.11.2009 23:09

Tsitaat:
Tsitaat: h0lx
tl;dr

icedude - 18.11.2009 11:45

Tsitaat:
Tsitaat: Cartman
What the fac*

Jälle!!! Keep your hands off minu postitustest!:s
:D

valter - 18.11.2009 14:11

who touched sinu postitusi?

Caupo - 18.11.2009 14:21

Why siin such a trollimine is going on? :evil:

valter - 18.11.2009 19:11

sest et on

Pilvemees - 19.11.2009 09:18

http://img5.imageshack.us/img5/4829/examplesg.jpg

leidsin siukse mängu gmc-st, päris vahva ja lõbus tundub ;)
lõke on suht originaalne :D

icedude - 19.11.2009 13:06

No way. Lõke on suht originaalne?XD Jesus man...:P laafing mai ääs off.

Pilvemees - 19.11.2009 13:14

Tsitaat:
Tsitaat: icedude

lumemängus ju on, kus tegelane võib ära sulada.

katsu rohkem inimlikul moel kirjutada, minu arust oled sa eriti perversen oma bilinguaalse keelega.

valter - 19.11.2009 20:05

armas mäng

Kazpar - 19.11.2009 20:09

Minuarust lõke on lausa geniaalne.

Tsitaat:
Tsitaat: icedude

pool eesti inglise keeles pole lahe rääkida.