Foorumi logo

Mängu idee
MC-PePe - 1.6.2009 17:57

Ma mõtlesin siin ükspäev ühe tähtedesõja mängu välja. Ma olen küll üritanud seda mängu teha aga nüüd hiljuti mõtlesin välja kuidas mäng huvitavaks teha.
Lisasin vana variandi mängust. Oleks lahe kui valgusmõõga idee jääks samaks.. mida ma juurde mõtlesin oli kuidas jõu teema mängu rakendada. Võiks olla nii, et parema hiirenupuga saaksid liigutada vastaseid ja erinevaid esemeid mapis (tõmmata lagi vaenlastele kaela, erinevaid strateegilisi variante kuidas leveleid teha, et mängija saaks lõpuni). Loomulikult saab jõud ka otsa ja tiksub siis aeglaselt tagasi (nagu kõik tähtedesõja mängud). Kujutasin ette kuidas näiteks mõnes levelis peaksid hüppama mingi bloki peale ja jõuga seda liigutama samal ajal kui Sinu tegelane on bloki peal. Mängu jooksul saab tegelane leida ka erinevaid relvi (alpha mängus saab valida relvi nr 1,2 ja 3).
Mootor on vaid väga tobe näide.. kui keegi tunneb huvi teha laadset mängu siis palun väga.

Kui ei siis ehk viitsib keegi mingit sorti näite teha kuidas saaks hiirega suvalisi objekte peale võtta ja visata nii, et inerts ja füüsika seadused töötaksid. paintiga sketchisin mõne pildi, et oleks visuaalselt aimu mida ma mõtlesin -
http://img177.imageshack.us/img177/6750/29735133.pnghttp://img177.imageshack.us/img177/4501/30277688.png