Foorumi logo

Küsimus elektroonikatundjatele
HorsePower - 26.2.2009 18:00

Kuna ise skeemide lugemises sakin siis oleks tore kui möni inimene aitaks mul valmis ehitada (k.a. komponendid valida soovitavalt mönest eesti poest). Kokku joota suudan ise kui väikseid juhtnööre jagada, mis kus käib. Kavas siis samasugune asi: http://www.geocities.com/electronics3456/fade.html
-edit-
otsin oomipoest komponente praegu. ühte juppi on tihti nagu mitmes erinevas variandis, erinevate hindadega, mille järgi ma vahet teen kas mul on vaja semi conductorit vms?

eks ostab jupid ära mingi päev suva järgi, kui keegi ei aidata ei oska ja vaatab mis kokku tuleb :irw:

-edit 2-
tuhlasin oomipoes ringi. on tegu sobivate komponentidega?

[Muudetud: 26-2-2009 HorsePower]

Zimonak - 27.2.2009 10:49

Viskasin kiire pilgu peale, kõik peaks hinnakirjas õige olma. Üle peaksid kontrollima vaid kas ikka on õiged kiibid.
Skeem on iseenesest lihtne nagu ikka LED lampidega manipuleerivates skeemides. Võtad lihtsalt mingisuguse jupi kätte ja alustad detailide ühendamist ilma tinutamiseta. Pärast on neid optimaalselt lihtsam trükkplaadile panna.

whitepower1 - 26.4.2009 05:55

Fakk mis elu hinda kondensaatori eest tahetakse, hetkel tundub kyll et jupid on õiged.

jaanus - 29.4.2009 10:18

Kindlasti on odavamaid juppe ka. Kui statid sobivad siis vali alati kõige odavam, ega miskit vahet pole.

h0lx - 29.4.2009 12:13

Miskist LFOd tahad ehitada?

gmmeiter - 29.4.2009 12:21

Tekitan natukene offtopicut ühe üli lolli küsimusega mille vastust ma arvatavasti juba tean.

Nimelt kui lülitil on juurde märgitud:" Liuglüliti 4-positsiooni 2-gruppi 8A 250V", siis 250V on tema max aga ma võin seda vabalt kasutada ka 3V'ga?

racingtime - 29.4.2009 16:32

jah võib küll