Foorumi logo

Võistlused mujal
jaanus - 31.12.2007 02:18

Otsisin GMi võistulusi ka mujal. Leidsin algatseks gamemakergamesi võistluste teema. Ainus toimuv võistlus on kahjuks http://www.gamemakergames.com/forum/index.php?topic=31347.0 .

Kui leiate kuskilt veel foorumeid GMi võistlustega siis postige siia.

jaanus - 31.12.2007 13:14

YoYo gamesi oma on läbi. Aga auhind(12 000.-) on küll nii röögatu ,et võiks isegi osaleda järgmistel.

Crypton - 31.12.2007 13:40

Aga siis peaks ka mängud vastavad olema :)

tenno11 - 9.8.2008 07:31

hea idee ju saaks ju mingid kõvad auhinnad ja viiga gm uuele tasemele :P

timbat - 9.8.2008 08:29

Ja.tõsta,kõvasti.dmgamezi.kuulsust.
Steel.võib.proovida.aidata.graafikat.teha,ma,võin.jah-testida.ja.lisasid.välja.pakkuda-seda.oskan.kõige.paremini.

Herra_Huu - 9.8.2008 11:15

hea mõte, batoonike

jaanus - 13.8.2008 00:39

See ei toimiks. Juba kahekesi on piisav mängu teha. Kolme neljakesi oleks piir. Ja GM on mitmekesi tegemiseks üks kohutavamaid platforme..

icedude - 26.4.2009 11:49

Tuleb välja, et DMG foorum on ainuke , mis eesti saitidest silma jäi ja kus korraldatakse ka mängude meisterdamis mõõduvõtte, kahjuks ainukt GM-s nagu ma aru olen saanud . Kindlasti oskab siine raffas mänge meisterdada ka muudes keskondades kui GM. Et võiks ju korraldada mingi mõõduvõtu nt flash-is. Või milles iganes:D. Ma arvan, et huvi oleks suur. Oleneb kui palju osalejaid saaks kokku. Või juba on selline asi olemas kuskil? Natuke vales kohas post on aga ikkagi?

[Muudetud: 26.4.2009 icedude]

h0lx - 26.4.2009 13:17

Kas keegi on öelnud, et peab GMis olema?

icedude - 26.4.2009 17:07

Ju ma siis eeldasin...kuigi otseselt kuskil kirjas selle kohta pole midagi olnud tõesti. Kuigi olin ennemgi veendunud, et pole vahet, mis sul selle exe kokku keevitab. Aga ma pidasin silmas just swf formaadi challengit. Õigemini, leitsin netist sellise asja www.dobbschallenge2.com, mis tuletas meelde 8bit toimub. Pole nagu põhjust silverlighti proovida olnud. Aga ex ma siis kriban midagi BMX-is pullipärast.

icedude - 21.9.2010 11:36

Avastasin läbi delfi võistluse.

Tiigrihüppe Sihtasutus kuulutab välja programmeerimise konkursi "Teadjaks läbi mängu"

DMG võistluse teemaks on ju ka äri, seega vast annab mixida mõlema jaoks. Propageerida burgerite söömist, pole vist kõige parem lähenemine. Võib luua teema, kus selle võistluse tarbeks võib ideid vahetada, pigem just sellest küljest, kuidas muuta mäng harivaks.