Foorumi logo

vaja abi cssiga
fastexp - 12.7.2009 11:26

mul on selline skript :
<html>
<style>
#menyy {
margin-top: 4px;
margin-left: auto;
margin-right: auto;
text-align: center;
width: 500px;
height: 18px;
font-family: Verdana, Tahoma, sans serif;
font-size: 16px;
background: #191970 url('bg1.gif');
color: #DCDCDC;
}

#sisu {
margin-top: 4px;
margin-left: auto;
margin-right: auto;
text-align: center;
width: 500px;
height: 500px;
font-family: Verdana, Tahoma, sans serif;
font-size: 20px;
background: #191970 url('bg3.gif');
color: #DCDCDC;
}

</style>
<body>
<div id="logo"><be/><br/>MingiWeeb</div>
<div id="menyy"><a href="index.php">Avaleht</a> | <a href="index.php?id=1">Tehtud tööd</a> | <a href="index.php?id=2">Registreeri</a> | <a href="index.php?id=3">Logi sisse</a> | <a href="index.php?id=4">Kontakt</a> | <a href="index.php?id=5">Reklaam</a> | <a href="index.php?id=6">Blogi</a> | <a href="index.php?id=7</a>Admin</a> </div>
</body>
</html>
ja kui ma <div id="menyy"> </div> alla kirjutan <div id="sisu"></div>

siis kaob menüüst ära viimane link ja ta ei näita seda <div id="sisu"></div>

A I D A K E !

jnt - 12.7.2009 11:33

menüül sul ju height ka määratud... seega kast väiksem, kui linkide kõrgus kokku. ja selle all olev kast läeb sinna, kus eelmine kast lõppeb, mitte sinna, kus linkide tekst lõppeb. seetõttu tundub, nagu link kaoks ära, tegelt on ta sisu kasti all...

pane igale div'ile border külge ja vaata, mis juhtub. border on igavesti hea asi css'i debug'imiseks. :D

fastexp - 12.7.2009 11:34

Tsitaat:
Tsitaat: jnt
menüül sul ju height ka määratud... seega kast väiksem, kui linkide kõrgus kokku. ja selle all olev kast läeb sinna, kus eelmine kast lõppeb, mitte sinna, kus linkide tekst lõppeb. seetõttu tundub, nagu link kaoks ära, tegelt on ta sisu kasti all...

pane igale div'ile border külge ja vaata, mis juhtub. border on igavesti hea asi css'i debug'imiseks. :D

Ok . ( :
aga 1 küsimus .. Kuidas ma selle borderi külge panen ?

jnt - 12.7.2009 11:39

border: 1px solid white;

näiteks. ;)

googlest oleksid ka kohe vastuse saanud, kui oleksid otsinud mingi "border css". Rohkem ple vajagi.

fastexp - 12.7.2009 11:42

Tsitaat:
Tsitaat: jnt
border: 1px solid white;

näiteks. ;)

googlest oleksid ka kohe vastuse saanud, kui oleksid otsinud mingi "border css". Rohkem ple vajagi.

Okei . Ma proovin .( :
Edit : Ikka ei tööta :(
Edit2:Sain korda :)