Foorumi logo

Kas keegi Tegeleb Blitz3d'ga veel?
smr597 - 25.7.2008 10:33

Kas keegi tegeleb ka üldse eestist blitz3dga? Nagu ma mõtlen PÄRISELT tegeleb, mite et ei oma programmi hdd peal vaid, et vähemalt iga õhtu natuke nokitseb? Mina näiteks iga päev natuke nokin asja kallal!
Pole siia mõnda aega posititanud, tean, olen ka osade asjadega stoppama jäänud, aga hakkasin puzzlet teisest otsast vastu ehitama. Sealt kust on hetkel lihtsam.
Aga kuna mul on väga üksik tunne siis paha tihti vaikselt juba mõtlen loobumisest (mida ma loodan, et ma ei kavatse veel niipea teha)

Piish.

[Muudetud: 28.7.2008 smr597]

Crypton - 25.7.2008 17:03

Tõsi Teema pealkiri ei vasta teema sisule. kasutajal see kiiresti muuta!

Ütlen, et mina tegelen. Hetke nädal käisin tööl ja pole Blitz3d avanud, üsk projekt pooleli. Mootori raudvara valmis aga igast animatsioone jms vaja teha. Üldiselt vaja modelleerimist õppima hakata. Arvatavasti ei jätka ka enne sellega kui saan arvutile formati ära tehtud.

smr597 - 28.7.2008 12:22

vabandan kuna puhtast hooletusest ja arusamatusest, kirjutasin selle pealkirja nii nagu vahest raamatutes kirjutatakse.
Näide:

"Mina... ...ei saanud aru, et nii ei tohi"

Nii nüüd, kus ma olen vabandanud, siis teema juurde tagasi.
Nagu ma näen oled sa vist hetkel ainus, kes aktiivselt tegeleb asjaga? Mis tüüpi projekt käsil on?
Mul endal on gta sarnane projekt käsil. Natuke olen segaduses, sest kõik kood on ühes sorucis ja vahest ajab juhtme kokku. Nüüd on mul vaja kõik funktsioonideks ümber kirjutada, et oleks asju lihtsam kasutada. Lühikirjeldus hetke seisule on, 1 auto millel käivad uksed ja muud asjad lahti, vesi ja selle füüsika, ise loodud, natuke farcry sarnane, terrain süsteem , mida ma ei teagi täpselt kuidas ma kasutan.
Ma usun, et ma jään natuke, inimeste ja nende animatsioonidega, hätta, kuid samas on päris head tutorialid netis igal pool üleval, ning mudeleid proovin ma ilusti küsides autoritelt ka saada (siiani olen saanud kui olen küsinud) või siis kasutada tasuta kraami mis on netis levimas.

Piish.

jorss - 28.7.2008 17:42

uurisin päris mitu aastat tagasi seda, aga see oli liiga piiratud minu jaoks, samas päris pikka aega kasutasin blitzmaxi ja ilmselt mingite kiirete katsetuste jaoks edaspidigi.

Crypton - 28.7.2008 19:36

Tsitaat:
Tsitaat: jorss
uurisin päris mitu aastat tagasi seda, aga see oli liiga piiratud minu jaoks, samas päris pikka aega kasutasin blitzmaxi ja ilmselt mingite kiirete katsetuste jaoks edaspidigi.

Muuseas ise tunnen sama asja. Kuidagi väga piiratud on asi.
Vähemalt programmeerimise ülesehituse osas.

Blitzmax oli sellesuhtes selline suuremate võimalustega isegi.

smr597 - 28.7.2008 21:59

Tsitaat:
Tsitaat: dm11
no paljudel ikka suvel aega arvutis istuda :)

tõsi kuid siis, kui teema tegin olid vihmased ilmad :)

Scandalize - 28.3.2009 14:07

Proovin ära vast kunagi(Äkki juunis?).

Crypton - 29.3.2009 10:53

(kurjam, jnt posti näitas kahte tükki. Nii kui viimase üritasin ära kustutada eemaldas see ka teise jnt posti :s)