Foorumi logo

Graafika soovimine
Crypton - 10.4.2007 19:22

Paljud mängumeistrid ei ole justkui tipp tasemel graafika tegemisel oma mängule. Kui mängutegija ei taha või ei oska ise graafikat teha, võib ta seda just siit alafoorumist seda saada. Graafika küsimiseks tehke uus teema, või kasutage sedasamust teemat sin.
Kirja tuleb panna, mis räägib üle kõik aspektid, mis seonduvad graafika saamisega. Nende punktide täitmine on hea ja kiire vastuse saamiseks. Nende puudumisel tekib aga palju meelepaha ja spämmi, mida tahame siin korralikkes alafoorumites vältida.

Graafika soovimisel järgige järgmisi punkte

# Kirjeldage tahetavat graafilist elementi, millega/kellega on tegu. Näiteks tool, mõni mehikene või hoopis rebane.
    # Vaade, näiteks pealtvaade, külgvaade, isomeetriline vms.
    # mõõtmed. Kui ei tea kindlaid pildi mõõtmeid pakkuda, siis öelge umbkaudne kasvõi, sest et muidu tegija ju ei tea, kas ta peab 3x3 või 200x200 pildi joonistama.

Mida detailsem kirjeldus, seda lihtsam on ka meistril see valmis teha ja just sellisena, nagu soovija seda tahtis.

Nüüd võib siin teemas ka graafikat küsida

[Muudetud: 14.5.2008 dm11]

h0lx - 14.5.2008 16:12

ja kindlasti pange pilt ülejäänud graafikast, et stiili samana hoida..

jossu155 - 7.11.2009 18:56

Kas keegi joonistaks mulle tausta süngest, tumedast, hirmuäratavast metsast küljepealt vaadatuna, mõõtmed umbes 630 x 470

ette tänades :)

no on nüüd tükk aega möödas ja kuna keegi mu palvele ei vasta, siis keerasin ise ühe käki kokku ;)

-Xorz- - 22.2.2011 22:00

Tere Sooviksin oma koduleheküljele mingit head pilti ülevale! mõõtmed
772x154 !
PS! Pilt võiks olla tume!

Silx-y - 23.2.2011 12:49

-Xorz-

Tsitaat:
© 2011 Janno Loe Minu blogi!
By.:Meistrikodu:.

http://hqiz.site88.net/ sellisele lehele viib link...

Kellegil on varikonto?