Foorumi logo

War Zone-X
oliver12 - 6.1.2011 10:19

Veel siis kui ma alles esimesi katseid tegin GMiga, tegin ma selle mängu. See on mingi lihtne laskmismäng, no tegelikult mingi klikkimismäng. Ma panen selle siia niisama üles, kui keegi tahab võin gmk ka anda, kuid sellelajal oli mu GML nii pudru ja kapsad.
sprited-mingi leht oli kust võtsin(menüü asjad ise tehtud ainult :P)
helid-mingi ressursi pakk
backgroundid-1 GM offical, teised ise tehtud(Vist)

Ainuke hea asi, mis sellel oli on see muusika.

xaxk - 6.1.2011 11:14

Alguses segab kohe see, et nii suureks on tehtud manualis font. Samuti peaksid sa natuke tekstis olevaid kirjavigu parandama. Kui liiga raske ei ole, võiksid ka menüüs olevad nupud natukene ilusamini ritta laduda vms.

Mäng muutus juba 2. tasemel nii kiireks, et ma ei olnud enam suuteline oma kuulipilduriga vaenlaseid maha niitma. Kohe torkas veel silma, et mängija kuulipildur (arvatavasti mõeldud kuulipildujat, kuulipildur on see vana, kes relva taga istub) laseb ühe kuuli kaupa. Teatavasti on kuulipilduja ikka täisautomaatne, muidu poleks sellisel riistapuul üldse mingit erilist otstarvet.

Aga muidu see eminemi laul taustal tekitas kohe sellise laheda geto-atmosfääri ja andis kõmmutamisele hoogu juurde.

oliver12 - 6.1.2011 12:08

Parandan need vead, kuigi ei olnud üldse plaanis seda täiustada enam :P.

oliver12 - 6.1.2011 12:49

Parandasin fondi suuruse, tegin natuke teksti ümber(kuulipilduri muutsin relvaks), pani hääle sellele, kui sa lased tangi pihta, ning suurim asi, pärast esimest levelit on võimalik valida 2 uuenduse vahel:automaatrelv või 3 elu juurde.
Rohkem ma vist ei täiusta.

Bproof - 6.1.2011 13:07

Tsitaat:
Tsitaat: oliver12
Rohkem ma vist ei täiusta.

Siis ei tule mängu ära, see "automaat" relv ple mingi automaat, tee kuulid ka praegu lihtsalt hoiad nuppu peal oled võitnud ja ainult 2 maailma ??

Maksud - 6.1.2011 13:09

Hiirt tuleb ka liigutada.

Igatahes ma valisin kolm elu ja suutsin väga-väga napilt mängu läbi teha. :)

Kuigi sa täiustada ei plaani võiksid sa siiski seda teha.

oliver12 - 6.1.2011 13:33

Pole ideid mängu tegemiseks ja see on ikkagi väga algeline. Kuid Bproof, anna ideid järgmiste ruumide jaoks.

-heips- - 14.1.2011 19:35

Kui sa vastu pole äkki paned gmk ka ülevale:)

Bproof - 14.1.2011 20:43

Tsitaat:
Tsitaat: oliver12
Pole ideid mängu tegemiseks ja see on ikkagi väga algeline. Kuid Bproof, anna ideid järgmiste ruumide jaoks.

mis mõttes ideid järgmisteks ruumideks?

Tee mehi vähem, iga mehe eest saad eeki, eegi eest saad relvi/elusi, mehed ehk ründavad su maja, eegi eest ostad kaitset, parandust, abimehi, püstolil infinite kuule, teistel pead ostma w/e

eek = euro nüüd siis -.-

oliver12 - 14.1.2011 20:59

GMK andmise vastu küll mul midagi pole, kuid sellel ajal kasutasin koodi ja ikoone segamini, ning sellest on raske aru saada.
Aga eks ma ise ka proovin seda täiustada

Uku - 16.1.2011 12:50

Pane screenshot kah.

Silx-y - 16.1.2011 16:28

tee parem midagi storm the house taolist