Foorumi logo

Battlemage - WIP
Perfoon - 21.12.2008 16:08

Niisiis, kirjutan jälle üle pika aja siia foorumisse ja põhjus, miks inimesed siia foorumisse nii vähe kirjutadav tuleneb sellest, et keegi ei tee midagi, tegelikult teevad küll kuid seda vaikselt omaette ja tihti jäävad need projektid pooleli. Ainukesed aktiivne teema tundub olevat arvutimängude teema.
Niisiis, kuna on kooli vaheaeg ja tekkis soov midagi huvitavat teha siis teen seekord avaliku WIP projekti, millest esialgu on valmis vaid üks concept kuid vaatame, mis edasi saab. Loomulikult võite kõik kommenteerida ja ma püüan iga paari päeva järel veidike progressi üles lasta.

Nimelt hakkan ma vaikselt looma 3D lahinguvõlurit. Inspiratsiooni sain kõvasti Diablo 3'me videotest (ammu on olnud soov rpg'd luua) ja sellest, et mul hakkas imekombel täna tablet tööle mis tähendas seda, et ei saanud seda võimalust kasutamata jätta.


Character: Battlemage
Teda võib võib vahel kohata võõrastemajas. Tavaliselt istub ta tagumises lauas ja jääb üldises käras märkamatuks. Sellisel juhul vaatab ta inimesi või loeb kummalist paksu raamatut. Noored tütarlapsed piiluvad tihti tema poole kuid ta ei lähe kunagi tantsima. Ta on rahulik nagu surm ja oma tegemistes väga täpne. Tegelikult on see peaaegu kõik mis temast üldse teatakse, arvestades et räägib ta üldjuhul vaid maja peremehega. Kuna kellelgi pole soovi teda solvata, siis jäetakse ta lihtsalt rahule.
Tegelikult on ta üks kuningriigi lahingumaagidest, kelle kohustused kuninga ees praegusel rahuajal puuduvad. Kui temalt küsida, kellele ta kuulub siis vastus on lühike ja toonil mis lõpetab vestluse: "Iseendale". Nii see paraku ka on, ta teenib neid, kes parasjagu talle rohkem maksavad ja nii võib teda kohata kaubalaevadel kaitseks piraatide vastu või kodust jooksnud krahvitare tagasi toimetamas ja muid juhutööotsi täitmas. Vähesed, kes üldse julgeksid talle vastu astuda hoiduvad teda solvamast, sest legendid kuningriigi hiilgeaegadest ja sõdadest, mis vaid lahingumaagide jõu ja tarkusega üle elatud, on teada pisematelgi lapsepõnnidel.

See oli siis väike ülevaade karakterist keda looma hakkan, ometi võib projekt ka pooleli jääda, kuid kui kõik suurepärane välja kukub siis ehk loon hiljem midagi veel edasi. Igatahes...

Concept: (täna joonistatud 30min - 1 tund, kella ei vaadanud)

http://i.iimmgg.com/images/th/9e132510dcdbdeb8e1eb595af2db3590.jpg

Olgu nii, edu mulle lähiajal hakkan mudelit tegema!

[Muudetud: 21.12.2008 Perfoon]

[Muudetud: 21.12.2008 Perfoon]


Crypton - 21.12.2008 17:50

Märkimisväärne joonistusanne :)

Mis mootoril tegutsema hakkad ?


simmo - 21.12.2008 17:56

Edu sulle! Loodan et kunagi ikka midagi valmis ka saad!

Sul tundub ka hea joonistamisanne olevat!


Perfoon - 21.12.2008 18:14

No tegelt oli mul täna lihtsalt hea käsi, ja tuli päris kenake välja, alati nii ei juhtu.
Esialgu ma veel mängu tegemiseni ei mõtle, üks asi korraga, üritan kena lowpoly mudeli valmis teha ja ära tekstuurida: see on ka päris jõhker töö. Muidu progremises ma mingi super kala ei ole, natuke olen Irrlighti näppinud aga sellega ma failisin, kuna C++ hakkas mulle mingi hetk järjest seda totakat kõige tuntumat windoosa errorit pilduma (send error report/don't send).


Uku - 22.12.2008 10:32

Ütleks et see näeb välja nagu mingine spioon või pätt kes keep seljas kapuuts peas varjudes ringi luurab ja nuga selga lüüa tahab, kuigi ma pean mainima, pliiatsit oskad vedada ning idee on hea....

Näiteks see et mängu tegelne töötab sellele kes rohkem maksab..
Ongi valmis missioonide põhjus, et mängu eesmärk miks misioone teha, ja kuidas neid teha... ei pea mingi vihaselt filosoofiline stoory taga olema, vaid tüüp tahab lihtsalt $$-i... Kuigi jah, kindalsti on mingi tagamõte ka, mingi kaugem eesmärk kuhu mänguga jõuda on vaja...


Perfoon - 22.12.2008 12:39

Vaikselt siis olen alustanud mudeldamisega ja baasmodelli keha on üprisgi valmis, tegelikult on suhteliselt kiirelt valminud, eile õhtul ja täna hommikul natuke mudeldamist, põhiline aeg on kulunud hoopis Google pildiotsingus ringi rännates ja megade kaupa inspiratsiooni alla laadides ning kitarri tindistades.

Mis puutub selle karakteri kirjeldusse siis see on lihtsalt kirjeldus kellena ma seda tegelast näen, ja kindlasti ei ole see mängu story.

http://i.iimmgg.com/images/th/c5bbb9bbca56600817820ed9e5b4b1c5.jpg

Järgmisena võtan siis ette pea, baasmodelli sain just valmis, aga ma tahan talle kuju anda hoopisgi Zbrushis, eks vaatab mis välja tuleb.


Perfoon - 22.12.2008 18:27

Pärast tobedalt tüütutu detailide mudeldamist hakkan vaikselt modelliga ühele poole saama.

http://i.iimmgg.com/images/th/b91b87249444e42d0c5e7aca0f4a792b.png

Lähitulevikus tahaks modelli ära lõpetada ja UV mappi ettevalmistama asuda.


Pilvemees - 23.12.2008 11:00

aa, kui teed mingi naistegelase, siis võiks ta ikka selline olla - klassikaline superkangelanenaine:

http://ultimatecomics.free.fr/xmen/images/x-men/Psylocke_04.jpg


minimemm - 23.12.2008 12:29

Miks peab klassikaline olema võiks ju ikkagi oma fantaasiaga teha, mõttetu on niimoodi ära kopeerida.


Perfoon - 23.12.2008 14:24

Hmm, naistegelast praegu nagu ei viitsi üldse väga teha, mul baasmodell muidugi valmis ja selles mõttes saaks kiiremini ja siis kui ma seda modelli tegin siis oli isegi mõte, et võiks teha lowpoly FPS mängu karakteri, nahktagis ja kollaste shooteri prillidega (kusjuures ma teen selle kindlasti kunagi valmis), kuid kuid siis tuli kool peale ja vahepeal sai hoopisgi Zbrush'i näpitud ning oma lõbuks see mudel ära skulptuuritud, tulemus: http://jphp.110mb.com/Pildid/p12.jpg (alla 17 aasta ei soovita)

Nii, et jah kõigepealt püüan selle modelli valmis saada. Vaikselt tegelen uv mappimisega aga teatavasti on see väga tüütu ettevõtmine. Mis puutub modelli siis baasmodelli ja peaga olen ise väga rahul, polycount on küll üpriski kõrge aga jah, kukkus paremini välja kui naise modell. Kõiksugu rekvisiidid ei kukkunud nii hästi välja nagu oleksin tahtnud, eks ma vaikselt baasmodellist alustades hakkan tekstuurima ja siis vaatab mis kustkohast ümber tuleb teha.
Olgu nii.


Uku - 23.12.2008 16:12

error tuli?! 403...

ning ma pakun et pilvesmehe näide ei läheks võluriga kokku vaid on pigem mingi "assasin" või nii naine on nahas?!, elektra oleks parem näide... http://www.geocities.com/snake1265/SienElektra.jpg või http://www.boston.com/news/globe/ideas/brainiac/NewAveng.jpg


Aply_Games - 23.12.2008 16:17

kopi pildi adre aadressi ribale ja siis vajuta enter või operaga paste - go..


Uku - 23.12.2008 16:31

Tõsi, sain ka toimima....