Foorumi logo

pr0str33t .. mnja.
pr0str33t - 26.1.2011 18:08

minu siis väike lugu kuidas mänge hakkasin tegema jms..

muidu päritoluga olen Viljandist, ja vanust 13, varsti 14 ;)

Minu mängude tegemine, või proovimine teha algas umbes 2006 or 2007 aastal, tsekisin basicut. Game Makerist ei olnud sel hetkel midagi kuulnud. Basic tundus sel hetkel minu jaoks liiga raske ning viskasin selle mõtte natukeseks peast, et basicuga mänge teha, ning otsisin midagi kergemat.. sattusin java otsa .. hmm, seda õppisin omaette netist, ning valmis ei saanud erilist midagi...
2008 aasta lõpus avastastasin game makeri . hmm, kus olin alles õhinas, kuid kahjuks , alguses ei mõistnud eriti midagi. ning siis sattusin siia foorumisse.. lugesin õpetusi, näiteid, kasutajat ei olnud sel hetkel , ja ei viitsinud ka teha . õpetustest ja näidetest sain midagi aimu, ning hakkasin aretema.. ei saanud hakkama ning andsin ka selle käest , paariks kuuks. Ning siis tuli mul äkki uuesti tahtmine mänge teha. Tulin tagasi siia foorumisse , ja ennäe lugesin uuesti abi , näited jms läbi, ja sain maze valmis .. see oli küll väga väga algeline, aga alguseks seegi... 2008 aastal ma üritasin teha mänge nii et vähe pole, kuid jah, ei õnnestunud just hästi.
2009 sain jälle jalad alla, alustasin ikoonidega.Heh, vaatasin et toredad asjad, aga GML kasulikum ning hakkasin GML õppima. sain päris palju selgeks, ning sain maze valmis, kus oli midagi teha.
Siit foorumist hakkasin abi otsima kui ei osanud, ning nüüdseks, kui on 2010, siis oskan ma midagi ikka teha ka :)

muidu minust :
hmm, välimust ei hakka kirjeldama teile, aga hobideks on noo.. ekstreemspordid igasugused , põhiline on rula . samuti vahest üritame sõpradega parkuurida .
2009 aastal hakkasin tegelema räppimisega, ja nüüd olen midagi loonud ka ...
rohkem polegi!

aidaaa ! :)

oliver12 - 26.1.2011 19:51

Üks küsimus, millise mänguga sa said mudilaseks?(Huvi pärast)

pr0str33t - 26.1.2011 20:01

eee..... eiteagi täpselt seda :D

valter - 26.1.2011 22:17

jamh

pr0str33t - 27.1.2011 16:34

mis jamh ? :D
igav tekst oli, valter ? :D

oskarvalk - 1.5.2011 08:58

Kingitus!
Tegin sulle mängu sest Demon Maze ei ehmata...:ja:

Zimonak - 1.5.2011 10:18

@oskarvalk:
Sul on failil laiend kaduma läinud (.exe).

Kui kinkida, siis juba midagi korralikku.