Foorumi logo

Hoiatused
jnt - 16.11.2009 06:17

Siin siis kõik foorumikasutajate hoiatused. Eelnev teema oli kaduma läinud varem, seega teeme uuesti. Nagu asi oli, siis pika aja jooksul hoiatused kaovad ja samas kui 3 hoiatust kokku saad, on kohe minek siit foorumist. ;) Seega, poisid ja tüdrukud, olge korralikud. :)

Ja alustame häbipostiga:
alju5 - bännitud
scandalize - bännitud
icedude - 1 (provotseeris tüli)
SHOOTER - Postituste keelamine
oskarval - bännitud (spämmis)
GamePro - 1

jnt - 16.11.2009 06:18

alju5 sai hoiatuse võõra mängu nimetamisel oma mänguks. Häbematu inimene. (n)
http://dmgamez.pri.ee/foorum/viewthread.php?tid=3005

valter - 16.11.2009 22:18

scandalize on bännitud, kuna spämmis paljudes teemades ja teiste postkastis.

Alju5 - 20.11.2009 00:14

Kuule idioot! :D Kas sa üldse tead, et tänapäeval on mitmeid võimalusi Doom'i alatest graafikast, objektidest, häältest kuni maailmadeni ümber teha!
Nüüd tegite küll endil ikka täitsa margi maha! :P

Peeter - 20.11.2009 00:59

Tsitaat:
Tsitaat: Alju5
Kuule idioot! :D Kas sa üldse tead, et tänapäeval on mitmeid võimalusi Doom'i alatest graafikast, objektidest, häältest kuni maailmadeni ümber teha!

Kui sa võtad mingi mängu ja teed selle ümber, ei tähenda, et see sinu tehtud mäng oleks.

Tsitaat:

Nüüd tegite küll endil ikka täitsa margi maha! :P
Ainuke kes tegi endal margi maha oled sina.

Alju5 - 20.11.2009 01:15

Ja millal ma seda ütlesin, et selle mängu tegin ma täiesti ise? Kas "tegemist on", tähendab nüüd siis seda, et ma tegin ise või? Tegin jah ise maailma, 2 maailma tegin ise lausa pluss veel lisafunktsioone, mida tavalisest Doom'st sa eal ei leia. Teete järgi või? :P

Me pole siin keegi siis mängu tegijad, Game Maker Language pole ka meie töö, ometi kirjutame seda vastavalt oma vajadustele ja kui mina teen seda Doom'ga, siis olen kriminaal jah? Vaadake ringi, üle maailma tehakse siukest asja sadade viis, ainult siin lollis foorumis seda ei tehta ja Eestis ei tehta, see pole keelatud! Ma ei kasuta Lode Runner pisikest mängulist maailma kokkupanemist, vaid keerukaid lisaprogramme, mis annab andmeid datas ümber kirjutada.

Te vaadake parem üht õiget mängutegijat, kes on Game Maker'ga mängud loonud täiesti ise ja enamasti üksi, te olete haledad kõik tema suhtes. ;)
http://www.brothersoft.com/games/mario-worker.html
http://games.softpedia.com/get/Freeware-Games/Mario-Forever-4-1.shtml
http://games.softpedia.com/get/Freeware-Games/Super-Mario-Bros-Galaxy-Forever.shtml

Kõvad graafika ja fps'i profid siin! :P

jnt - 20.11.2009 08:32

alju5, doomi teemas ütsid, et see on sinu mäng. Seda see polnud, seega ole kuss ja ära risusta hoiatuste foorumit. Kuidas saab üks inimene nii süüdimatu olla?

Alju5 - 20.11.2009 11:04

jnt, sellist sõna, nagu "minu mäng", Mikk, Kaarel and Alley Wars's pole! Minu episood oli see aga kindlasti! ;) Mina saan olla süüdi ja mitte vähe, aga mitte siin foorumis ja mitte praegu! :D
Mina olen oma reeglid paika pannud teile juba ennem siia tagasi tulemist veel lisajärelandmistegagi, kuid te ei suutnud ka neid järele jäänud reegleid täita, seega risustan ja rikun teie reegleid minagi, nagu tuju tuleb, kuni te otsustate mind eemaldada, mul pole kahju ja ma luban, et enam ma ei naase ennem, kui peaadmin tuleb ise mu juurde ning lubab aksepteerida ka minu vajadusi! :)

InCreator - 20.11.2009 12:20

Aktsepteeri IP-bänni, mille just panin.

Alju5 - 21.11.2009 16:37

Vaata türa, nii kui ma teisest arvutist tulen, lisan teie foorumisse uue konto ja ei kasuta seda kunagi, kuni teie vitukesed ei hakka aksepteerima, et mina ei taha Alju5'e seotust DMG-Foorumiga! ;)

jnt - 21.11.2009 16:40

Mida rohkem postitad, seda rohkem seod end... seega kao siit! :D

(rakendame postitamise keeldu... vaatab, mis saab)

Peeter - 21.11.2009 18:24

Tsitaat:
Vaata türa, nii kui blah blah blah.....

Vaata ise türa. :ei:
See on homode ja naiste värk.

Alju5 - 1.12.2009 21:30

Ma ei ole kuskil öelnud, et Doom on minu tehtud mäng!

veka8 - 2.12.2009 12:07

nup hoiata inimese all ei vii sind õigesse teemase !fix it fix it!

Alju5 - 2.12.2009 19:53

Kui te nati kildu panete oma varjatud tähedustega lausetes, siis tõlgin veel ära, kuid see jama esita jnt'le, tema saab aru, mina panen möla, mida ma isegi ei mõista, lihtsalt prügikasti! ;)

jnt - 2.12.2009 20:39

aljule taas hoiatus... ropendamine ja solvamine u2u teel:

Tsitaat:
Tark photoshop'i nägu ja tukk, sitt aju kaabakas, suuruselt alles tattnokk!
Näri kamaraid ülbik! :)

Alju5 - 2.12.2009 20:59

Sa tõbras vastad äkki mulle oma Ansipi keeles, miks sa endale hoiatust ei pane sellise ebaõigluse ja valesüüdistuste esitamise eest varguse osas? :)

Alju5 - 2.12.2009 20:59

Või paned mulle hoiatusi hoopis selle eest, et ma ei meeldi sulle? :)

jnt - 2.12.2009 21:11

whatever, alju...

Alju5 - 2.12.2009 21:27

What ever, äkki kerid perse kaa! :D Mina sinuga täna ülbitseda viitsin! ;) Ehk homme veab ja siis ei viitsi, aga täna on lõbus igatahes. :)

Ma ei oska peas kaa siukseid kaabakaid kirjeldada, nagu ma siin näha võin! :D

Mina ei nõua palju, ei vabandamist, ei vastutasu ebaõigluse eest, ega isegi teie munnitsipaalpolitsei töö lõppu, ma soovin kõigest konto eemaldamist nimekirjast, mis on teostatav paari klikiga, mida tean, kuna ka mul on foorum. Persevest kurat! :)

jnt - 2.12.2009 21:45

Tsitaat:
Tsitaat: jnt
whatever, alju...

Alju5 - 2.12.2009 21:50

"What the cunt?" äkki? :D

valter - 2.12.2009 22:03

mida vit..
ma vat kohe meelega ei korrasta foorumit

Alju5 - 2.12.2009 22:34

Ära korrasta jah, mul pohhui, kui aru ei saada, et ma oma nime DMG Foorumi nimekirja ei taha! :o

icedude - 3.12.2009 10:16

Ma tahan oma hoiatuse edasi kaevata!!!!
I want justice.
Kuhu jäi demokraatia???
Mis sai lihtfoorumlase õigustest?

Inc, ma saan aru kui keegi paneb maha parema commi kui sina siis pead näitama oma võimu ja nõuad alandlikkust enda ees.
Ei. EI, not anymore. Ma ei kummarda kellegi ees, isegi ennast jumalana kujutava Infinity Creator( ka nimi väidab seda) ees.

(A)(A)(A)

InCreator - 3.12.2009 10:36

Ära aja segast. Ega meil siin võistlus pole "mõõda oma--"

Kui ma (või ükskõik kes 10-st modest) üritan moderaatorina inimesi korrale kutsuda ja demineerida olukorda - ropuks kiskuvat teemat, siis ei pea mitte proovima kohe selle peale asja veel hullemaks ajada.

MINU TÖÖ ONGI KORDA HOIDA, IDIKAS!

Võib-olla on kogu edasine läbu just sinu nähvamisest ja niigi rappa kiskuvale teemale läbu lisamisest...? Meeldib roppude sõnade foorum või? No eks sa lase edasi.
Aga mis sellest enam.

Aga igasuguse kummardamise-teema peale ärgake üles juba. See on foorum - või püüab olla - mitte missivõistlus.
Ükskõik kui kõva ütlemisega sa ei oleks ja vinge mees, staatust see su avatari all ei kõiguta karvavõrdki.

Loeb ainult üks asi - ja see on oskus ja tahe teha mänge.
Või kui ei sobi, kerige delfisse kommima, kõik see mees. Jorsil on jumala õigus, et dmg võiks kinni panna ja läbustajate kari lapsemure.ee-sse saata. Sest miskipärast on kõigil äkki joonlaud peos, "Valmis projektid" ja "omalooming" foorumid aga nagu tühi kõrb.

icedude - 3.12.2009 15:12

Ma ei tea. Mingeid leveleid saab...ma juba level 6...jama ajamise eest:D

valter - 3.12.2009 15:27

"teeme mänge".. Võibolla inspiratsioon on otsas.
POSTITAGE MÄNGUD SIIA!

"dmg kinni" kus see loogika on? Kui keegi kesiganes ajab mingit paska, ropendab jne, siis kohe kinni? igaüks peab midagi ette võtma, mitte kaasa mölisema või mis iganes :epic:

Alju5 - 4.12.2009 11:02

Tsitaat:
Tsitaat: icedude

Ma tahan oma hoiatuse edasi kaevata!!!!
I want justice.
Kuhu jäi demokraatia???
Mis sai lihtfoorumlase õigustest?

Inc, ma saan aru kui keegi paneb maha parema commi kui sina siis pead näitama oma võimu ja nõuad alandlikkust enda ees.
Ei. EI, not anymore. Ma ei kummarda kellegi ees, isegi ennast jumalana kujutava Infinity Creator( ka nimi väidab seda) ees.

(A)(A)(A)

Türa, ma imestan üldse, et üks meist, peale minu veel hoiatuse sai! :o Äkki hakkab InCreator aru saama, milline tõbras ta on, sest ehkki seda julgeb öelda ainult üks selle foorumi esindaja, ehk siis mina, siis oskan ma seda alati põhjendada, samas teie viskate silte, milles te kunagi kindlad ei saa olla, näiteks see, et mul on väike munn munn munn ja veelkord munn :mad: :) Nüüd ilmselt pani InCreator ka mõnele teisele hoiatuse, kes pole siin nii väga kõva tegija. No täielik kaabakas ja reetur kaa veel. :s Sellega see õpetaja mulle küll midagi ei tõestanud! :o

InCreator aga ajab jama edasi, tema üritab siin korda hoida, tema teeb siin kõva tööd, tema õpetab ja teab, mis on mäng! :P Kus su kord on, InCreator? :o Kui sa üritaksid foorumi heaolu nimel hoiatusi toppida kellelegi teisele, kui mulle, mitte selle nimel, et end parema valguse juures näidata, siis ei oleks ka mul oma toreda sõnavaraga täieneda, mida juba ammu tahaks teie pihta visata! ;)

Tsitaat:
Tsitaat: icedude
Ma ei tea. Mingeid leveleid saab...ma juba level 6...jama ajamise eest:D

Leveleid saab siin selle eest, palju sa postitad, idioot! ;)

Tsitaat:
Tsitaat: valter
"teeme mänge".. Võibolla inspiratsioon on otsas.

Kus peaks olema minu inspiratsioon siia veel mänge tuua, kui siin aina kiusatakse teistsuguseid ja algajaid taga? Mina siia erilist enam midagi ei too, sest siinsed reeglid on siiamaani kehtinud vaid mulle, teised sõimavad ja ülbavad, ei kommenteeri isegi loomingut, vaid lasevad žiletti osta ja mind tehakse veel pahaks kaa, kui mina nad läbi sõiman selle eest, arvamustega, mida reaalselt mõtlen. InCreator kõva õpetaja ja juht siin meil ei kutsu minu tööd üldse loomingukski, kuna selle sisu pole tema maitse järgi, aga oskusi Game Maker't kasutada tema siinkohal mängutegija oskuseks ei nimeta, eriti kui tegu on Alju5'ga. Kus peaks olema minu inspiratsioon siia midagi üldse tuua, kui siinsed juhid ja diktaatorid on täielikud kaabakad ja end kõrgele upitavad türapead? :o

InCreator - 4.12.2009 14:42

1) Ära ropenda!

2) Selle aja ja mula peale peaksid küll juba ise aru saama, mis sinuga valesti on.

Keegi ei palu sul žiletti osta olemas olemise eest või näo järgi.
Kõik baseerub sellel, kuidas sa käitud, mida ütled ja teed.

Mina arvan, et su mäng on saast. See on laisalt tehtud ja pole huvitav.
Ja täpselt ütlesid - pole minu maitse. Ma loendasin väga viisakalt mitu-mitu asja, mida sa võiks paremaks teha ja muuta.
Tahad tõde teada? Kellelegi eriti ei meeldi! Sest teised teevad palju-palju paremini, hoolikamalt! Ja algajaid õpetame. Selliseid, kes õppida ka tahavad, öeldu üle mõtlevad ja järgmiseks parema mängu teevad... mitte selliseid kelle suust tuleb vaid munnivalinguid iga asja peale.

Selle asemel et konstruktiivsest kriitikast kasu lõigata, õppida ja areneda kukkusid inisema ja sõimama. Mida sa panid oma mängu siia, kui sind ei huvita, mida teised arvavad? Hoia oma spagetti-kodukal ja ära roni siia tüli norima. Pealegi, sul pole üldse mõtet mänge teha: kui sul puudub enesekriitika ja võime areneda, ei jõua sa niikuinii kuhugi.

Ja mingit kurja diktaatorlikku jõudu siin pole. Ära kujuta ette. Terve foorum mõistab su käitumist hukka. Jah, ca 100 inimest, kellele sa ei meeldi? Ei sina, ega su looming? Ehk oleks aeg järgi mõelda, miks? Sest kõik on korraga lollid ja ülbed või?

Usud sa tõesti, et oled nii hirmus oluline tegelane et keegi raiskab aega meelega ja just sulle kärna panemiseks?
Ma kordan, meil ei ole missivõistlus siin. Kui keegi on populaarsem, siis tänu sellele, mida ta oskab, mida on teinud ja kuidas kasulik olnud. Mitte selle pärast, kui ropusti kirjutada oskab!!!

Ei usu? Arvad et ma olen "juhtkond", kes üritab sulle lihtsalt ära panna? Sorri, siin valitseb ikka veel demokraatia.

Tee variasse küsitlus "kas alju5 (ja tema mäng) on saast?" ja vaata ise.

"kuidas koer külale, nõnda küla koerale"
oled kuulnud?

Hoiatame aga neid, kes rikuvad korda. Mitte NEID kellele alju mäng ei meeldi või kahtlustavad plagiarismi. Oma arvamusele on õigus EW-s kõigil, aga nagu riigiski, on ka foorumis kord. Ei ropenda niisama, ei postita valesse kohta, ei provotseeri korrarikkumisi. Ja lõpetuseks kordan seda, mida olen palju öelnud:

FOORUMI JA KOMMUUNI LIIGE OLEMINE ON PRIVILEEG, MITTE PÕHISEADUSLIK ÕIGUS!

Sest mitte mingi seadus ei kohusta foorumit jagama kaabakate ja korrarikkujatega. Käid närvidele ja teed sitta, blokime ära. Vot. Foorum on neile, kes tahavad siin olla ja osa võtta tegemistest. Nemad nõmedike pärast kannatama ei pea.

veka8 - 4.12.2009 15:11

Ei tegelt me kõik mõtlesime ja leppisime kokku u2u teel, et ah alju mingi nõme nimi hakkame seda pässi mõnitama ja laimama ja ütleme, et ta mäng on pask kuigi tegelt see on nii hea. Loogiline ju pff...

InCreator - 4.12.2009 15:22

tss-ss!

h0lx - 4.12.2009 15:30

Alju meie "Alju5 vastane vandenõu" salafoorumit ei näe, niiet ta võib ju selle olemasolus teada, aga seal olevast jutust ei tea halligi.

InCreator - 4.12.2009 15:40

No igatahes oleks viimane aeg teravmeelitsemine jätta ja selle tobeda sõja osas rahu välja kuulutada. Jõulud ka, rahu-aeg.
Kui väga tuska teeb mu soovitus, eks madistame peale jõule edasi :D

Aga tõsiselt, mõne mängu võiks enne aasta lõppu ikkagi valmis treida.

Alju5 - 5.12.2009 21:59

InCreator, kuna mõni oskas ka viisakaks jääda oma pahameelega, siis lubasin talle, et püüan privaatsõnumites asju ajada, kuna ma aga tahaks sind ja mõndasid veel läbi sõimata ja mitte veel vähe, siis otsustasin, et ikkagi postitan, kuid arvestades, et keegi oskab ka normaalselt suhelda ja mitte kõike minu kaela ajada, siis otsustasin siiski postitada, aga üritan, ei luba midagi, aga üritan hoiduda oma roppustest ja kõige otsesemast arvamusest sinu kohta. :)
Näed, nii paha ma kaa siiski pole, võid kritiseerida, aga seda tuleb teha vaid teema koheselt ja viisakalt ja ei tohiks toetada enamust selle pärast, et võib veel enam probleeme tekkida. :lala: Kõik! :)
Minu mäng ei meeldi kellelegi, selles võib sul õigus olla ja ma ei vaidle sulle vastu siin kohal... Kuid laisalt tehtud? :o No kuule, kui ma olen mängu peale kulutanud üle poole aasta juba sellepärast, et ei taha leppida isegi pisema graafika ja positsiooni veaga mängus ning vajan, et kõik oleks pikseli pealt nii, nagu ette kujutasin ja ma parandan seda ühte pikselit kasvõi öö otsa, kui ei oska ja mulle öeldakse, et mäng on laisalt koostatud, siis mis on siin sinu arvates nii jõle õpetlikku? Anna andeks siis, ma püüan praegu viisakas olla, ma ausalt ütleks veelkord välja, mida sust arvan, ühe hea sõnaga, aga ma praegu püüan mitte, selle viisaka palve eest privaatsõnumina. :)
Kui sul ei meeldi minu mängu sisu ja nimetad selle eest, minu oskusi arvutis kehvaks ja mängu laisaks, siis kas ma peaks seda asja nii võtma, et sul on õigus või? :o Kui ma näen 100 aastat vaeva ja õpetaja ütleb, et ma olen laisk, siis ma võtku algajatest eeskuju ja kuulaku sinu õpetusi? :o

Ma püüan ausalt praegu veel jälle uuesti viisakas olla, kuni suudan ja mainida, et mulle ei pea sina, küll õpetama Eesti Vabariigi demokraatiat. See kehtib ning see on sõna vabadus, aga tõsi on see, et mõnes paigas ei lasta teisitimõtlejaid, iseõppijaid, ega lihtsalt teistsuguseid läbi, arvestatakse aga enamuse sõnavabadusega, see ei tähenda seega, et kõigil oleks võrdsed õigused. :o Seda ainult öeldakse, et kõik on demokraatias võrdsed, aga kui maailmas on sinusugused, kes eelistavad minusuguseid ennem välja lüüa, kuna enamusega on liiga tülikas võidelda, siis on demokraatia suht subjektiivne teema. ;)

Kuidas koer külale, nõnda küla koerale? Toon oma saasta mängu ja rikun siin sellega normaalsete inimeste head enesetunnet? Tasutakse mulle siis kambakaga ja Uku näidetega, mis on täiesti laimavad,et siis nii nagu või? :o Sorri tõesti, ma mõtlesin, et ma tulin mängutegijate foorumisse ja kuna mina olen kaa mängutegija, ehkki mind selleks ei peeta, siis mõtlesin, et ma ei tee teile kurja. :P

Kas see lause muidu ei olnud mitte nii, et: "Kuidas küla koerale, nii koer külale!" :lala:

Peeter - 5.12.2009 22:59

Ma ei usu, et sa seda pool aastat tegid. Pigem nii, et pool aastat tagasi alustasid, tegid paar tundi ja jätsid pooleli. Pool aastat läks mõõda ja nüüd tegid "valmis".

Uku - 5.12.2009 23:13

Teate mehed ja naised, kes siin foorumis on, mul on mage olla ,et Alju5 on mind maininud, tegelikult kah. Ma julgesin vaid püstitada hüpoteesi et ta rahumeeli õitses kui "kõik imekombel kolmandas tasemes surma said, aga SUUR ALJU the FIFTH selle ju ometigi läbi on teinud, oh, imestust?!" Ning seetõttu, et oma arust ma tõin talle loogilise seltuse sellest mida mängus näha tahaks.

Aga et pool aastat seda mängu teinud? Kui ma pikseldan ,siis mul tekkib poole päeva jooksul juba mingi areng, teen midagigi teistmoodi, ning tihti tuleb tahtmine siis ka eelnev ümber teha...

Ning nagu Hyena mainis, kui screenshotte ei ole, ei lae mitte midagi siit foorumist alla, kuna tegu võib ülivõimsa mölaga olla... Välja arvatud kui tegu on inimesega kes on ennast tõestanud, või juba kauem ringi liuelnud, kuna siis on oht millegi jubeda küüsi langemiseks väiksem...

InCreator - 7.12.2009 12:01

Tsitaat:
... parandan seda ühte pikselit kasvõi öö otsa, kui ei oska ja mulle öeldakse, et mäng on laisalt koostatud, siis mis on siin sinu arvates nii jõle õpetlikku?

Kas peab olema õpetlikku?
Kui mulle piim ei maitse, kas ma lähen õpetan talumeest paremini lüpsma? Mulle ei meeldinud eriti ja põhjendasin, miks. Kas see sind huvitab või ei, on sinu asi.

Ma võin veelgi öelda: Sa oled hirmus algaja alles ja sul on pikk tee käia. Isegi kui sa sellest ise aru ei saa. Aga jällegi, on 100% sinu asi, kas sa seda usud või ei.

ÜLDISELT, algajad alati kuulavad meil, mida öeldi, teevad järeldused ja parandused ja arenevad edasi. Mitte ei alusta sõda terve kommuuni vastu. Sellel eeldusel ka avaldasin arvamust.

Tsitaat:
Anna andeks siis, ma püüan praegu viisakas olla, ma ausalt ütleks veelkord välja, mida sust arvan, ühe hea sõnaga, aga ma praegu püüan mitte, selle viisaka palve eest privaatsõnumina. :)

Minu-valteri leiutatud liikmestaatus (ei, mitte need tähekesed) paneb väga täpselt paika, kes on tõsiseltvõetav ja kes mitte.
Sinu nime all on puine plakat "tühi koht".

Mis tähendab, et su arvamus ei lähe mulle kahjuks korda, olgu see nii ropp kui tahes.

Plakati muutmiseks tuleb teha häid, huvitavaid mänge ja staatusega kasvab ka sõna jõud, üldine respekt ja tõsiseltvõetavus. Me oleme mängu-, mitte sõimumeistrid ja kui tahad, et sind võetaks tõsiselt, tee tõsiseltvõetavaid mänge. See on parim nõu, mida siin foorumis saab anda ja sulle iial keegi siiani on andnud...

Tsitaat:
Kui sul ei meeldi minu mängu sisu ja nimetad selle eest, minu oskusi arvutis kehvaks ja mängu laisaks, siis kas ma peaks seda asja nii võtma, et sul on õigus või? :o

Nagu ma ütlesin, sa ei PEA midagi kuidagi võtma. Arvamus on igaühel isiklik. Ja iga kunstnikku tavaline näituselkäija ei mõistagi! Ega ta seepärast pea maalimist maha jätma, et mingi tädi Maali tema loomet ei mõista... ma võin ka 100% eksida ja sigakõva mäng on. Aga...

Tsitaat:
Seda ainult öeldakse, et kõik on demokraatias võrdsed, aga kui maailmas on sinusugused, kes eelistavad minusuguseid ennem välja lüüa, kuna enamusega on liiga tülikas võidelda, siis on demokraatia suht subjektiivne teema. ;)

Täitsa ausalt, meil demokraatia täiesti toimib!
Ma soovitasin juba: kuula teisi, kuula kõiki! Loe kõikide kommentaare, korralda küsitlus kasvõi!

Mängu kommenteerides pole minu, jnt või mõne teise sõna karvavõrdki olulisem kui ükskõik kelle teise oma. Hea küll, mängumeistri staatuse järgi meistrid peaks paremini teadma ja objektiivsemalt hindama mängu... aga minu sõna ei pea keegi kuulama, ja mingit suurt ja musta kuningavõimu siin ei ole.

Sõna peab kuulama, kui ma moderaatorina palun mitte ropendada või sigadusi teha. Mängu kommenteerime on hoopis teine asi!

Tsitaat:
Kuidas koer külale, nõnda küla koerale? Toon oma saasta mängu ja rikun siin sellega normaalsete inimeste head enesetunnet? Tasutakse mulle siis kambakaga ja Uku näidetega, mis on täiesti laimavad,et siis nii nagu või? :o Sorri tõesti, ma mõtlesin, et ma tulin mängutegijate foorumisse ja kuna mina olen kaa mängutegija, ehkki mind selleks ei peeta, siis mõtlesin, et ma ei tee teile kurja. :P
Kas see lause muidu ei olnud mitte nii, et: "Kuidas küla koerale, nii koer külale!" :lala:

Sa saad valesti aru. Ma juba soovitasin, tee mänge, aga ära kirjuta midagi muud.

Ma arvan et meil on samasuguseid või oskamatumaid mänge jalga segada, kõik püüavad aidata, soovitada, õpetada ja arendada, et saaks mõne aja pärast palju vingemat mängu proovida.
Küll aga pole siin eriti inimesi kes kukuvad abistajaid/kommenteerijaid sõimama ja üldiselt sigatsema.

Hoopis sinu "arvate must nii, ah, nähh teile, niikuinii teile ei meeldi, minge munni"-ja-nii-edasi-tekstid igas postituses ajaksid igas foorumis inimesed tagajalgadele!

Kuidas sa, kurat küll, sellest ikka veel aru ei saa?
Mida siia puutuvad mängud?

Alju5 teema kirjelduse esimese posti alatoon oli ju "te olete nii vastikud aga ma tulin tagasi ja annan teile veel ühe võimaluse"

No mida sa - inimene - loodad niimoodi plõksides vastuseks saada?! Sa ju solvasid üheainsa lausega kogu kommuuni?!

Tsitaat:
Kui te arvate, et ei suuda siiski viisakaks jääda, siis on mänguga seekord kaasas ka kasutusjuhend, mis soovitab Eriti objektiivselt kas mängida või mitte mängida ning mida peaksite ennem kommenteerimist ja/või mängimist silmas pidama!

Leia inimene, kes selle peale tahaks midagi kommenteerida ja mitte sind lihtsalt perse saata ühes mänguga...

Ja veel: kui sa oled huvitatud sellest, kuidas kogu see supp "tagasi kerida", võin sulle nõu anda. Sel juhul saada privaatsõnum, foorumis on arveteklaarimist niigi üleliia palju.

veka8 - 7.12.2009 20:15

http://www.youtube.com/watch?v=9zBNDdFQ5Yc&feature=related

Tundub selle moodi teema xD

Kazpar - 7.12.2009 21:03

Tsitaat:
Tsitaat: veka8
http://www.youtube.com/watch?v=9zBNDdFQ5Yc&feature=related

Tundub selle moodi teema xD

ma just vaatsin seda videot hetk tagasi xD
sorry offtopic.

Alju5 - 11.12.2009 11:18

Olgu, InCreator! :) Nüüd tundub, küll eriti kahtlane ja eriti uskumatu, aga ma nagu tõesti hakkan jõudma selleni, mida ootasin. :õnnelik: Ma kordan veel kord, minu eesmärk siin foorumis pole olnud jätkuvalt koguda vaid häid kommentaare ja hindeid, suurt staatust jne., ega ka seda, et minu sõna ja arvamus siin võidule pääseks, vaid just see, et kui minu nimi siin kasvõi eksisteerib, olen siin siis ka või ei, siis tahan ikkagi lihtsalt, et need kommentaarid oleksid mitte ehk tolerantsed mängule, kui selle sisule ja mis iganes veale, aga just tolerantsed, minu suhtes, kui samuti inimesele ja mängutegijale, et need kommentaarid ei sisaldaks juttu: "mine osta žiletti, saad äkki r66msamaks!" või "m6ttetu mees!", et keegi ei hakkaks looma uut teemat, kus minu ehk raskelt loetavat juttu tehakse järgi veel siukse äärmusega, et pole midagi näha, et võimalikult maha teha, sest need ei ole õpetused, et kommentaarid mängule, see on sõim ja see ei meeldiks ka teile, kui rühmitus aljusid, teile kellegist nii teeks. :) Ma ootan, et kui te ka mängu pasaks peate, siis saaksin detaile ja põhjendusi. Ma ausalt poleks veel kedagi teist hakanud sõimama ka siis, kui oleksite lihtsalt öelnud jätkuvalt igale mu mängule, et mäng on sitt, sest see on vähemalt teemakohane kommentaar. Siis oleks ma lihtsalt varem või hiljem lahkunud, kuna seda, et mäng ja video ja jutt ja kõik, mis ma teen on sitt, kuulen ma igalt poolt, aga ikka ei tea ma, miks, mis on see põhjus, aga ma oleks arvestand teie arvamusega ja saanud oma hinded. Kas sa arvad, et minu sõbrad ja sõbrannad mind alati kiidavad ja õnnistavad? :) Ei! Vahest toovad nad välja ka kriitika, vahest teeb kriitika ka mitte just rõõmu, aga ma ei sõima omasid. Miks? Sest ta on seda teinud õieti, ta on öelnud, mis on valesti ja kui ma ehk valesti mõistsingi, siis põhjendab ta end veel, mis ma valesti tegin ja mis ses halba on. Kui ma olen sellega nõus, mis tihtipeale peab paika, siis kui vähegi suudan, püüan end parandada, kui ei suuda siis, seda ütlengi, aga mainin, et asi on minus. Kui ma ei ole nõus, mis peab ka tihti paika, kuid just sõprade, sõbrannade puhul, kes niiöelda oskavad paremini suhelda, siis põhjendan ja selgitan ära, vaidlen, kuid ei sõima, ei saada perse, kui ei saavuta kompromissi, siis vahetame teemat. Ka teie ei pea siin nüüd minuga nõustuma, see ei ole olnud minu eesmärk, on olnud vaid siis, kui muu tundub mitte aitavat. Minu eesmärk on olnud just osake sellest, mida saan näha imestuseks täna, sa mainid, inimestel võib olla erinev mõtlemine ja seda ei pea muutma, kui selle muutmine tunduks vale selle muutja jaoks. Ma ootan kommentaare ja hindeid, kuid tahan, et arvestaksite, et ma olen inimene ja teen vigu, aga mul on oma mõttemall ja ei tarvitse kõike kriitikat õigeks ja teostatavaks pidada. Kui mul on alati midagi vastu vaielda rohkem kui 8 leheküljega, siis see on sellepärast, et mul on juba eelmisest aastast viha teie vastu ja tahan ikka ära panna kohapeal, mil me arvamused lähevad lahku, aga ma olin viisakas ja olgem ausad, ma ei sõimanud kedagi, ega ka ei ropendanud. :) Siin on mul enamusest vist üsna 100% teine mõtlemine, kuid see, et see niimoodi on, sorri, aga teie viga. Te lähtute kommenteerides, vaid vastavalt oma maitsele ja kui see, mida ma teen seda ei ole, siis annate hinnangu minule, kui arvuti ja mängutegija oskamise tasemele, mitte minu mõttemaailmale ja fantaasiale. Kui teil ei meeldi see, mis minu mängudes toimub, siis olete siiralt veendunud, et ma ei oska Game Maker't kasutada ja olen täiesti tühi koht, selle asemel, et muuta "MänguMeister" tiitel "Populaarseim" tiitliks. Kuna ma teen mänge, mis absoluutselt teile kellelegi ei meeldi, siis peate mind laisaks ja algajaks, selle asemel, et liigitada mind algajaks peale minemises üldmassile. Ma ei heida seda viga teile kaa ette, sest kommenteerijaid on igasuguseid, kummalisi, kommentaari mõte ongi avaldada realislik arvamus, aga njah kuna ma olen seda juba nii palju kordi üritanud kirjeldada, siis lasen lühidalt, minu mängudes ei ole žilette. Kommenteerige või mängu, öelge igast kummalist, mille peale mul silmad suureks võivad minna, aga ärge tulge sõimama, tüli norima, vihjama, emo-staatust andma jne. :) Siis võin ma rahus otsustada, et njah, mina ei saa enamuses hakkama. Kui sa aga õigustatad veel neid nende käitumise eest ja tembeldad süüdi kõiges mind, siis ei õpeta, ega näita sa mulle midagi. :)
Nüüd aga saan ma näha, et sa üritad midagi põhjendada ja suunata vähemalt. Nüüd saan ma näha, et te olete tõesti mingist korrast huvitatud. Ilmselt peate mind hulluks crazy'ks, aga lasete ilmselt kiituste teema alla taktikalisi kommentaare: "kiidan k6iki, isegi aljut", "kiidan k6iki, kes otsustasid liituda..." ja ei lase teemal üle minna tüliks. Ma saan näha, ma imestan suurelt, aga mul tundub nüüd, et üritate asja vaikselt foorumis rahu taastada ja see mul meeldib. :) Ma tunnistan, et ei hakka iial teiemoodi mõtlema, ega teiega nõustuma, aga ma julgen kindlalt väita, et minuga on võimalik suhelda ja ühist kompromissi leida, ma usun, et mu sõbrad ja sõbrannad, kellelt seda küsiksite, kinnitaksid, et selleks pole palju vaja. Lihtsalt säilitage komproissi ka minutaolise teisitimõtlejaga, te ei saa minult mingit rünnakut, kui te kritiseerite ausalt, tehke proovi, kui ma hakkan sõimama, ehk on asi siiski selles, et kutsusite mind mu mängu pärast pedeks, mis on rohkem kooliteema, kui hinne. Kui te ei oska kritiseerida mind nii, et ma ei ärrituks, siis taandarendage veits oma suhtlemisoskust ja taipate peagi, mis on vaja suhtlemiseks inimesega, kes ei põlga teie isiksuse juures hetero-tüüpi, välimust, ega oskusi.
Ja ma võin selle kohapealt küll üsna julgelt väita, et mitte keegi ei ole teist hullu, ega crazy't isegi näinud, te ei tea isegi, mis see on. :)
Aga väga hea InCreator, kui sa näitad edaspidi veel kord õigeid võtteid rahu ja korra taastamiseks, siis hakkan ehk isegi sinu mõnda arvamust isegi aksepteerima ja sinuga kaasa mõtlema ning ehk on minuga isegi koostööd teha, seda ei usuta, aga kui seda on rakendatud, siis on jõutud edasi küll. :) Kui kokku saavad teisitimõtlejad, ei tarvitse populaarsus ja tava olla võitjaks. Kui see on sinu jaoks loll jutt, siis olgu, sa ei pea mulle Mängumeistri tiitlit andma, mind ülistama, hästi kommenteerima, ega mu arvamusega päri olema, ootan ainult sõbralikkust! ;) Ja siis saate selle mult vastu, te võite ses kindlad olla! ;)

icedude - 11.12.2009 12:11

LAUGH

Selle jutu peale tuli mulle mõte et hakkame naeru koguma. Et naerame mikrofoni, siis pakime ära ja saadame siia kokku:D

Alju5 - 11.12.2009 12:14

Kirjelda palun nii, et ma aru saan, mina ei jaga sinu üldpopulaarseid vihjeid. :) Kui rääkisid minuga. Kui rääkisid teistega ja see on jälle sõim, siis mina teile lootust enesemuutmises kindlasti ei anna. ;)

InCreator - 11.12.2009 12:55

Tsitaat:
et ma ei oska Game Maker't kasutada ja olen täiesti tühi koht, selle asemel, et muuta "MänguMeister" tiitel "Populaarseim" tiitliks.

Ma ei ole selle nii mõelnud varem, kuid päris täpselt panid. Kusjuures - "mängumeister" = "populaarne" on tõsi.
Ainult et see PEABKI nii olema!

See, kui sa oskad julmalt trigonomeetrilisi valemeid koodida ja assembleris koodida, ei loe mitte midagi siin. Loeb see, mis su oskused teistele pakuvad. Kui sa kogu oma überprogrammeerimisoskuse juures teed ikkagi igava ja mageda mängu, siis kedagi ei koti, kui keeruline pro-script seal see on. Igav mäng on tundmatu ja huvitav on populaarne.

Tsitaat:
vaid just see, et kui minu nimi siin kasvõi eksisteerib, olen siin siis ka või ei, siis tahan ikkagi lihtsalt, et need kommentaarid oleksid mitte ehk tolerantsed mängule, kui selle sisule ja mis iganes veale, aga just tolerantsed, minu suhtes, kui samuti inimesele ja mängutegijale,

Selle kohta ma rääkisin:
* Kui sa tahad head nime endale, ära riku seda madalale laskudes
* Kui sa tahad tähelepanu oma loomele ja mitte isikule, tee mänge ja postita, aga ära solva kommuuni rahavast ja aja teksti, mis ärritab teisi
* Tee vahet endal ja oma loomingul. See, kui su mäng ei meeldi, ei tähenda kohe, et sina ei meeldi.
* Küll aga vastupidi: vastiku tüübiga ei taha keegi tegemist teha, olgu kui äge looming tahes

"Uut algust" siin tehes oleksid päris kindlasti enne pidanud unustama vanad jamad. Siis näeks ka teised, midagi on teistmoodi. Nüüd aga panid täie rauaga samast kohast edasi...

Tsitaat:
Ma ootan kommentaare ja hindeid, kuid tahan, et arvestaksite, et ma olen inimene ja teen vigu, aga mul on oma mõttemall ja ei tarvitse kõike kriitikat õigeks ja teostatavaks pidada.

Ja ei peagi! Lihtsalt suhtu tänulikult inimestesse, kes võtavad vaevaks sind aidata, su asju katsetada ja nii edasi. ISEGI kui sa pole nendega nõus.
Sa ei pea 8 lehekülge vaidlema ja tegema NEILE selgeks, et neil pole õigus. Öeldi, sa pole nõus, hea küll, ära reageeri selle siis. Lihtsalt hoia see endale. Ära hakka õigustama ja kriitikat kritiseerima. Jah, teised mõtlevad teistmoodi. Ja oma arust püüdsid sulle abiks olla. Nad ju solvuvad, kui sa hakkad neid selle pärast maha tegema!

Tsitaat:
Kuna ma teen mänge, mis absoluutselt teile kellelegi ei meeldi, siis peate mind laisaks ja algajaks, selle asemel, et liigitada mind algajaks peale minemises üldmassile.

Miks sa teed mänge, mis kellelegi ei meeldi? (Ausalt öeldes olen ainult ühte mängu näinud so far). Ja kui iseendale teed ja teiste meeldimine ei koti, milleks teistele neid mänge jagada? Kui sa aga levitad ja ootad komme, no arvesta siis sellega, et ei meeldi. Ära mine šokki, et ei meeldinud...! Nagu ma ennist ütlesin, jah, meeldivad mängud on ka popid ja kuulsad, nagu on nende looja. See on normaalne. Ja ka see, et see töötab vastupidi - jama mängu tegija on jama mängutegija. GM kasutamise oskused siin ei loe, sest tegelikult on GM lihtsalt konstruktor, kus mingeid oskusi eriti vaja polegi.

Tsitaat:
Aga väga hea InCreator, kui sa näitad edaspidi veel kord õigeid võtteid rahu ja korra taastamiseks, siis hakkan ehk isegi sinu mõnda arvamust isegi aksepteerima ja sinuga kaasa mõtlema ning ehk on minuga isegi koostööd teha, seda ei usuta, aga kui seda on rakendatud, siis on jõutud edasi küll.

Nii kõva sotsiaalne rebimine ja perekond siin nüüd ka ei ole. Et vot seda ma nüüd aktsepteerin ja selle moodi mõtlen, see on tegija ja see on jobu.
Igaüks on indiviid, siia foorumisse ühendab meid vaid ühine hobi: mängutegemine. See ei tähenda, et kõik või üldse keegi mõtleks ühtemoodi või hirmsast armastaks/vihkaks teineteist.

Mind huvitab vaid, et sa ei teeks tüli kellelegi, pahandust foorumis ja ma oleks rõõmus, kui sinu näol on meil veel üks tubli mängutegija, kelle katsetusi aeg-ajalt proovida saab. Täpselt nagu iga teise liikme puhul, ei rohkemat ega vähemat. See, mida, kuidas ja mis mõttemaailmas sa teed, on su enda asi. Teistmoodi? Seda huvitavam!

Ja minul ja veel osadel on vaja kahte isiksust: Üks on moderaator, ja teine tavaline kommuni liige, olgugi et veteran.

Kui ma moderaatorina hoiatan provokaatorit-icedude, ip-bännin kedagi või muud taolist, et tähenda et ma kommuuni liikmena mingi kuri kunn oleksin. Modereerimine on üks asi ja mängumeister-kommuuni-arendaja olemine hoopis teine. Nii sina kui teised ka - kurat küll - ärge ajage asju segi omavahel!

Tsitaat:
Kui see on sinu jaoks loll jutt, siis olgu, sa ei pea mulle Mängumeistri tiitlit andma, mind ülistama, hästi kommenteerima, ega mu arvamusega päri olema, ootan ainult sõbralikkust!

* Sõbralikkust saab igaüks, kes ise teistega käitub sõbralikult. ISEGI kui vahel kellelgi on paha või trollimise tuju, ei pea alati tuld võtma igast postitusest! Ma ise nähvan ka vahel teravalt. Mis siis? Meil on 10 moderaatorit. Kui keegi sind maha teeb, või karmilt reegleid rikub, saada modele sõnum, ära hakka kodusõda pidama. Kui sa aga ei järgi korda, ei tee seda ka teised, ja siis ei saa ka ükski moderaator aidata.
* Arvestades sinu korraldatud kaost, ma ütleks et liigagi sõbralikud on ikkagi kõik su vastu. Hinda seda ja ära ärritu nii kergelt. Iga lolli ei peagi kuulama.

Ja puust ja punaseks!

* Mudilase staatuse saab igaüks kes teeb esimese-maze tasemest vähe vingema asja. Või postitab oma maze, saab kommid ja võtab kätte ja muudab maze vingeks! Hea Näide: Furiosboy "Treasure Hunter". Tegi küll maze ja näite järgi ilmselt, aga püüdlikult! Ja tuli huvitav!

* Mängumeistri staatuse saab see, kes teeb midagi, mille nime üle 3 mängumeistri nime teavad :D no tegelikult, midagi tõsiselt huvitavat. Jah, see tähendab ka populaarset, enamusele vähemalt meelepärast ja mõnusat ajaviidet pakkuvat. Või tehniliselt väga kasulikku, kui just ei tee mängu. Midagi, mis paistab välja ja vat et on teistelgi midagi õppida sellest. Siis.

See on päris lihtne tegelt kõik.

Peeter - 11.12.2009 13:38

Alju, tl;dr, aga kui sa tahad, et su kasutajat siin poleks, siis äkki oleksid võinud varem tulla selle peale, et üldse mitte kasutajat teha siia?

Caupo - 11.12.2009 15:30

Alju, nende romaanide kirjutamine ei vii sind kuskile :D

jnt - 11.12.2009 17:36

Mind jäi kummitama alju5 väide, et meie alustasime sõimuga... No kohe mitte nii ei olnud. :D Alju5, ära mõtle asju välja... Tulid siia teist korda, panid mingi mängu üles, mis vast kõige parem polnud. Said veidi kriitikat ja siis sina pöörasid taaskord ära. Kogu lugu...

Aga las ta olla... alju5, võta end kokku, hakka normaalseks ja tee mänge! ;)

Kazpar - 11.12.2009 17:47

Teeme ühe suure musi ja lepime ära =)

Alju5 - 11.12.2009 23:31

No selge, selge. :) Jah, põhjendasid ära. Mängumeister on siin populaarne pealemineja. :) Ma pean lihtsalt rohkem uut Eestikeelt õppima... Või noh, ehk... Mängumeister, lahedat tegijat on õige ses suhtes nii nimetada küll, abiks ja meelelahutajaks, hea küll. :)
Ei mingeid üli pro-koode mina ei ole kasutanud, eriti Game Maker's, mu mängudes polegi eriti koode, üks suur objektsüsteem põhiliselt. Mida võisin leida ja mida objektidena kokku panna ei osanud, sai koodiga, ülejäänd on kõik üks suur loogiline objektsüsteem. :) Pole mina saand õppida nii palju koodi, ma olen iseõppija, kes spikerdab lihtsalt käskude ning valikute nimesid ja ikoone ning kes peaaegu alati ka oma eesmärgi saavutab, mina õpin vaid vähe, enamalt-jaolt õpin ma põhimõtte ja programmi loogika selgeks, siis püüan seda rakendada aina mitmemates kohtades ja oskused arenevad ainult huvi ja praktika abil. Mina ei tea teooriast suht midagi, ega tahagi enam teada, sest koolis olen tihtipeale nõrgem, kui teised, aga ise omandatud oskusi, mida olen õppinud oma meetodiga, suudan poole tunniga omadele tavaliselt selgeks teha, mida ükski õpetaja ka kogu koolikursuse jooksul selgeks ei õpeta. :) Foorumi siseste suhete osas üritad, nagu endiselt näha, ainult mind kõiges süüdi teha, aga ma ei pahanda, sest sa vähemalt põhjendasid ja olid viisakas, samal ajal, kui meie jnt, lihtsalt taaskord laimab, hüpoteesi püstitab ja põhja üritab suruda. :)
Aga sorri, mina põhjendan vastu, sest ma tulin siia vana aega meenutama teile, tõsi, aga eelmine kord, mida meenutasin teile, olin tõesti viisakas ja mulle tuli ka kriitikat, ma võtsin selle vastu, osade asjadega võib-olla olin isegi nõus. Ärritusin alles siis, kui kommentaaride hulka hakkas tulema rullnokkade soovitusi, vihjeid ja hinnaguid, noh mitte mängule. Siis tahtsin juba kõik need läbi sõimata, kuid see hakkas toimuma alles siis, kui nägin uut teemat, ülikirju teksti, üheõhtu töödega ja lihtsalt mõnitavalt järgi tegevat teksti, mis pidi nagu mind kujutama ning mis ei sisaldanud väiteid, põhjendusi, pahameele avaldust, ega ka seda, mis oli minu öeldud. :) Kui ma lähen ühe toreda normaalse inimese juurde, näidendit tegema ja esinema, peale veel tema enda tahtel ja ta küsib, mitme aastane sa oled, siis mis abi ja kriitika see on, ausalt, mina ei võta süüd omaks, mis ütleb, et mina alustasin. ;)
Njah, ehk oli mu viga see, et ma hakkasin nüüd teine kord vana aega teile meelde tuletama, aga ma võin julgelt öelda, et ma usun ise siiralt, kui te oleksite seekord teisiti käitunud ja näidanud, et siin ei ole tõesti seda sõimu ja iseloomu tiitli andmisi, siis oleks ma peagi asja unustand ja vaikselt oleks hakanud kaduma meenutused, et see aga jätkus, jäin enesele kindlaks. Normaalsed tüübid nii öelda, ei tea kunagi, millal nad võivad hakata hallusinatsioone nägema, sest nad ei anna positsiooni ka siis ära, kui neil tõesti viga on, nad ei tunnista,c ega tahagi seda! Mina olen aga objektiivne realist ning saan aru ja tunnistan, kui tegu ei reaalselt loogilise nähtusega ja siin võin saata osad, et mul saaks mark niiöelda täis, aga tuleb hoopis vastupidine mats, foorum täis .... :) Korra juba oli nii ja noh, kellegil see foorum suht ei meeldi, kui tegu pole just rullnokaga. :)
Ma ei ole siia tõesti enam ühtegi mängu toonud, aga oodake veel, sel ei olegi ju mõtet, senikaua, kui siin saab laimu ja silte ning mis veel hullem, neid tehakse veel abistajateks ja hea tegijateks! :o Pole ju mõtet! :) Siia tõin mängud, sest ma ei teadnud, mis mu mängude juures teistele ei meeldi ja tahtsin teada saada, aga ma ei saanud siit midagi teada. "Sitt mees..." ei anna mängust ülevaadet, ega ütle mulle midagi, kui väljaarvata välja kutsumist. :) Õnneks sain siit foorumist ise aru, milles asi on, sest kõik oli lihtsalt: "jama", "möga", "sitt mees" ja suur vihje, millele ma ei oska isegi näidet tuua, aga teisalt kutsuti mind ka laisaks ja mitte oskajaks tegijaks, millest suutsin õnneks ise järeldada, et fantaasia lihtsalt ei lähe peale. :) Ma ei saanud osadest kommentaaridest isegi aru, et see sõim on, alles siis, kui mitu lolli siin mingist asjast jahusid, mis peaks nati mind meenutama, sain aru, et siin on üks nalja koht rahval. :s No lahe kriitika siis ikka! :o Ma pole siit saanud mitte midagi, ma läbisin taas mängu ja avastasin ise, et 2 level viib edasi, ka kaotuse puhul. "Jama", "Mõttetu" kommentaare akseptisin, aga küsisin põhjendust, mida ma ei saanud, selle asemel, hakkas grupivestlus, mida on raske mõista, aga on ilmselgelt sõim ja mingi maha tegemismeetodi arutamine omavahel. Ärge tulge ütlema, et seda pole olnud. Mitte kriitika ei mõjuta minu mittesõbralikkust, vaid see, et moderaatorid ja administraatorid veel kaitsevad ülbareid ja teevad minust hulleima numbri. Njah, minu viga oli tõesti see, et ma ei pöördunud ehk andmini, ega mode juurde kaebama, vaid alustasin niiöelda sõda, kuid minu mäletamist mööda, kui ma seda ka tegin, mind ei ole aksepteeritud. ;)
Njah, nüüd teades, mis mu mängude viga on, ma aksepteerin seda, kuid jah, ma ei muuda seda, ma ei tööta teiste heaks. :) Aga võin ka rühmatööna teha midagi siukest, mis teile meeldib, kui seltskond on selleks sobiv. Kui Andrusel on vaja end rahva ees põhjendada, siis selle asemel, et seda teha, viskab ta üli tarku mõistete ridu, mida keegi ilmselt ei jaga ja kuna see foorum on suht Ansipi valitsusega sarnane, siis ei saa te must veel tükk aega midagi, kuigi võiksite, te ei pea selleks üldse palju andma... :)
Minust ei ole kindlasti siin mingi tubli mängutegija. Tore aga, et aksepteerid, et kõike ei ole mul võimalik rahuldada. Teistmoodsusest mulle rääkida pole mõtet. Mina olen siin üks kes teeb tõesti kõike väga teistmoodi, see pole aga vilja kandnud.

Sellega ei nõustu, et sõim, ehk jnt mõistes: kriitika on liigsõbralikkus.

Aga kuna sa üritad mind õpetada siin, siis püüan olla arvestav ja end muuta paremaks, kui ma praegu olen. :) Ma katsetan seda, et räägin halvast suhtumisest minusse moderaatoritele ja administraatoritele, aint, et ma ei usu, et sest tolku on... :P Sorri! :)

Lihtsat pole siin midagi seni, kuni jnt moderaatori kohalt ei taandata. :/

Peeter on aga eriti lihtne tegelane, mina pidin ette nägema, et siin foorumis on noored ülbarid. No kus, kui üheski teises foorumis mul siukest asja ei ole olnud? :o

Mulle meeldib igast-tahest Game Maker'ga loodud Mario Forever 1 ja Mario Forever Calaxy igast siin olevast fps'st ja 3D-projektist rohkem, ma ei tea, kas see on populaarne, aga ma ei hakka seda ka jagama, tegu on mängudega, mis tõsiselt on oskuslikult koostatud... :) Ärge saage valesti aru, ma mõtlen neid Poola Buziol mänge ikka, kelle foorumist olen näinud "Pedeks sõimavaid kommentaare!". :)
Ja nobat ei reklaami, ega uhkusta nii palju oma üllameelsusega, kuid on seda reaalselt tegelikult palju enam, kui DMG-Foorumi juhid. :)

h0lx - 11.12.2009 23:56

Taandreast ja teksti liigendamisest oled midagi kuulnud?
Sellisel kujul: tl;dr.

InCreator - 12.12.2009 00:02

Ühesõnaga
whatever.

Rohkem sa siia ei postita.

Peeter - 12.12.2009 01:05

Tsitaat:
Peeter on aga eriti lihtne tegelane, mina pidin ette nägema, et siin foorumis on toredad mängumeistrid.

Sa ei peagi midagi ette nägema. Lihtsalt kui sa teed internetis kuhugi kasutaja siis sa pead arvestama sellega, et su kasutaja jääb alles ja sa ei saa seda kustutada.
Ja muideks google puhverdab lehti ja on olemas selline koht nagu web.archive.com, kust saaks su postitusi lugeda isegi kui need oleksid selle foorumi andmebaasist kustutatud.

xcbvdfg - 18.12.2009 09:50

Sa ei ole ikka must aru saanud või ei taha saada. :o Minu pärast lugegu mu postitusi või kõik 3 miljardit türapead. :) Minu huvi on mitte eksisteerida siin foorumis, mul pohhui, kes kui palju siin loeb. Pange mu postitused või avalikult archive'i üles, aga see foorum tehke puhtaks minust ja mu kirjetest ning ma ei puudu enam teie foorumit! :)

Pilvemees - 18.12.2009 09:53

ülalkirjutaja postitused mõjuvad trööstivalt.
vahel mõtlen, et olen veidi imelik, olen palju paha teinud või kellegi tundeid riivanud või muud kurja.
aga eelmise postituse lugemine teeb meele heaks, võrdled enanst ja teda ja mõistad, et oled temaga võrreldes kõige normaalsem inimene maa peal. Aitäh sulle tröösti ja meelekindluse ees xcbvdfg, ilusaid jõule ;)

xcbvdfg - 18.12.2009 10:23

Pilvemees, sa äkki täpsustaksid seda lauset: "aga eelmise postituse lugemine teeb meele heaks, võrdled enanst ja teda ja mõistad, et oled temaga võrreldes kõige normaalsem inimene maa peal.". Ma ei mõista, mida sa öelda tahad, sorri. :)

Brus - 18.12.2009 10:25

õnnitlus alju, no sa tegid pilvemehe lause just veel rohkem tõeseks. :D

xcbvdfg - 18.12.2009 10:27

Ma ei saa ikka aru, kõige pealt kirjelda lause mõte, siis anna oma hinnang, vastasel korral sa ei ütle, ega tõesta mulle midagi. :lala:

jnt - 18.12.2009 11:32

oh sind küll, alju5... kahju hakkab sinust kohe...

:haigefriik:

veka8 - 18.12.2009 12:12

ja ma mõtlesin et mu õde on lammas

marge31 - 18.12.2009 15:42

Oppa .
Sa ei eksisteerinudki siin enam, peaaegu.

veka8: wat?

jnt - 19.12.2009 13:35

SHOOTER saab postituste keelu peale. Mitmekordselt kaevanud ja tagatipuks nüüd kilkas, kuda gm'i piras. Keegi arvab mingi aja pärast, et aitab, võtke maha. :)

Perfoon - 19.12.2009 14:09

Jnt, minumeeles võiks esimesel korral hoiatuse panna. Ta on küll sügavalt algaja nii et parem oleks ,kui me teda pisut suunaksime. Kui ta kohe alguses oma elava pealehakkamisega mängutegemises ei pettu, siis ehk kasvab temast kunagi uus mängumeister.

jnt - 19.12.2009 14:39

Perfoon, see pole esimene kord ju... Pealegi ta varemgi olnud hoiatuste listis. Seega ei ole ta nii sügavalt algaja foorumi reeglite suhtes midagi.

Mäletan kindlalt, et enne hoiatuste teema kadumist oli ta täitsa olemas tolles listis. Ta teab reegleid, ta on nendega kokku puutunud. Kuid ta ei austa neid üldse.

InCreator - 19.12.2009 17:08

Nõus.
Kuu-paari pärast võib maha võtta.

dsfsödjgers - 15.1.2010 11:52

Oi, siin foorumis on muudatusi tehtud, isegi InCreatori meeleavaldus on maha võetud... :P Ei tea, miks küll. :)

Sellest ei ole kasu, minu nõudmised on samad, ainult nii saate must vabaks, kui seda vähest aksepteerite! ;)

h0lx - 15.1.2010 15:39

http://www.skeptik.ee/wp-content/uploads/2009/01/troll.png

"Nõudmised" :irw:

jnt - 15.1.2010 16:29

kle alju5, ma tõstin sinu faking mula eraldi teemaks. Ära solgi siin teemas! Vait!

Siia teemasse midagi mitte teemakohast postitad, kustutan lihtsalt ära.

jyri1234 - 15.1.2010 17:34

Ot, aga palju neid alju varikontosi/"asendusi" on üldse??
3?

Silx-y - 16.1.2010 14:08

alju.... kas su ema oli purjus kui sa sündisid?

dsfsödjgers - 16.1.2010 23:07

Ah jnt tegutseb taas! :) Sa oled "andekas" tüüp, jnt. :) Lõid uue fakti ja teema! Väga andekas! :) Persevest!

Silx-y, kust türadit mina peaks teadma, mis seisundis mu ema oli, kui ma sündisin? :s Mõtle ise, lollakas, äkki saad targemaks... :) Ja kus faking ma peaks teadma, kui palju mu varikontosid on, kui ma pole isegi lugenud? :o Üle kolme ikka kõvasti, ma usun, aga need kontod lõite te ise, sest mina küll materjaliseerisin need, kuid teie sittusite mu kontot ja andsite põhjuse luua uue kasutuskõlblikku konto! :s See ei ole varikonto, vaid just, asendus konto, sest varikonto on eraldi paistev, kuid salajane sama kasutaja kellegist vanast! :) Mina neis uutes kasutajates end aga ju ei varja! :) Milles mina süüdi olen, et te ilma minu loata, mu kontot solgite? :) Solgite teie minu kontot, solgin mina veel enam teie foorumit. Mis siin arusaamatut on? ;)

Teie trolliteoreetika on täielik pask! :s Ausalt! :s

h0lx - 16.1.2010 23:18

Ma lähen löön ka naabrimuti maha ja siis:
"Milles mina süüdi olen, et te ilma minu loata, mu vangi panete?"

dsfsödjgers - 16.1.2010 23:46

Nüüd olen mina kaabakas jah? :o Aga kus sina jääd? :o Ühe näite suutsid tuua, aga sina ja teie, aga sinu vihjed, ja ebaviisakas sõim, mitte sellega seonduvale mänguga teemas, aga sinu kasvõi see topeltpost ja jyri1234 roppused? :o No on türa ikka kaabakas! :s

h0lx - 17.1.2010 10:35

Räägime ropendamisest lähemalt?

Silx-y - 23.1.2010 19:12

Alju ... Mine arsti juurde...

Peaks tegema annetuste fondi PPI
Peast Põrunud Inimesed.
Sealt saaks alju5 sugused inimesed enda ravimiseks raha võtta.
Kes on minuga?

Kazpar - 23.1.2010 21:27

mitte mina, siukestele ei tohiks lihtsalt tähelepanu anda. -.-

valter - 19.3.2010 16:09

"peeter." bännitud viiruse levitamise eest.

valter - 27.3.2010 11:13

Oskarvalile bänn minu U2U spämmimise eest

Tsitaat:
miks ma kommmmmida eiiiiiiiiiiiiii saaaaaaaaaaaaaa??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????

Tsitaat:
miks mu link ära võeti ahhhhhhhhhhh??????
söö veel

http://www.megaupload.com/

maitseb vääää?? võta veeel

õgi neid õhtuni

veka8 - 27.3.2010 17:13

nice et sa lingi siia ikka alles jätsid

InCreator - 28.3.2010 10:39

h0lx - 28.3.2010 21:49

Lapsi täis foorumis on sinisilmne sellist asja loota.

jyri1234 - 29.3.2010 14:14

Pinda käib tegelane lihtsalt.

SHOOTER - 29.3.2010 14:37

jumala loomaaed on kirju

Karneval - 29.3.2010 14:53

Tsitaat:
Tsitaat: jyri1234
Pinda käib tegelane lihtsalt.

Sa käid mulle ka pinda.

Silx-y - 7.4.2010 19:02

Batoonike... Tee lihtsalt Uus teema Catfight... Kus Scandalize ja Jyri saavad möliseda....

valter - 7.4.2010 19:18

Või kasutagu seda teemat "Sõima keda tahad siin teemas" -- http://www.dmgamez.pri.ee/foorum/viewthread.php?tid=6668#pid51310

h0lx - 19.4.2010 19:34

GamePro-le hoiatus konstantse spämmi, topeltpostitamise ja piraatluse promomise eest.

Silx-y - 23.4.2010 23:47

Spaidu teeb postitusi vale teema alla...

Tsitaat:
I'am always been my teacher's favourite....

h0lx - 7.5.2010 16:21

StopBle bänn, kuna ta käib siin ainult mingit oma jura reklaamimas.

Silx-y - 7.5.2010 16:30

Shuffle! Tzõõts Tzööts

h0lx - 12.5.2010 09:34

Jah, lapsed, (eriti silx-y), me ei postita selleks, et postitada, vaid selleks et infot edastada.

GamePro - 4.6.2010 18:07

Miks siin tootsi ei ole?

Silx-y - 4.6.2010 18:42

tootsi?

GamePro - 5.6.2010 09:14

Oli üks tüüp kes bänniti

h0lx - 5.6.2010 09:15

Kuule Gamepro, sind olen hoiatanud mitmeid kordi u2u kaudu. Postitamiskeeld mõneks ajaks.

SonOfTheBits - 4.10.2010 15:31

kes see alju5 on?? :irw: naljaks kuidas inimene v6ib nii h2benmatult ja julgelt isegi hoiatuste lehel foorumi admine s6imata.... :P