Mängumeistrid
wip Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Printerisõbralik versioon

+- Mängumeistrid (http://www.suvaline.org/MM)
+-- Foorum: Mängumeistrid (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Foorum: Ise tehtud mängud (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Teema: wip Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia (/showthread.php?tid=13)

1 2 3 4

Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Mihkel - 06.05.2011 15:06

Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia

v168 või hilisem:
TIRIDA SAAB SIIT
Või siit (Upload.ee, ülemine link pani pange mingi hetk)

Lambid ja Megarass on multiplayer strateegia mäng. Eesmärk on vastase boss maha tõmmata ja enda bossiga samal ajal ellu jääda. Mängida saab kuue erineva "rassiga", igal 5 üksust. Rassid on nipet-näpet võrdse tugevusega üksteise vastu. Mängul on lühike aga põhjalik õpetus, mis juhatab ilusti põhiasjad kätte. Igal rassil on palju erinevaid strateegiaid ja combosid, mida viiest unitist välja võluda. Oluline on aimata vastase käike, kuna kõik unitid liiguvad samal ajal. On "Global lobby", kus kõik maailma Lambid ja Megarass mängijaid üksteist leiavad.

Me oleme Normanniga tõenäoliselt üle saja matsi üksteise vastu teinud praeguseks, vahel on meiega liitunud ka Valter, Maksud ja muu rahvas.

Palun teatage kõigist bugidest, vigadest ja kirjavigadest siia teemasse! Oodatud on ka kõik soovitused rasside võrdsemaks muutmise ja muu osas

Lamps and megarace wiki

Ametlik kommuuni foorum ajutiselt siin, haha.

GMC link, bumpige ja spämmige http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=506651

TIRIDA SAAB SIIT

Batoonike vs Maksud video 1
Batoonike vs Maksud video 2

[Pilt: lampsandmegarace4.png]

[Pilt: lampsandmegarace3.png]

Hüpnotiseerivate konnade maailmavallutus

[Pilt: lampsandmegarace1.png]

Wiz
[Pilt: lampsandmegarace2.png]

Credits: Batoonike (graafika, mootor, idee, süsteem, balanss jmt), Roland Lagoy (kogu muusika spetsiaalselt selle mängu jaoks), Normann (mass-testimine, entusiasm, ideed), Walter, Peeter (php abi), Timmo, Maksud, 39ster (39DLL), Gregexi autor misiganes ta nimi on, teised testijaid ja fännid (?).

Eestikeelne tõlge tuleb siis, kui aega selle tegemiseks üle jääb.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Walter - 06.05.2011 17:06

Palun lisa üks pilt ka manusena, siis ilmub mängu pilt ka esilehelSmile aitäh!

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Mihkel - 07.05.2011 22:04

Batoonike vs Maksud video 1
(H)

Batoonike vs Maksud video 2

EDIT: Critical bug fix, uus versioon. Parandasin ära 2 kohta, mis ühte vana bugi (mängu alguses vahel harva) võisid põhjustada.

Download link sama, saab ka mängu seest upgreidida:
Siin

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Martin - 19.05.2011 19:37

Halb on see, et mängijaid ei leia kuskilt.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Super. - 20.05.2011 19:50

maitea, ma olen batoonikesega mänginud, huvitav oli Tongue

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Mihkel - 21.05.2011 13:11

Mina, Normann, Maksud ja veel rahvast mängime aegajalt. Kontakteeru msnis näiteks. +alati on võimalik siin teemas mäng kokku leppida või rahvast juurde otsida.

mäng mis oleks võinud ilmuda nagu GT5 - makerimages - 09.06.2011 13:07

mäng mis oleks võinud ilmuda nagu GT5
batoonike-lambid ja megarass

Siin see ongi! mäng mida oleme kaua oodanud-Lamps ja megarass.
Esmapilgul tundub et tegu on väga toreda asjaga-story on tore ja screenidki ilusad.
Mängu allalaadides peaaegu kõik lootused kaovad-Graafikast on superhästi õnnestunud ainult peamenüü ja lobby.Isegi nime oleks suutnud ju parema välja mõelda-võtta 2 rassi ja nende nimetustest mängunimi kokku panna on ikka vääga lihtne.mängitavuse kohapealt võib aga juba kiita , see on super-kuigi saab veidi norida selle üle, et mängu mida mängitakse hiirega on sisse segatud ka keyboard.
Kõiges muus on aga mäng tore. Seda enam, et kõik ulme RTS-id mis tänapäeval toodetakse on enamaltjaolt WoW haledad koopiad.Väga rõõmustab ka fakt, et üks eesti inimene on selle teinud.Jõudu!

kokkuvõte:Mõningate vigadega hea ja aus mäng
hinne:4/5

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Martin - 09.06.2011 13:17

Story? Vabandan, kui eksin, aga ma ei näinud mingit storyt. Mäng ise on super muidu.
Shooter, sa pole arvatavasti multis mänginud?

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Super. - 09.06.2011 13:57

just nimelt. kus stoori sul seal on ? Big Grin

Aga Batoon on selle mänguga teinud hea töö Wink
ja WoW pole tegelikult ulme veel, on hullemaid Wink

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Karneval - 09.06.2011 15:58

Graafika osas vaidlen vastu. See pole kole, see lihtsalt baseerub enamuses GMiga kaasas oleval, lihtsalt juurde on joonistatud(vist). Ja kuidas saaks näiteks kasutada chati ainult hiirega? Ekraaniklaviatuur oleks väga tülikas.

Online kohta ütleks, et parim süsteem, mida näinud olen.

PS: tulge mängima, ma hostin aga võin öelda, et pole väga kindel, kas teen õigesti

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Martin - 09.06.2011 16:17

Mängijaid oleks küll juurde vaja.
Väga hea, kui hostid karneval.
Edit: Ei saanud ühendust sinuga.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Karneval - 09.06.2011 16:23

pordid kinni vist mul, tee ise host

edit: ma ei saa sinuga ka ühendust

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Martin - 09.06.2011 16:26

Ma ei saa porte avada.
Kui sul hamachi, saaks selle kaudu mängida.
lambidjamegarass
1

RE: mäng mis oleks võinud ilmuda nagu GT5 - Jyri - 09.06.2011 16:59

(09.06.2011 13:07)makerimages Kirjutas:  mäng mis oleks võinud ilmuda nagu GT5
batoonike-lambid ja megarass

Siin see ongi! mäng mida oleme kaua oodanud-Lamps ja megarass.
Esmapilgul tundub et tegu on väga toreda asjaga-story on tore ja screenidki ilusad.
Mängu allalaadides peaaegu kõik lootused kaovad-Graafikast on superhästi õnnestunud ainult peamenüü ja lobby.Isegi nime oleks suutnud ju parema välja mõelda-võtta 2 rassi ja nende nimetustest mängunimi kokku panna on ikka vääga lihtne.mängitavuse kohapealt võib aga juba kiita , see on super-kuigi saab veidi norida selle üle, et mängu mida mängitakse hiirega on sisse segatud ka keyboard.
Kõiges muus on aga mäng tore. Seda enam, et kõik ulme RTS-id mis tänapäeval toodetakse on enamaltjaolt WoW haledad koopiad.Väga rõõmustab ka fakt, et üks eesti inimene on selle teinud.Jõudu!

kokkuvõte:Mõningate vigadega hea ja aus mäng
hinne:4/5

Oota mida???!
"saab veidi norida selle üle, et mängu mida mängitakse hiirega on sisse segatud ka keyboard."

Hotkeysidest oled kuulnud midagi või?
Ja mis graafikas halba on, seleta palun.
Ütleks et üle pika aja üks parimaid isetehtud mänge Eestis ja ei ole siin viriseda midagi.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Karneval - 09.06.2011 19:44

Hamachi on üks tore asi tõesti. Mängisime maksudiga kaks korda 1vs1, sain mõlemad korrad pähe. Siis tegime 2vs3 AIde vastu, ma pidin ära minema ja maksud ei viitsinud oma mehi liigutadagi ja ma olin jamas juba.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Martin - 09.06.2011 19:47

(09.06.2011 19:44)Karneval Kirjutas:  Hamachi on üks tore asi tõesti. Mängisime maksudiga kaks korda 1vs1, sain mõlemad korrad pähe. Siis tegime 2vs3 AIde vastu, ma pidin ära minema ja maksud ei viitsinud oma mehi liigutadagi ja ma olin jamas juba.

Ei viitsind liigutada? Ma massisin snaipreid.
Muidu ma soovitan sul lugeda erinevate rasside meeste specialid läbi.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Mihkel - 09.06.2011 19:48

SHOOTERil on tegelt 95% osas õigus, mis ta kirjutas. Graafika on menüüs tõesti kõvasti kenam kui mängus sees. Kui ma ei eksi siis see on üks vana kommentaar, mille ta kopeeris vanast foorumist, kus oli veel vanem mängusisene graafika. Klaviatuuri vajalikkus ja mängu nimi on ka rohkem tunnustatud foorumlaste poolt välja toodud. Ainult, et see pole üksi tehtud, terve kari inimesi on aidanud. Esimeses postis on credits.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Karneval - 09.06.2011 20:18

Lobby korvpall on lahe tõesti, kuid ka mängusisese graafika kannatab ilusasti ära, kui pole just GTA4 või Crysis 2 pealt tulnud hiljuti.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - makerimages - 10.06.2011 09:16

(09.06.2011 19:48)Mihkel Kirjutas:  Kui ma ei eksi siis see on üks vana kommentaar, mille ta kopeeris vanast foorumist, kus oli veel vanem mängusisene graafika.

Ei,sa ei eksi

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Mihkel - 13.06.2011 21:33

Tavai mängima praegu!

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Martin - 13.06.2011 22:12

Kes tahab võib tulla praegu. Hakkame Batooniga mängima.

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - makerimages - 14.06.2011 11:36

KEEGI 12.00 viitsib mängida?

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Martin - 14.06.2011 11:39

On sul pordid avatud? Või läbi hamachi?

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - makerimages - 14.06.2011 11:41

ise ilmselt hostimisest. ei taipa, äkki hostid ise?

RE: Lambid ja Megarass - multiplayer strateegia - Martin - 14.06.2011 11:44

Olen öelnud juba selles teemas, et ei saa ise hostida. Kui sul hamachi, siis saaks mängida. Kui just keegi kellel pordid lahti kell 12 kohale ei jõua.